Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

canım sen kıme oldun ve naasıl oldu hiç görmedim fotoğrafını.izler nasıl bide ağrı sızı oluyor mu sadece dikleştirmede?
amsterdam12 benim izlerden yana hiç bi şikayetim yok.şu anda ip gibi dikey çizgi.rengide baya soldu.tek şikayetim istediğim diklikte olmayışı.dr.amlyt öncesi meme başına yaptığı çizime,meme başını taşımamış.çizdiği yerden bir cm.aşağı yapmış.bunuda neye göre yaptı bilmiyorum.eyerki çizdiği yere alsaydı çok daha iyi olurdu.bu dr.ların işinede akıl sır ermiyor.kendi isteklerine göre şekil veriyorlar.hastası ı tam anlasalar hiç bi sıkıntı olmucak aslında.şu anda kötümü deyil,güzelmi deyil.eskisine göre daha güzel tabi.bu durumlar biraz karışık..benim gibi izinden memnun olup,şeklinden memnun olmayan var.şeklinden memnun olup izinden memnun olmayan var.ikisindende memnun olan var.böyle bi durum işte.
Benim hiç ağrım olmadı.kas üstüydü.kas altının biraz daha ağrısı oluyomuş.sadece ilk günler kollarını çok rahat kullanamıyosun okadar.benim günlük yaşantımı etkileyen bi durum olmadı.sadece bi süre sırt ağrısı oluyor.

Iyi aksamlar kizlar ozo76 arkadasim rica etsem bende bakabilirmiyim resmine 3 hafta sonra ameliyatim var ona gore bir fikir olur...insallah istedigin gibi olur hersey canim sikma canini duzelir
teşekkürler canım umarım senin de istediğin sonuç olur aldım izlemeye cnm

protez olmadı yani sadece dikleştirme mi oldu canım?doktorun kimdi?memnun kalmamıssın pek anladığım kadarıyla.dikleştirmede cok ız olduğunu duydum o yuzden hala kararsızım..bıde olup o ızler yuzunden uzulmek ıstemıyorum karnımın ızlerı bayağı koyu benım anlamadım neden...bıde neden protez dusunmedın sen cnm herkes protezle daha ıyı dıyo ay ben karar veremıyorum kafayı yıcem bıde resım varsa ozelden atar mısın oncesı sonrası ıcın.sen yenı mı oldun bu arada kacırdım ben..ve son sorum kac gunde eskı halıne gelıyosun ben calısmak zorundayım kac gun ızın alsam yeter ?

Altı ay bir sene içinde his gelemezse daha gelmez maalesef. Sinir damarları ciddi zarar görmüş oluyor.

ahh sera şans işte üzülme sende haklsıın ben seni çok iyi anlıyorum bende bana çok az lipo yapıldığını düşünüyorum sırtım da hiç olmamış çekiyorum yağ bacaklarım inanılmaz su anda kalın ki bel karın sırt basen bacak olarak yapılıcaktı ama hayır iyice bollaştı çok kötü duruyo ilk başlarda sıkıydı herkes söylüyodu şimdi şiştim resmen ve kilo da almadım 6 ay dolsun demiştim ercan bey 1 sene geçsin dedi zarar verir arkandayım dedi işte rahatladım ama bakıyoprum 6 ay dolunca düzeltilebiliyormuş lipo da yapılıyormuş anlamadım ben
dur bakalım canım Aralık ayında dayanamicam beni bir görsün bakalım
senin de geçsin kesin düzeltilir üzülme canım

Kızla bugün doktorumla görüşeceğim yeni ameliyatım için :)) Bakalım ne zamana gün verecekler çok heyecan yaptım yine
ayy sevindim adina can'im hadi hayirli haberlerle gel insallah

hadi ya sendemi noluyo boyle sansizlik vurdu bizi desene dr ne diyo bu duruma

Benim bildigim 6 ay gecmesi lazim lipo uzerinden canim ama kesi yerleri kac ay bilmiyorum tekrar uzerinden kesi yapmak.. Bence yaptir gitsin bir an once yaz gelmeden iyilesirsin en azindan ..

Evet cnm C ChAneL81 4.aya az kaldı ama benim derim baya esnedi sanki oturunca kat kat oluyor egilince assa doğru sarkiyor bilemiyorum alt taraftaki o bombelik zaten hiçggeçmedi

Evet cnm C ChAneL81 4.aya az kaldı ama benim derim baya esnedi sanki oturunca kat kat oluyor egilince assa doğru sarkiyor bilemiyorum alt taraftaki o bombelik zaten hiçggeçmedi
Deri fazlalığını anlayamadım bu ameliyat sonrası aşağı doğru sarkması çok merak ettim resim koyabilrimiisniz foruma ha bonbelik,simit,ödem bunlar olur süreçte sonra şekil alırda sarkma garip durum, doktorunuz dr mutlaka neden ne bu sarkmaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…