Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Slm canim kardesin ne konuda memnun kalmadi bülent beyde sorun ne idi ben karar verdim icine süphe düstü simdi
Icine suphe dusurdugum icin cok ozur dilerim canim ama giz gore gorede yonlendirmek istemedim kardesim kas alti protez istedi daha dogum yapmamis ufak ve dik gogusleri vardi
Bulent bey israrla kas alti olmaz dedi kas zari alti yapti
Memlun kalmadigi durum simdi memeler asagi sarkti ve iki meme cok yakinlasti ve iki gogus arasi bolgenin derisi kalkti cukur degil revizyon icin turkiyeye cagirdi gitti ameliyata hazir bi sekilde saat 15 e kadar ac kaldi o stresle sonra drlar gelip apar topar hayir ameliyat etmiyoruz dediler gonderdiler oylece
Neymis efendim gogusleri sarkmis ve kas altina almak icin diklestirme gerekirmis !! Ki kardesimin gogusleri hic ama hic sarkik degildi basta ! Genis tabanli protez koymustu ve cebini baya asagida acmisti .. Prof geldi evet bulent bey bu cebi daha yukarda acabilirdin dedi .. Yani su an mutsuz ve ilerde diklestirme olamaya mahkum oldu simdilik yaptirmadi cunki daha cocugu olmadi.. Bildigin genc kiz memesi oldu sana sarkik bir meme ... Vaktin varken iyice arastir uzulmeni istemem germesini hic girmedigim icin kotu yada iyi diyemem tabi herkesin ki kotu olacak diye bisey yok ama sorun su esteworldda revizyona gelince seni takmiyorlar artik

Canim ben 4 uncu gun dumduz yatabildim anlamiyorum ya beni iyice germemis o zaman sinirim bozuluyor herkes gerim gerim yatamiyorum dik yuruyemiyorum derken ben ucuncu gun bisey olmamis gibi gezdim korsede sIKmiyor beni hic .. Keske bende gerim gerim gerilseydim cok uzuluyorum simdi biktim revizyona yatmaktan iki kere meme simdide beklicem mecburen bi daha ameliyat olmama ve tekrar o izlerle ugrasacagim korseyi takacagim

Ne olurdu bi kerede hersey istedigimiz gibi olsaydi da revizyona girmeseydik simdiden biliyorum beni bekleyen seyi bi kere o eski gobek deligimin pircing izi burusmus ikincisi belime lipo yapilmamis lipo girisi yok ameliyattan sonra lipo sizintisi oluyor ya bende hic olmadi keske dedigi gibi yapsaydi benim simitlerim de simdiden duruyor moralim bozuldu simdiden ben nasil bir sene beklerim seni cok iyi anliyorum bide tekrar ameliyata girmek o korseyle izlerle tekrar ugrasmak sinir bozucu daha kotusude tekrar narkoz almak cunki bence lipo ve tekrar germeye genel anestezi gerek olacak baska turlu nasil olur bilemem
Duzeltecem demesi iyi ama kim ister ya o kadar bir sene beklemek ve tekrar ayni seyleri yasamak ufff sinirim bozuldu bide ben bu sayfayi kapatip burun ameliyati yaptiracaktim yani iki kere daha turkiyeye gelmem gerekecek cunku ben burun icin ercan beye gitmicem kbb dr una yaptiracagim nefes sorunum da var cunki !
Sonucunu merakla bekliyorum insallah bu son olur :KK43:
evet canım haklıısın sende birde yurt dışından geliyorsun şans mı diyim ne diyim anlamadım tabi :KK43: ama revizyonlarda bildiğim kadarıyla mini karın germe de bile lokal anestezi olabiliyo ama konuştuğumuzda bakıcaz dedi bana benim çizgiler de uzicak yoksa mümkün değil aynı sonuç olur
bence sen acele etme daha haklısın ama etme dur bakalım burun için biraz bekle iyice bir araştır ben çok iyi hatırlıyorum bak benim de eski göbek değiliğim buruşmuştu bak yazdım sana düzelicek dedi o düzeldi ama diğerleri için umutsuzum tabi ama yaptğı diger emsela zuzu ydu sanırım çok iyi bünyeyle de mi alakalı bilemedim ama olmadı seninde sanırım düzelticek zor bir süreç ama beklemek tabi ben spora devam ediyorum fit in time diye bir şey var ona başladım şimdide fazla kilom yok 61 kilo 1,64 boyum

