Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Al yanak yapacağım dediğin dışındada göze batan ufak tefek şeyleri almıştı biizim kızlarda ogltkn de ben vardı sırtında onu bendede doğum lekesi gibi garip bir izi serocan ,sorarsan der sana neler yaptığını bayıltıp işlem yapmayacak bir dr değil için rahat olsun ama şu var bizim dr ye ameliyat olanlar panic atak bu bendede vardı yırtınmıştım ilk ay burada:))) sen kafadan revizyona odaklandın ki daha bir ay oldu sanmam gerekeceğini için rahat olsun
Hani ameliyattan ciktim gerim gerim gerilme hissi olmadiya belki ondan panik olmusumdur canim bekliyorum reviziyon gerekmez insallah cunku ben daha burnumu yaptiracagim:-)

Cnm 18 den sonra yemek yemedim ekmek hamur işi şeker zararlı olan herşeyi bıraktım protein ağırlıklı ve küçük porsiyonlar tukettim ve sporrrrr tabiiki :KK73:
Aynen bende dikkat ediyorum yediklerime spor daha yapamiyorum yasak yuruyus sadece serbes canim..

Hani ameliyattan ciktim gerim gerim gerilme hissi olmadiya belki ondan panik olmusumdur canim bekliyorum reviziyon gerekmez insallah cunku ben daha burnumu yaptiracagim:-)
Kıpraşma dur vücudundan daha narkozları atmadın narkoz bağımlısımı oldun kız yoksa :) Serap bak arzumunda ödemleri çokmuş vaktinde şimdi cillop gibi emin ol seninkide güzel olacak. Yeme Gül'üm yeme bak geçen 3 dilim pizza yedin sonra şiştin :KK70: al yanak'a şikayet edicem seni :)

Bu gece Jelesec ime süpriz yapmak istedim.İnşallah uyumamıştır görür. Nostalji olsun ona...İşte biz böyle güzel dostluklar kurduk...Darısı hepinize inşallah...

C ChAneL81 canım bak bu benim albümüm ve burada ben ilk gün dik yürüdüm alyanak kızdı dedi eğilin:))) alyanğa olan kimse doğru düzgün iki büklüm gezmedi her dr nin tekniği farklı ha bu bana göre artıydı istemem iki büklüm haftalarca kalmak...

geçer geçer dedim ya bende de vardı bunlar başta zaman geçsin bakarsın

Kıpraşma dur vücudundan daha narkozları atmadın narkoz bağımlısımı oldun kız yoksa :) Serap bak arzumunda ödemleri çokmuş vaktinde şimdi cillop gibi emin ol seninkide güzel olacak. Yeme Gül'üm yeme bak geçen 3 dilim pizza yedin sonra şiştin :KK70: al yanak'a şikayet edicem seni :)
Hahahah ayy o bi kereydi kiz bisi olmaz evet insallah arzum gibi cillop oluruz :KK66: burnumu temmuz yada ekimden sonra dusunuyorum bakalim :KK49:

Eveettttt.... Ödemler ilk başta çok oluyor,sonra gidiyor :KK55: Narkoz bagımlısı oldu benim gibi :KK53: Ameliyat olacak yer arıyor işte :KK48:
C ChAneL81 Can'ım... Çok erken sürecin inan. Zamanla kendinede dikkat edersin,spora başlarsın bak Nasıl hemende karnın şekil alıyor şaşar kalırsın Can'ım :KK66:

Ayy Jelesec Jelesec bunlar ne boyle ameliyat sonrasi tatlilar kofteler allahh ziyafet varmis o gun gece gece istahim acildi bak senin yuzunden :KK70: bide tost yiyo kola iciyo ben hep hastane yemegi yedim :110:off hele o tulumba tatlisi ayy

Ayy Jelesec Jelesec bunlar ne boyle ameliyat sonrasi tatlilar kofteler allahh ziyafet varmis o gun gece gece istahim acildi bak senin yuzunden :KK70: bide tost yiyo kola iciyo ben hep hastane yemegi yedim :110:off hele o tulumba tatlisi ayy

kız yeme valla bak bizim dr pis bu konularda bozar kilo alıp gitme diyimmm:))))))))))adam zaten ameliyat sonrası geldi oda düünya hatun hepsi estetikli (barış beyle, naci beye, olanlarda vardı:))) dedi maşşallah yiyin yiyin hahahah suratı göör sen

X