Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

valla doğru söze ne denir.ne gördüysem onu söyledim maşallah taş betonsun.ay darısı başımaaaaa simitlerimden kurtulsam yaza bende bikini giyerim belki memişlerimde dikleşirse :))))
Huhuuuu neler oluyor bakayım burada komşum ve arkadaşım bakıyorum resimler gönderilmiş alınıyorum heeeeee :KK43:

Memede ki hissizliği de unutayım bu memeler şekil felan almaz iyice bırakıyorlar kendini aşşa sevmedim ben sütyen takınca güzel ama giymediğimde sarkık aml olmadan öncede aynıydı daha boştu içi ama ne bileyim ya

Deri fazlalığını anlayamadım bu ameliyat sonrası aşağı doğru sarkması çok merak ettim resim koyabilrimiisniz foruma ha bonbelik,simit,ödem bunlar olur süreçte sonra şekil alırda sarkma garip durum, doktorunuz dr mutlaka neden ne bu sarkmaya
cnm bende anlayamadım resim yukleyemedim bir türlü boyutu büyük dio özelden atiyorum

ozo76 ozo76 cnm sana msj atamiyorum

enik, yazdım sana cevap önceni atabilirmisin birde bana varsa ,kilo alımın oldumu bu süreçte senin evet üstte katın var ama şimdi ben böyle dr asistanları gibi bilgi sahibi olan üyelerden olmayayım yanlış bişeyde yazıp kafanı karıştırmak da istemem sadece düz yorum benim ki:KK51: bu resimleri doktoruna at bakalım sana ne açıklama yapacak

valla doğru söze ne denir.ne gördüysem onu söyledim maşallah taş betonsun.ay darısı başımaaaaa simitlerimden kurtulsam yaza bende bikini giyerim belki memişlerimde dikleşirse :))))

:KK37: dedim ya kahveler benden gençlerle takılım da gençlik aşısı alım :KK48:

harika olacak senin sonucun diyim demişti dersin başkası için bişey yazamam ama senin öncen ve şimdiki halinle gidişatın belli:KK19:

:KK37: dedim ya kahveler benden gençlerle takılım da gençlik aşısı alım :KK48:

harika olacak senin sonucun diyim demişti dersin başkası için bişey yazamam ama senin öncen ve şimdiki halinle gidişatın belli:KK19:

içime su serptin gerçekten..diyet ve sporla inşallah düzeli o yanlardaki koca simitler.zuzu sende gel kahveye hep birlikte içelim :)

içime su serptin gerçekten..diyet ve sporla inşallah düzeli o yanlardaki koca simitler.zuzu sende gel kahveye hep birlikte içelim :)

yanları cevirerek zayıflama hareketi vardı al oklava başla çalışmaya:)))) zaten gördüm su gibisin sende ya yüzünde çok hoş ağırlama karşılıklı:)))) ayy zuzu gelmesin kahveye o çok evrim geçirmiş kıskanıyorum ben valla onu :63: helede hergün spor acı meyve suları kadın takmış 36 beden olacak:KK12:

yanları cevirerek zayıflama hareketi vardı al oklava başla çalışmaya:)))) zaten gördüm su gibisin sende ya yüzünde çok hoş ağırlama karşılıklı:)))) ayy zuzu gelmesin kahveye o çok evrim geçirmiş kıskanıyorum ben valla onu :63: helede hergün spor acı meyve suları kadın takmış 36 beden olacak:KK12:

vallahi olcak azmine hayramın ben onun :) darısı başıma diyorum hatun taş oldu :)

Fena taktım fenaaaaa 36 beden olmazsam gözüm açık gideceğim :)) ohhhh düşman çatlatıcam düşman :KK70:

X