Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

ödem kaldığını zannetmiyorum çünkü sarkma var alt taraf biraz daha hassas gibi ama ERcan bey de gördüğün de geçmezse buraya bir operasyon lazım demişti canım iyice bekleyelim dedi ve doğru iyice sarkıyo ve full spor yapıyorum cnm bana 2, kesin anlayacağın aman istediğim gibi olsunda aynı şeyleri tekrar çekerim napalım şans bu da :KK43:
Ben çok ödemliyimde hiçbirşeyi takmadım bunu taktığım kadar geçecek biliyorum ama istemiyorum :KK70: evet mutlu olacaksan 2. Aml kaçınılmaZsa ol tabiki ne güzel çözümüde varmış belkide çok daha iyi olacak mutlu olmanı temenni ederim, sevgiler

Merhabalar,bu ameliyati olmak Icin zayiflamak gerekiyor mu,1 69 cm. Ve 85 kiloyum,belim incecik Olsun diyebir takintim yok,ama hamilemisin sorularini da duymak istemiyorum...tesekkurler simdiden

Canim simitlerimde lipo girisi var demedim hic sadece karin gobek deligine yakin her yandan var yani karnimin uzerinde ..
Ercan beye sordum bunu dediki karnini acinca zaten icerden girip yapiyorum lipoyu .. Onun icin fazla dan kesi yapip cilt uszerinden giris yapmiyorum dedi ama anlamadigim sey karin derisi acikken bele nerden ulasiyor :KK53:
Demmekki gerginlik icten gelen bisey bilmiyordum .. Canim

tsk ederim beratti meme diklestirme 5 ay once olmustum simdide karin germe ve goz kapagi :KK66: niye sasirdinki benden daha fazla operasiyon geciren yokmu burda el kaldirsin :KK48:
Vardır tabi canım :-)en cok göz kapağı ameliyatını merak ettim , hemen bakayım fotolarına .

Bu his ne kadar zamanda geciyor acaba, korse cikinca karnim dusecekmis gibi hissediyorum.. 1 ay dolunca gecse bari, daha 13.gunumdeyim:KK43:
Aynen göbeğim düşecek gibiydi..yürüyemedim,iki büklüm oldum..ama korseyle tam dik olmasada bbaya doğrulmuştum daha rahattım...ne zaman geçer acaba bende çok merak ettim??

Ayyy gönlü güzel,göbüşü güzel arkadaşım,çok teşekkür ederim..inanki senin azminden etkilenerek şu caaaanııımmm tatlılardan bi süre daha uzak durucam..istemek başarmanın yarısıymış..
Bende seni ayakta alkışlıyorum kadın isterse herşey olur, yeterki kararlı ve istekli olalım. Güzel Sözlerin için ayrıca çok teşekkür ederim, bol bol protein tüketmeni öneririm kas kütlen ne kadar artarsa vücudun o kadar sıkı Görünür üstelik kaslar yağların yakılmasındada büyük rol oynuyor

Ameliyatların gayet başarılı , cok beğendim . Ama gözlerine bayıldım:nazar: sonra konunu okuyup göz kapağı ameliyatın hakkında birkaç sorum olacak canım , şimdi acele çıkmam lazım tekrar cok gecmiş olsun

Ameliyatların gayet başarılı , cok beğendim . Ama gözlerine bayıldım:nazar: sonra konunu okuyup göz kapağı ameliyatın hakkında birkaç sorum olacak canım , şimdi acele çıkmam lazım tekrar cok gecmiş olsun
Cok tsk ederim canim tabiki seve seve cevaplarim ne zaman istersen :KK66: sagol :KK19:

Evet canım, daha önce dövme yaptırmıştım bu biraz daha acılı tabiki bana göre benim kaşlar alınırkende çok acır :)) sen kaç ayda verdin kilolarını tatlım
zuzu53 zuzu53 cnm benim vücudumda dövmeler var yaptırırken hiç acimamisti hissetmedim bile ama kaş hassastır tabi :KK66: cnm 3 ayda 13 kilo verdim ben :KK49:

canım selam nasıl verdin?bende 28 kg verdim üstüne aml oldum ama su an dıyet fln yapamıyorum..10 kg daha vermek istiyorum acileeen :)
Cnm aslında klasik şeyler 6 dan sonra bişey yemedim un tuz şeker ve zararlı olan herşeyi kestim protein ağırlıklı küçük porsiyonlar tükettim günde 2 fincan yeşil çay sabah aç karnına limonlu su ve spor yaptım :KK66: ama asıl bizim sana sormamiz lazım sen çok daha fazla kilo vermişsin :KK66:

amsterdam12 amsterdam12 ilk Başlarda kilo kaybı çok oluyor sonra yavaşlıyor sen yinede uyguladığın sistemi takip et hatta neler yaptın bizede söyle :KK70: narkoz alan vücut kilo almaya çok meyilli daha doğrusu o boş şişliklere bu durum görüntüye çok yansıyor can sıkıcı olduğunu çok iyi biliyorum ama dediğim gibi sen yine devam et geç olsun güç olmasın

X