Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Evet sende o kadar ödem olmuşsa ben hiç sesimi çıkartmıyım kilo problemin olmamasına rağmen yani bu durum herkesin başına gelecek Kurtuluşu yok :) bu arada bugünlerde çok şişiyorum çokta gıcık oluyorum kendime ama diyorumki dur daha yolun başındasın
Ayy Jelesec bunlar ne boyle ameliyat sonrasi tatlilar kofteler allahh ziyafet varmis o gun gece gece istahim acildi bak senin yuzunden bide tost yiyo kola iciyo ben hep hastane yemegi yedim off hele o tulumba tatlisi ayy
Oooo Ercan Bey'le dedikodusunu bile yaptık aml sonrası yaptıkları partinin

hahahah alyanak okeyde 7 kattaki hemşireler sese geldiler valla kesin manyak bunlar demişlerdirr hahahha

Hahaha yok ya ercan bey cok tatli hatta bana hastaneye kuafor getittirdi saclarim yikandi fonlendi acidi bana yazik garip garip tekim diye sanirim

Bende artık o rahatsız edici şişmeler bitti çok şükür. Ama yemeyi abartınca göbek çıkıyor onuda belirtiyim yani hazırlıklı olun,bilin istedim. Sonra yine doktora yüklenmeyin yazık Ada'ma

Hahaha yok ya ercan bey cok tatli hatta bana hastaneye kuafor getittirdi saclarim yikandi fonlendi acidi bana yazik garip garip tekim diye sanirim
adamı bide vuruyon yere bana kuför getirmedi valla:))))) hatta ameliyata bile yanaşmadı ilk başta dedi bu sorunlu başım ağrımasın ahanda görsün seni kıymet bilsin de gözümü 500 tl ye yapsınnn

adamı bide vuruyon yere bana kuför getirmedi valla:))))) hatta ameliyata bile yanaşmadı ilk başta dedi bu sorunlu başım ağrımasın ahanda görsün seni kıymt bilsin de gözümü 500 tl ye yapsınnn
Yok kiz ne vuracam yere basta herkes panikle yazmiyomu sisiyom yok soyleyim yok boyleyim bende yaziyom olani biteni valla :)) yapsin canim yapsin hakkindir

Kız acaba sen fazlamı evhamlısın :)
Bak gerginliğe bu kadar takılma. Ben çok gergindim ama bende toplam 4 tane kocaman fıtık varmış. Kaslarım delik deşikmiş yani. Kimbilir nasıl dikmiştir sen tahmin et. Birde sen o gerginlik hissinin üstteki deriden olduğunu düşünüyorsan yanılıyorsun. Gerginlik yaratan şey içteki kasların dikimi. Bunu dr açıkladı bana. Yani senin fıtığın falan yoksa içteki dikişin daha rahattır ondan gergin olmayabilirsin.
Yanlız bel bölgende neden lipo giriş delikleri yokki? Simitlerimde vardı diyorsun yapmamış olması garip. Çünkü bende yağ bile yoktu ona ragmen bel oyuntumda kaburgalarım elime geliyo sabahları. Sağlı sollu iki delik var. Bunu sordunmu doktora?

Biraz önce soyunurken baktım göbeğime hey maaşallah bıngıl bıngıl yani tam ayva göbeği şöyle eğildim ikiye bölündü ben nerelere gideyim bunun suni bir durum olduğu aşikâr çünkü kilosu olmayan arkadaşlarda bile sorun böyleyse boynumu büker 6. Ayı beklerim :))

İkiyemi bölündü hahaha :) kız benim göbek deliğinin üstü ve altı olarak iki kısıma ayırıyorum ben. Üstte hiç bişi yok dümdüz alt taraf balon :)) benimkide bi garip

İkiyemi bölündü hahaha :) kız benim göbek deliğinin üstü ve altı olarak iki kısıma ayırıyorum ben. Üstte hiç bişi yok dümdüz alt taraf balon :)) benimkide bi garip
Midemde şişti benimle çok uğraşmıştı şişmem çok normal laf aramızda torpilliyim mesela benim mide kaslarım çok ağrımıştı tabiki başka sebepleride vardı daha önce belirtmiştim bilmeyenler için tekrar edeyim midemde yırtılma ve iki göbek fıtığım vardı bunlarıda onardı al yanaklım :))

Ya zuzu53 canım şu profil fotonu değiştirsene. Bakarken içim kararıyo ay! Hamilelik günlerim aklıma geliyo Zaten en büyük korkum 2 tane eşkiyadan sonra tekrar hamile kalmak. Birde böyle taş olmuşken düşünemiyorum yani

Bilirim canım bilmemmi ne torpilli olduğunu ah ah yaramı deşme Ama bak sendende torpilliler varmış özel koaför getirtmeler falan bilemiyorum yaniiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…