Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Ben hala tam anlamııyla dik yürüyemiyorum,hafid kambur yürüyorum..ayy bu böyle kalmaz dimi kızlar,korkmaya başladım...

Kızlar kimler plates yapiyo :KK56: yapanlar bilir göründüğü kadar kolay bir spor değil 2.5 ayda falan yapılacak gibi değil vücutta çalışmayan kas kalmıyor ve inanılmaz zorluyor tabi hakkıyla yaparsan :KK66: ben her antremandan sonra kas ağrısı çekiyorum ki kaç aydır yapıyorum ve ameliyat olmadığım halde gerçi benim hocam çok gaddar ama :KK70: ameliyat li arkadaşlar allah korusun

Kızlar kimler plates yapiyo :KK56: yapanlar bilir göründüğü kadar kolay bir spor değil 2.5 ayda falan yapılacak gibi değil vücutta çalışmayan kas kalmıyor ve inanılmaz zorluyor tabi hakkıyla yaparsan :KK66: ben her antremandan sonra kas ağrısı çekiyorum ki kaç aydır yapıyorum ve ameliyat olmadığım halde gerçi benim hocam çok gaddar ama :KK70: ameliyat li arkadaşlar allah korusun
Ben 1,5 yıldır
haftanın 5 günü pilates yapıyorum
Onun dışında haftada 1 veya 2 cardio
bazen haftada 1 yüzme

Ben 1,5 yıldır pilates
haftanın 5 günü yapıyorum
Onun dışında haftada 1 veya 2 cardio
bazen haftada 1 yüzme
Cnm o zaman biliyorsun kaslarının nasıl calistigini şu an ameliyatlisin gerçi doktor kaslarini dikti mi bilmiyorum ama senin zaten vücut süper bence sen 4 ay sabret :KK66:

Yaptım ve çok iyi bilirim topu mesela ne varki canım bunda deyip denediğimde aklım çıktı :KK70: lastikleride ciddi zorlayıcı kısacası her türlü zor :))

X