Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Cnm senin için erken sanırım sen şimdilik bol bol yürüyüş yap ve yediklerine dikkat et doktor izin verince baslarsin benim üç ayda selulitlerde gitti ve ciddi anlamda kas yaptım zayifladim bu karın kaldı o da yapılınca daha iyi olacak

Serap otur poponun üstüne daha çok erken biz Varız Sırada al yanak izin versin kendimi pilates salonuna atıcam :)
vallahi ercan beye yazdim step yapabilirmiyim diye hoplatan ziplatan spor diye soyledim ama :))) bakalim ne dicek

vallahi ercan beye yazdim step yapabilirmiyim diye hoplatan ziplatan spor diye soyledim ama :))) bakalim ne dicek
Bana pilates izni vermedi 4. Aydan önce olmaz dedi alt tarafı çalıştırıyorum üst taraf pasif kaldı :)) oranın bozulacak kantaron yapına başladım Serap sabah onu sürüyorum akşamda silikon jeli bakalım ne olacak

sürmeye devam et canım..İnan zararı olmaz ama faydası muhakkak olur
Birde hikayesini Anlattı aktarım Osmanlı Döneminde yaralanan yanan hastalara uygulanırmış malum o zaman Tıbbi ilaçlar bu kadar piyasada değilken ve ciddi anlamdada iyileştirici özelliği varmış, sağol canım aksatmadan uygulayacağım

Merak etme canim yakinda butun vucudu calistirirsin kolay degil fitiklarinda vardi belki ondan erken izin yoktur sana ..
Bu kantaron yagi super bisey biliyorum annemler kendileri yapiyor turkiyede ama kirmizi oluyor rengi aynimi acaba sarisida var ..
arzum77 seninki kirmizimi sarimi canim

Yeşil gibi yani hakiki Zeytinyağı renginde

ayyy selulit öbek öbek bacaklarımda ya(( cidden gittimi yoksa senin azmıydı tatlım ben kahveciyim 4 fincan nescafem var içmedimi yapamam onunda etkisi var tabi bunda

şişesinin rengi koyu olduğundan pek belli değil aslında ama zuzu53 ün de dediği gibi yeşilimsi sarımsı gibi..
Sarı kantoron farklı. birde başka rengi vardı belkide dediğin gibi kırmızı olanıdır diğeri

ayyy selulit öbek öbek bacaklarımda ya(( cidden gittimi yoksa senin azmıydı tatlım ben kahveciyim 4 fincan nescafem var içmedimi yapamam onunda etkisi var tabi bunda
Bendede çok var 10 kg daha verirsem belki gider diye teselli ediyorum kendimi kahveyle bağlantısı varmıki şekercim çok severim sütlü soğuk kahveleri

Selam kizlar.. Ameliyati birkac ayi gecmis olanlar resim atsa gorsek ileride dikis izimiz nasil olacak, burada dikis izi yuzunden ameliyati istemeyenler var hem gormus olurlar :/
Merhaba, dikiş izi yani bizlere bakarak kendinizin ki, ne olur kestirmeniz zor nedeni herkes de farklı iyileşebiliyor inanın hep yazdım benim doktoruma olan bu karın germe ve meme amleiyatını çok insan var reelde çoğunu gördüm buluşmalarda kiminde iz hiç kalmmaıştı kiminde iz genişlemişti bendede ortada kaldı mesala ha şu var tekniği görürüsünüz ama iziniz burada gördükleriniz gibi iyileşecek diye bişey yok, izede çok takılmayın kötü de iyileşse çözümü var ten rengi dövmede yaplıyor hayırlıssı olsun hakkınızda

Son düzenleme:
Bendede çok var 10 kg daha verirsem belki gider diye teselli ediyorum kendimi kahveyle bağlantısı varmıki şekercim çok severim sütlü soğuk kahveleri

zuzu ben 83 lerden indim 64 falan yok ya var hala öbek öbek bacakta birde benim ilk bacak ameliyatımdan sonra aşırı oldu bu dalgalanma çökme selülit görüntüsü arttı yani

zuzu ben 83 lerden indim 64 falan yok ya var hala öbek öbek bacakta birde benim ilk bacak ameliyatımdan sonra aşırı oldu bu dalgalanma çökme selülit görüntüsü arttı yani
Uyyyy gerçi zayıflardada selülit sorunu var sen nasıl kilo verdin fıstık, acaba benim bacakların sonucu ne olacak şöyle güzel bir forma girse keyfim iyice yerine gelecek 6. Ayı bekliyorum. Öyle çok zayıf olma tutkum yok fakat zayıflamam gerekiyor

canım bakma hala kilo var yani hakkım 58 de ben biraz sosyal biriyim gezmeler beni bitiren(( bide dayananamam mezelere falan yerim dana gibi, sendeki azilme sen manken olun merak etme

canım bakma hala kilo var yani hakkım 58 de ben biraz sosyal biriyim gezmeler beni bitiren(( bide dayananamam mezelere falan yerim dana gibi, sendeki azilme sen manken olun merak etme
Inşallah canım ahhh o sosyallik yokmu candır can fakat bizi bitirende onlar yemek yemeyi çok severim ay bir zayıflayayım hepinize oturmaya gelip patlayana kadar yemek yiycem :)) bu arada sen gayet iyi duruyorsun maaşallah suphanallah

Cnm bayaa vardı hele hamilelikte çok arttı bacaklarım ve popom portakal gibiydi kendime güvenim kalmamıştı 3 aydır vücudumla çok uğraştım şimdi yok gibi azaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…