Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Mune Mune @Kazen bakarmisiniz resim yuklemekte zorluk cekiyoruz ne zaman hall olur bu sorun rica etsem bir an once duzeltirmisiniz ?
SeraParis,
fotoğrafları dosya yükle kısmından mı ekliyorsunuz? Yoksa önce resim yükleme sitelerine atıp ordan url olarak mı ekliyorsunuz?
Fotoğraf ekleyebiliyor olmanız gerekiyor, denemek için bir foto ekleyeyim.
image.jpeg

SeraParis,
fotoğrafları dosya yükle kısmından mı ekliyorsunuz? Yoksa önce resim yükleme sitelerine atıp ordan url olarak mı ekliyorsunuz?
Fotoğraf ekleyebiliyor olmanız gerekiyor, denemek için bir foto ekleyeyim.Eki Görüntüle 1699357
Burdan resim atinca kolay atiliyor sizin gibi ama albume yukledigimiz zaman boyutu kabul etmiyor hic dosya yukle butonuna basiyorum albumlerde
Bu arada cok tatli bu yaa

Selam kizlar, benim karin germe ameliyatimin uzerinden 26 gun gecti bile cok sukur, dikislerim kapandi sanki, gobek deligim hala agriyor.. Dikislere pansuman daha ne kadar yapicam siz ne kadar yaptiniz..
fotolarin varsa bende gorebilirmiyimmm bende 4 aralikta mini karin germe lazerlipo olcam.. heyecan korku hersey var :)

Burdan resim atinca kolay atiliyor sizin gibi ama albume yukledigimiz zaman boyutu kabul etmiyor hic dosya yukle butonuna basiyorum albumlerde
Bu arada cok tatli bu yaa
Pcde fotoğrafların boyutunu küçültmelisiniz, belli bir boyutun üstündekileri kabul etmez sistem, boyutla ilgili olunca sorun yapabileceğimiz birşey yok sanıyorum ama tabii birde Kazen baksın:KK66:
Çok tatlıdır benim kızım:KK68:

Pcde fotoğrafların boyutunu küçültmelisiniz, belli bir boyutun üstündekileri kabul etmez sistem, boyutla ilgili olunca sorun yapabileceğimiz birşey yok sanıyorum ama tabii birde Kazen baksın:KK66:

Gelmişken bir karın gerdirseydin müdürüm:KK48::KK48::KK48:

Yalnız cidden çok şeker eğer yavrusu olursa alıırım haberin olsun:cool:

Benim dikişlerim sızlıyor
1-2 gündür dik yürümek zor geliyor yine
Zaten tamamen dikleşemedim
Omuzlarım hafif öne doğru
Dikişlerden emin olsam dikleşcem ama açılma olur diye temkinli davranayım diyorum
Benim yarın.4 hafta olacak
Göbek deliğim hala aynı hiç çukurlaşma yok

Gelmişken bir karın gerdirseydin müdürüm:KK48::KK48::KK48:

Yalnız cidden çok şeker eğer yavrusu olursa alıırım haberin olsun:cool:
:-) Ayıptır söylemesi bak zorla söylettiriyorsun, karnım yok:-)
Daha yeni 1 yaşına girdi, henüz yavrulaması için çok erken ama olursa bu sözünü hatırlatırım :-)

Benim dikişlerim sızlıyor
1-2 gündür dik yürümek zor geliyor yine
Zaten tamamen dikleşemedim
Omuzlarım hafif öne doğru
Dikişlerden emin olsam dikleşcem ama açılma olur diye temkinli davranayım diyorum
Benim yarın.4 hafta olacak
Göbek deliğim hala aynı hiç çukurlaşma yok
4 haftada dikisler kapanir, benim 26 gun oldu dikislerim tamamen gecmis hic acimiyor, acilmaz bence..

Ben iphonela girdigim icin boyutu degistirince baska programlarla cok kotu kalite veriyor .. Eskiden hic boyle bi sorun yasamadim herkes de bu sorun var sanirim bu son iki haftadir umarim kazen cagresini bulurEn Büyük KK

:-) Ayıptır söylemesi bak zorla söylettiriyorsun, karnım yok:-)
Daha yeni 1 yaşına girdi, henüz yavrulaması için çok erken ama olursa bu sözünü hatırlatırım :-)

Karnın yok ama boyun kısa müdür :KK48: ben seni boyu kısada seviyorum :oops::-)

Hatırlat alırım kargo ücreti alıcıya ait demi :KK48::KK48: benim küçük kuzu çok istiyor bakalım aklımda ama işte evde nasıl olur bilemiyorum bak süslüye iki tane ev içinde bakıyor valla :KK51: konu kaynamasın sen tanıman ''cımbızlı,eli maşalı biri var'' gelir ban verir:KK70:

Son düzenleme:
4 haftada dikisler kapanir, benim 26 gun oldu dikislerim tamamen gecmis hic acimiyor, acilmaz bence..
Cumartesi gittim en dr à
Açılma olmuştu küçük bir yerde
Onun sizlamasina benzer sizlamalar var acaba başka yerde de olur mu diye ondan aklıma geliyor
Açtım baktım şükür yok ama yinede 1 hafta daha dikkat edeyim

Cumartesi gittim en dr à
Açılma olmuştu küçük bir yerde
Onun sizlamasina benzer sizlamalar var acaba başka yerde de olur mu diye ondan aklıma geliyor
Açtım baktım şükür yok ama yinede 1 hafta daha dikkat edeyim
Geçmiş olsun canım, sen gözlemlemeyi ihmal etme

X