Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Kuzum bu ne karamsarlık böyle. Dur bakalım daha çok yenisin hatta bizim 3. Ayımız bitti biz bile yeni sayılırız daha. Benim eski göbek izimde iyileşme var. İz daha beyazlaştı artık. Ve en önemlisi o izin üzerinde kalan bir potluk vardı buruşuk gibi duruyordu izden çok ona sinir oluyordum. Geçen gün ayrıntılı inceledim o potluk %60 falan düzelmiş! İnanamadım. Uzun zamandır bakmıyordum izlerime. İnsan hergün bakınca farkı anlamıyor.
Doktorumuz çok tecrübeli ve hayal satmayan biri ona güven ve sakin ol. Çünkü her dediği tek tek çıkıyor.

Canım benim böyle giderse revizyona gerek kalmıyacak eski izim iyileşiyor hızla. Sende sabret büyük ihtimalle seninde gerek kalmaz.

Sero... Dur üzülme tatlım daha erken sürecin. İnşallah düzelir,düzelmezse ufak dokunuşlarla halledilir inşallah Can'ım ..
insallah canim halledilmez bisey yok tabi ama ben turkyede olmadigim icin zor oluyor biliyosun ..

Canim ben ercan beye ameliyattan once sordugumda lipoabdominoplastiden daha fazlasini yapiyorum dedi guvendim yani su demek heryeri lipo yapiyorum bel karin simit ve geriyorum demek istedi ama bana lipo yapmadi belime ve simitlere o canimi sikiyor yani tabiki duzelmezse duzeltmeye calisacak ama benim icin gelip gitmek cok zor bir suru masraf biletler vok pahali oteller oyle yine cocuklarin bakicisi felan derken bir suru para gidecek yine esim de fittiriyo tabi beni mutsuz gorunce ya bende sans yok sanirim yani ameliyat masasina yatmaya merakli degilim bi kerede olup bitseydi ...
Yani ilk gunden beri gerginlik olmadi bende ne bilim tuaf herkes egik yuruken ben dik yurudum nedeni ne olabilir ki az gerdi o zaman ne bilim..
Ben o kesi izine takilmiyorum eski gobek de pircing izi vardi onu da almasi zor degildi diye dusunuyorum .. Neyse sabirr ne dim ki

C ChAneL81 peki Ercan beye neden lipo yapmadığını sordunmu acaba yanlış anlaşılmamı oldu? Uçuk vaadleri yok Ercan beyin mesela bak benim lipo yerlerim yani bacaklarımdakiler o kadar Şişki bir beden bile büyük giymeme sebep oluyor bu durum 6. Aydan önce hiçbirşey bekleme dedi benzer aml çok defa yapıp deneyimlediği için ve başından bu aml geçirmiş olanların yorumlarına göre zamana ihtiyacımı var, umarım istediğin görüntüye revizyonsuz kavuşursun birde irtibatta ol mutlaka yani Yüklediğin resimleri onunlada paylaşki durumunu gözlemlesin ve çaresini bulsun

Canim tabiki ercan beye isteklerimi soyledim belime lipo simitlere karnima dumduz istiyorum dedim belim incecik olsun dedim .. Tabi erken daha ama lipo girisleri belli yani bi karnimdan giris yapmis onun icin bu kadar uzuldum acikcasi .. Resimleri ayni sekilde gonderiyorum tabi cevap bekliyorum tabi erken diyecek kilo ver diyecek kilo verince zaten tig gibi olurum peki neden bu ameliyata yatiyoruz ki hem derimiz hem yaglarimizdan kurtulmak icin degilmi? ..
Insallah revizyona gerekmez

Sonuclar daha ortaya cikmadi iyileselim bakalim memnun olurlar heralde, su an bi ise de yaramiyoruz malum sarkik gobusler gitti, ben yemekte yemiyorum kilo veriyim diye veririm insallah, sizler diyet yapiyor musunuz..
Ben sıkı bu diyet yaptım ameliyat sonrası daha güzel olsun diye

Peki zuzucum ve kizlar lipo yapildiginda kacar litre alindi yag soyluyormu doktorlar ve bu tartida belli oluyormuki..

Sağol canım, valla karın gerdirdim gıkım çıkmadı ama lipodan çok çektim yalnız hastaneyi 1 günde terk ettim yani acı eşiğim yüksektir fakat acıdı buda bir gerçek

Ne kadar sürüyor bu acı canım uyuşma olmuyormu ben mesala dövmede öldüm dedim bu nedir ama 25 dakiak sonra uyuştu acıdan heralde krem falanda sürmeden yapılıyor dövme yani göz göre göre acı:))

Ben bir ay 45 derecelik açıyla hep Sırt üstü yattım al yanak yan yarabilirsin demişti fakat göbeğim eskisi gibi olur diye korkumdan yanıma dönemedim

ayy korkma sen daha bişey olman harikasın gündeme bomba gibi düşütün valla

Kızlar alakasız ama merak ettim eşlerinizin tepkileri nasıl

benim ki iplemedi pek:)))) sen iyiydin boşa paraları harcadın arabayı yenilerdik dedi :)))

Al yanak yapacağım dediğin dışındada göze batan ufak tefek şeyleri almıştı biizim kızlarda ogltkn de ben vardı sırtında onu bendede doğum lekesi gibi garip bir izi serocan ,sorarsan der sana neler yaptığını bayıltıp işlem yapmayacak bir dr değil için rahat olsun ama şu var bizim dr ye ameliyat olanlar panic atak bu bendede vardı yırtınmıştım ilk ay burada:))) sen kafadan revizyona odaklandın ki daha bir ay oldu sanmam gerekeceğini için rahat olsun

Peki zuzucum ve kizlar lipo yapildiginda kacar litre alindi yag soyluyormu doktorlar ve bu tartida belli oluyormuki..

vücut kitlesine göre alnıyor bende 3 litre lazerde yani geçemem dedi onu aldı ama Zuzu da 7 almış o bende çok şişkoymuş tabii:) tartı da ödemler gidince belli olur ilk aylarda artı bile görüyor insanlar

Yok banada dedi bekleyin izinizde aşaşğı inecek ödeminizde geçecek izde beyazlayack ama ben yine tatilde bile adamı deli ettim hatta beni çağla şikel yapın o kadar zyıf olum demiştim gülmüştü :))))

Ben 84 kiloyla ameliyata girdim eve bir geldim 88 kiloyum, baya moralim bozulmustu, on gunde 81e dustum odemler gitti heralde, doktorum 5 kilo yag cikarttim dedi, 2 kilo dahagitmesi lazim bekliyorum bakalim.. Bu arada cok az yiyorum hedefim 70 simdilik..

Nedir kiz diyetin bize de soyle bende kilo vereyip biraz
Bu arada ercan bey haftada 5 kere tempolu yuruyus yap dedi ve 18 dan once yemekleri kes dedi .. Odem diyor attigim resimlere ..
Cnm 18 den sonra yemek yemedim ekmek hamur işi şeker zararlı olan herşeyi bıraktım protein ağırlıklı ve küçük porsiyonlar tukettim ve sporrrrr tabiiki

Evet tartı baxen Artı gösteriyor çok ilginç 6. Aya kadar Sürer galiba bu fazlalıklar, şişkoyum şişkoooo tahtımı kimseye bırakmam

Acı her darbede duyuluyor alt kısımlar daha fazla hassas fakat üstlerde daha hafif

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…