Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Serap Can'ım nerden verdin siparişi bende istiyorum taytlı olanlardan hangi site:KK55::KK68:
Canim siteleri var Voe korse yazarsan cikiyor ordan siparis verebilirsin yada dr undan iste :KK66: o siparis verebilirim yerine ..
He şöyle canım biraz pozitif ol :)iyi düşün iyi olsun..şimdi üzülme zamanı deyil.ben inanıyorum yaza çok güzel sonuç alıcaksın..iyi olki daha benim dırdırımı çekiceniz bacım:KK70:Gördün göbüşümü şimdiden aşağı doğru çekiştireyim bari belki iyice esner:KK70:
insallah canim ay sen bir olda dirdirini seve seve ceker cevaplarim olumsuz bisey yazsan bile destek olurum ANLAMAYA calisirim mutlaka tabi benim karnim cok kotu deildi bastan onun icin evrim gecirmis gibi degilim ama eskisine gore tabi iyiyim
Insallah sanada dikey iz olmaz olsada baska bisey olmasin dikey iz yine siliniyor ama benim su piercing izi cok kotu onun icin baya bekliyecegim bi daha piercing yapmadan

He şöyle canım biraz pozitif ol :)iyi düşün iyi olsun..şimdi üzülme zamanı deyil.ben inanıyorum yaza çok güzel sonuç alıcaksın..iyi olki daha benim dırdırımı çekiceniz bacım:KK70:Gördün göbüşümü şimdiden aşağı doğru çekiştireyim bari belki iyice esner:KK70:
Cekistirme olayını ben yapmıştım :KK70:

Slm canlar bu sıkıntılar bitmicek galiba benimde deri fazlaligim var yanlarda sanırım izim simitlere doğru biraz daha uzaması gerekiyormuş ve karnım yumuşadı tabiki eski hali gibi değil ama egildigimde fazla deri aşağı doğru sarkiyo benim cildim çok esniyo galiba :KK43:

Slm canlar bu sıkıntılar bitmicek galiba benimde deri fazlaligim var yanlarda sanırım izim simitlere doğru biraz daha uzaması gerekiyormuş ve karnım yumuşadı tabiki eski hali gibi değil ama egildigimde fazla deri aşağı doğru sarkiyo benim cildim çok esniyo galiba :KK43:
Cnm fotolardada oldukça gergin görünüyo yeni resim var mi

Çok erken değilmi bu şikayetler? Doktoruna söyledinmi?

Can'ım benim memede hiç his yok ne Zaman geliyor benimde meme ucundan oldu
İkisinde de mi yok
Dr un ne diyor
Birsey sorcam ameliyat sonrası his olmayıp bir kaç aya hissi gelen oldu mu burdan okuduğunuz kişilerden
arzum77 arzum77 sen daha çok içindesin bu konunun
Burdan rastladıgin benzer olaylar oldu mu
Benim okuduğum konularda 1-2 yıl geçmiş ama hala his gelmiyenler vardi

İkisinde de mi yok
Dr un ne diyor
Birsey sorcam ameliyat sonrası his olmayıp bir kaç ay hissi gelen oldu mu burdan okuduğunuz kişilerden
arzum77 arzum77 sen daha çok içindesin bu konunun
Burdan rastladım benzer olaylar oldu mu
Benim okuduğum konularda 1-2 yıl geçmiş ama hala his gelmiyenler vardi
Eğer meme ucuna doğru giden sinir damarları hasar görmüşse his geri gelmez maalesef.. Ödemden kaynaklı his azalması Zaman'la geri gelir..
Kalıcı his kaybolması meme ucu kesisine bağlı bir durum değil. Meme altı kesisi ile kalıcı his kaybı yaşayan daha çok forumda inan.. Bu yanlış bilinen ve söylenen bir durum.
Özellikle dikleştirme gibi meme dokusundanda alınan durumlarda kalıcı his kaybı yaşayanlar var. Ama meme altı kesisi ilede his kaybı yaşayan çok .. Meme ucu kesisi ile ameliyat olan birçok kişide ilk Zaman'lar bile his olan birçok kişi bar forumda.

Merak ettiğim ilk günler his olmayıp 2-3 aya hissi gelen kişiler var mı
Yada 1 yıl mı desem ne kadar süre his olmazsa; artık bu saatten sonra gelmez denir acaba
Kusura bakın buranın konusu değil ama açılmışken yazdim

X