Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Hergün girip okuyorum inşallah bende ocakta ameliyat olucam nasıl heyecanlıyım anlatamam her gün aklımda inşallah sıkıntısız atlatırım

Benim yürüyüşlere başlamam lazımmış s beden giymenin mutluluğu var üzerimde çok cici şeyler aldım kendime rafinera yapıcam 1ay şuan hazırlamam sorun oluyor yemekleri öğün atlıyorum hep valla şuan gayet iyi gidiyorum zuzu53 Can'ım haftaya buluşalım ben bir gün önceden dürter titretirim seni

Ok canım sen dürt beni, s beden olmayı ne çok isterdim ahhh ahhh darısı başıma

Evet canim konustugumuz gibi zaten insallah herkes memmun kalir mucize 6 ayi bekliyorum

Aynen katılıyorum yazdıklarına herkesde yazdı iyi yada memnun degiliz diye bende özelden yazdım umarım 6 ay gecer mutlu olur olmazsada bakar sero ne yapacğına
mucize 6 ay memede de oyle beklemistim degismedi insallah duzelir bende spor salonuna yazildim biliyosun ama izin yok simdilik sadece yuruyus yapiyorum .. Ikinci ay sonra serbes dedi ercan bey o zamanda popo bacak karin kaslari yapacagim bakalim simdilik ayni kilodayim ercan bey 3 kilo vereceksin demisti hala ayniyim ...

Oyledir kesin canim izliyorum seni bak son ekledihim resimlerde insallah odemdir de bosuna uzuluyorumdurtsk ederim destegin icin . Senin dr kimdi canim ?

Ne oldu fıstığım
Panik atak heralde ay ne bilim kardeslerim arkadaslarim simitlerime takti bende taktim elimle tutunca bir suru yumsak doku geliyor elime karnin en ust taraftan ve simitlerden umarim odemdir..

haklısın canım.memnun kalabilirsin ya da kalmayabilirsin..herkesin memnun kalması zor hem..
Tabiki kuzu aynı doktora gidip memnun kalan ve aynı doktora gidip memnun kalmayan bir sürü yazı okuduk durum çok değişken kişiden kişiye farklılık gösterebilir dediğim gibi buna vücut yapısıda dahil diye düşünüyorum herkesin cilt yapısı aynı etkiye aynı tepkiyi gösteremez kimisi iğne olurken çok sancılanır kimisininde ruhu duymaz mesela benim sancılarım çoktu ama sende aynı şey olmadı

Bu arada yeni korse siparis ettim voe den xs bol geliyor xxs beden aldim bakalim ve spor salonuna yazildim ozel coach da var yaza bomba olurum insallah
He şöyle canım biraz pozitif ol :)iyi düşün iyi olsun..şimdi üzülme zamanı deyil.ben inanıyorum yaza çok güzel sonuç alıcaksın..iyi olki daha benim dırdırımı çekiceniz bacımGördün göbüşümü şimdiden aşağı doğru çekiştireyim bari belki iyice esner

Greyfurt suyum hazır kahvaltı time

canım sadece greyfurt suyu mu ıcıyorsun kahvaltı da?örnek bi menü yazsana gün boyu neler yiyosun:)ben cıktım bi ları göremedim..neyse spora devam yılmak yok :) ara ara sapıtıp ne bulduysam yıyorum ozellıkle streslıyken.

Yazarım canım öyle çok sınırlamıyorum kendimi bahsetmiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…