Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Izlere takilmayin hanimlar hamile gibi bir gobegim olmaktansa izi tercih ederim ben sahsen bide o iz camasir altinda kaliyorsa esinizden baskasi zaten gormiyecek hem bir sene icinde ince beyaz cizgi seklinde oluyor..
Bu ameliyat da korkulacak bisey yok oyle videolari izlediyseniz benim gibi asla yaptirmam diyordum ama uyandigimda sanki hic bisey yapilmamisti bana sadece kas agrisi gerginlik oluyor dikis yeri zaten uyusuk gibi gobekte oyle ... Bu ameliyatta sadece iki saniye aci veren dren cikinca oldu bende ..

Öğle haşlama tavuk göğsü yoğurt salata bol limonlu:KK70:hiç aç kalmıyorum oradaki yumurtanın da birinin sarısını yiyorum spor hocamın listesi:KK73:

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    41,6 KB · Görüntüleme: 64
Günaydın bitki çayımı demledim içilebilir sıcaklığa geldiğinde öğüre öğüre içeceğim kahvaltıdan yarım saat önce tüketilmesi gerekiyor, sonrada bol proteinli kahvaltı edeceğim :)

Himmm anladım Tmm o zaman ben iki beyaz yiyorum sabah sevmiyorum ama zorla yiyorum kas için hatta şu anda spora gidiyorum :KK66:

Selam kizlar.. Ameliyati birkac ayi gecmis olanlar resim atsa gorsek ileride dikis izimiz nasil olacak, burada dikis izi yuzunden ameliyati istemeyenler var hem gormus olurlar :/

Ben hiç öyle peynir kutusu kadar peynirle sınırlamadım kendimi biraz önce istediğim kadar penir yedim Salatalık zeytin bir su bardağı süt mini Altınbaşak yedim iki tanede yumurta

X