Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

valla su sıralar hiç diyet yapamıyorum çok sinir oluyorum kendime..ama su haftasonu tatilimi atlattıktan sonra spor ve diyete başlıyorum direk..yan simitler canımı sıkıyor.bir ay ful diyet ve spor yapıcam baktım geçmiyo tekrar gidicem al yanak'a...en kötü tekrar lipo yaptırırım kalça ve yanlara.tabi yanlara tekrar yapar mı bilmem :d :d estetik manyağı olcam bu gidişle zuzucum :)

amsterdam12 cnm sen çok kilo vermissin daha da 10 kilo verirsen 38 kilo olacak bu kadar kilo verince bacakta falan sarkma oluyo mu

canım ben spor yaptım tek sorunum göbekteki sarkma idi ondan kurtuldum...şimdi sol bacak içinde biraz pörsüme var ama sporla düzeltmeye calısacağım onu..e birazda kollarda yumusama ve catlama var.meme aml ı dusunuyorum zaten..ama verdiğim kiloya göre çok kötü olmadı vücudum spor yaptğım için.

keşke bende canlı görebilseydim senin memişleri..karnımdaki izler çok kötü duruyo e şimdi meme de öyle durursa o da çok kötü görüntü oluşturur dıye dusundum ama cok ıstıyorum ve muhtemelen bu yıl bitmeden de olurum diye düşünüyorum..

kızlar size tekrar danısmak istiyorum.meme aml olmayı çok istiyorum.dikleştirme ve protez..al yanak bana protezsiz yaparım demişti istersem eğer.sadece küçülür ama dik olur demişti.burda yaptıran arkadaşlarımdan okuduğum kadarıyla da protezle daha iyi sonuclar alabileceğimi düşünüyorum..önümüz kış bu ameliyatı olsam iyileşme sürecim ne olur?çok sık hasta olan biriyim çünkü hapşır öksür..karın ameliyatı gibi zorlanır mıyım yoksa karından daha mı kolay?bir de hala yüz üstü yatamıyorum her hareketi yapamıyorum..meme aml dan sonra da mesela kollarımı ne kadar süre kullanamayacağım.atıyorum 2 ay sonra da kollarımı hareket ettirirken bayağı hissedicek miyim? (şimdi karnımı her yaptığım harekette çok gergin hissediyorum) iyileşme süreci içinde 1 hafta izin alsam haftasonu ile birlikte 9 gün yeterli olur mu sizce?

son olarakta bekarım ve ilerde çocuk doğurduğumda sorun yaşar mıyım doktor yaşamazsın dedi..ne diyorsunuz beklemeli miyim yoksa başlamışken olmalı mıyım?bu arada aileme sürpriz olcak yaptırırsam çok karşı çıkıyolar çünkü:)

Ben senin yerinde olsam çocuktan sonra olurum ameliyatı
Emzirme göğüsü çok yıpratıyor
Sonrasında yenileme gibi olur

canim karnindaki izlerin koyu renkte olmasi cok normal bisey benim memede de oyle oldu simdi yavas yavas aciliyor rengi .. Internetten bakabilirsin izlerin nasil beyazlastigini..aklimda en guzel diklestirme protezsiz olan biri var ki muhtesem olmus onunkiler yani ben reviziyona girsem kesinlikle onun dr una giderim @Cemre73 arkadasim masallah nazar deymesin cok guzel olmus yani sadee diklestirme yaparsan protezsiz daha oncede dedigim gibi agri sizi olmaz fazla kollarini da rahat kullanabilirsin germeden daha kolay olur .. Ama protezle yaparsan kollarini hemen eskisi gibi kullanamazsin canim havalarin isinmasini beklemek istersen mesela mayis ayinda yaparsan austos ayinda bikinili havuzada girersin .. Ama kisin da yaptirabilirsin oyle hapsirinca yada oksurunce karindaki gibi bir agri olmuyor
2 ay sonra harektelerim baya bir normale dondu hatta daha once bile kendini hissetirir protez ilk uc ay ama cok kotu bir durum degil bence 9 gun yeterli tabi ben herkul gibiyim hic bir ameliyatta zorlanmadim

Ercan bey yazdi 2 ay sonra hoplamak ziplamak serbes dedi simdilik yurus ve kosu sadece kizlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…