Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Canim simitlerimde lipo girisi var demedim hic sadece karin gobek deligine yakin her yandan var yani karnimin uzerinde ..
Ercan beye sordum bunu dediki karnini acinca zaten icerden girip yapiyorum lipoyu .. Onun icin fazla dan kesi yapip cilt uszerinden giris yapmiyorum dedi ama anlamadigim sey karin derisi acikken bele nerden ulasiyor
Demmekki gerginlik icten gelen bisey bilmiyordum .. Canim

Sera Paris gecmis Olsun ,gercekten sasirirdim baya bi operas yon gecirmissin , umarim Hersey gonlunce olmustur .
tsk ederim beratti meme diklestirme 5 ay once olmustum simdide karin germe ve goz kapagi niye sasirdinki benden daha fazla operasiyon geciren yokmu burda el kaldirsin

Bugün 10.günüm,kontrolüm var..banyo yapıp kontrolüme gidecem..biraz önce ilk kez korseyi çıkarayım dedim içim bi tahaf oldu sanki boşlukta gibi..korsesiz daha kötü hissettim kendimi...

Bugün 10.günüm,kontrolüm var..banyo yapıp kontrolüme gidecem..biraz önce ilk kez korseyi çıkarayım dedim içim bi tahaf oldu sanki boşlukta gibi..korsesiz daha kötü hissettim kendimi...
Ben arada takıyorum :) iyi oluyor genelde geceleri yatarken, bünyem alıştı iki ay korse kullanınca

Zuzucum şimdi foto koyulurmu :))bunu bize yapma nolurben artık yemek programlarını bile izlemiyorum..tremisunun bende ayrı bi yeri var..ühüüü ağlıcam şimdi
Ben tam bir tiramisu aşığıyım dışarıda eğer tatlı yiyeceksem ilk tercihimdir :) bu arada Türkmax gurmenin sıkı takipçisiyimdir fakat kanalın yanından bile geçemiyorum artık 2 ay daha uğramam sonrasında yemek partileri vericem hırs yaptım

Peki ödemler ne durumda?
ödem kaldığını zannetmiyorum çünkü sarkma var alt taraf biraz daha hassas gibi ama ERcan bey de gördüğün de geçmezse buraya bir operasyon lazım demişti canım iyice bekleyelim dedi ve doğru iyice sarkıyo ve full spor yapıyorum cnm bana 2, kesin anlayacağın aman istediğim gibi olsunda aynı şeyleri tekrar çekerim napalım şans bu da

Dikislerim kotu gorunuyor herkesin boyle mi

Eklentiler

• 20151111_122213.jpg
    34,6 KB · Görüntüleme: 89
Bu his ne kadar zamanda geciyor acaba, korse cikinca karnim dusecekmis gibi hissediyorum.. 1 ay dolunca gecse bari, daha 13.gunumdeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…