Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Merhaba kizlarrr bende amlyt gunumu aldim fakat cok teredutlerim var, cok korkuyorum mumkunse resim gorebilirmiyim rica etsem beni izlemeye alabilirmisiniz:KK54:
Ben karnimin resmini atmistim birkac sayfa oncede kaldi bakabilirsin:) tebrik ederim iyi yapmissin korkma iyi olur merak etme..

Hayırlı olur inşallah kararın. Birde ben verebilsem sizlere bu mutlu haberi ben ankarada oturuyorum Dr. Orhan erbaş ve nebil bozdogan la görüşmeye karar verdim bakalım ne olur bilgilendiririm sizleri kızlar.

Ben 84 kiloyla ameliyata girdim eve bir geldim 88 kiloyum, baya moralim bozulmustu, on gunde 81e dustum odemler gitti heralde, doktorum 5 kilo yag cikarttim dedi, 2 kilo dahagitmesi lazim bekliyorum bakalim.. Bu arada cok az yiyorum hedefim 70 simdilik..
Bende 85...12 Kilo verirseniz iyi bir Karin elde Edilir dedi.kilo vermeden ameliyati olursam ,Manken beli falan istemiyorum,nasil olur sence,sen memnunmusun?

Bende 85...12 Kilo verirseniz iyi bir Karin elde Edilir dedi.kilo vermeden ameliyati olursam ,Manken beli falan istemiyorum,nasil olur sence,sen memnunmusun?
Beni goren hamile saniyordu :) kocaman bir mide ve gobek, valla gobek gitti mide kismindan da yag cikartmis karnim dumduz sarkiklikta gitti daha ne isterim, goren zayiflamissin diyor, ben memnunum canim tereddut etme ol ameliyatini bak nasil mutlu olacaksin, hakkinda hayirlisi olsun :)

Sirada ameliyat olucak olan ben varim galiba..gun gecip zaman yaklastikca benim uykularim hepten kacti kizlar panik ataktanda dolayi asiri korkuyorum birde bizimkiler ikide birde korku veriyorlar icime ya birsey olursa yapma diye ooof ooof napim ben nerelere gidem

Beni goren hamile saniyordu :) kocaman bir mide ve gobek, valla gobek gitti mide kismindan da yag cikartmis karnim dumduz sarkiklikta gitti daha ne isterim, goren zayiflamissin diyor, ben memnunum canim tereddut etme ol ameliyatini bak nasil mutlu olacaksin, hakkinda hayirlisi olsun :)
Tesekkurler Canim cok sag ol..,fotograf gorebilirmiyim

Sirada ameliyat olucak olan ben varim galiba..gun gecip zaman yaklastikca benim uykularim hepten kacti kizlar panik ataktanda dolayi asiri korkuyorum birde bizimkiler ikide birde korku veriyorlar icime ya birsey olursa yapma diye ooof ooof napim ben nerelere gidem
Ameliyat gunun belli mi? Korkma bu ameliyatta risk yok gibi bir sey, sadece acilari var :)

zuzu53 zuzu53 cnm benim vücudumda dövmeler var yaptırırken hiç acimamisti hissetmedim bile ama kaş hassastır tabi :KK66: cnm 3 ayda 13 kilo verdim ben :KK49:

benimde canım az değildir ama karın germe izine dövme yaptırırken acıdı ne yalan diyim belimdekini çok hissetemedim de karın belki ameliyat yeri ondan acıdı canım

Belli canim belli hic sormayin...21 aralikta ameliyat oluyorum hersey hazir...karingerme...lipo ve vaginoplasti...3 ay sonrada gogus diklestirme ve 2.ci lipo var kalan yerleri alicak bakalim hayirlisi

Ayyy gönlü güzel,göbüşü güzel arkadaşım,çok teşekkür ederim..inanki senin azminden etkilenerek şu caaaanııımmm tatlılardan bi süre daha uzak durucam..istemek başarmanın yarısıymış..

Bizde eski tayfa ile whatsup grubunda başladık diyete onlar sporada başladı ben arada sallamaca azimle yapmak lazım estetiklere sarıyoruz da onlarda oldu bitti olmuyor dikkat etmek lazım hadi kolay gelsin sana sardunya :)))

canım selam nasıl verdin?bende 28 kg verdim üstüne aml oldum ama su an dıyet fln yapamıyorum..10 kg daha vermek istiyorum acileeen :)
brawo sana ya helal :KK19:

Merhaba kizlarrr bende amlyt gunumu aldim fakat cok teredutlerim var, cok korkuyorum mumkunse resim gorebilirmiyim rica etsem beni izlemeye alabilirmisiniz:KK54:

Hep yazdım karın germe ameliyatı eğer iyi dr ile olursa yüz güldüüryor hiç teredüt etmeyin gerekli ise olun :KK51:

Kızlar kahvaltı tabağım çekicem size c vitamini ve protein diyeti bu Kaş'ların
benimde canım az değildir ama karın germe izine dövme yaptırırken acıdı ne yalan diyim belimdekini çok hissetemedim de karın belki ameliyat yeri ondan acıdı canım
dövme resmin varmı bakabilirmiyim bende düşünüyorum

oluyo olmazmı cnm ben 95 kilodan 55 kiloya düştüm vücudumu n heryerim çatlak ve sarkık :KK70:Gobegi toparladik ama daha cok operasyon gecirmem lazim :KK70::KK70:
Cnm maşallah senden bu sen daha çıkmış resmen :KK70: resimlerde hiçte sarkmış görünmüyorsun taş gibisin :KK39:

X