evet canım haklıısın sende birde yurt dışından geliyorsun şans mı diyim ne diyim anlamadım tabi :KK43: ama revizyonlarda bildiğim kadarıyla mini karın germe de bile lokal anestezi olabiliyo ama konuştuğumuzda bakıcaz dedi bana benim çizgiler de uzicak yoksa mümkün değil aynı sonuç olur
bence sen acele etme daha haklısın ama etme dur bakalım burun için biraz bekle iyice bir araştır ben çok iyi hatırlıyorum bak benim de eski göbek değiliğim buruşmuştu bak yazdım sana düzelicek dedi o düzeldi ama diğerleri için umutsuzum tabi ama yaptğı diger emsela zuzu ydu sanırım çok iyi bünyeyle de mi alakalı bilemedim ama olmadı seninde sanırım düzelticek zor bir süreç ama beklemek tabi ben spora devam ediyorum fit in time diye bir şey var ona başladım şimdide fazla kilom yok 61 kilo 1,64 boyum
bir ara ağlıyordum çok da üzüldüm onca emek acı ama dr güveniyorum daha iyisini yapıcak ve umarım ocakda biter bu iş

beklemek zor işte sabırsız ama baya da oldu benim gerçi sende daha önce de olmuşsun umarım istediğimiz gibi olur canım

Insallah dedigin gibi olur canim ayni benim kilodasin hemen hemen ayni boydayiz bende squat ve baska sporlara baslicagim ercan bey izin verince bakalim ... Hayirlisi ocak ayini dort gozle bekliyorum

Bende X Bady e gidiyorum Can'ım :KK66: İyileşiyim,diğer ameliyatıda olayındaki devam edeceğim :KK66:
Fit in time ile X Bady sistem aynı. Sadece makina değişik. X Bady daha sonra çıkan bir cihaz :KK66: Düzenli gidersen çok çok faydasını görürsün Can'ım :KK66:

Insallah dedigin gibi olur canim ayni benim kilodasin hemen hemen ayni boydayiz bende squat ve baska sporlara baslicagim ercan bey izin verince bakalim ... Hayirlisi ocak ayini dort gozle bekliyorum
Sero... Dur üzülme tatlım daha erken sürecin. İnşallah düzelir,düzelmezse ufak dokunuşlarla halledilir inşallah Can'ım ..

Kizlar Yorumlarinizi okuyorumda valla sabriniza hayran kaliyorum, cok kolay oldu hic sorun yok gibi seyler yaziyorsunuz, ben bikere bu korseden fena halde sıkıldım :KK43: gece korsemin icinden cok kotu kasintilar oluyor, kasintidan uyuyamiyorum, dik yatmaktan da bunaldim korse de cok sıkıyor offf daha 12 gun oldu gunler cabuk gecse tam iyilessem..
Neden dik yatıyorsun
Yan yatıyorum ben

Slm kızlar Nasılsıniz :KK66: buaralar giremiyorum is yerini taşıyoruz çokyyoğun ve yorgunum :KK70: göbegimi sorarsaniz ayni hicbir degisiklik yok :KK70:
Bi nevi Botoks görevi Görüyor canım

Evet Tabiki şekli değiştiriliyor zaten. Yani kalınlaştırılıp boşluklar dolduruluyor,şekil veriliyor kaldırılıyor. Ama eğer göze işlem yaptıracaksan yaptırma.Çünkü kaşa bu durumda şekil verilir,işlemden sonra garip durabilir Can'ım.
Kıl tekniği evet,en güzeli ve doğal duranı bu zaten. Ama kalıcılık 6 ay bir sene kadar maalesef :KK43:

Canip benimde kaslarim dusuktu ucu komple aldirdim yukari dogru kalici kas makyaji yaptirmistim ama arzumun dedigi de digru once goz kapagini aldir sonra kaslari yaptir :KK66:

Bugünde baktım bir kaç yaptıran kişilere bazıları acı çok diyor bazıları az ağrı eşi ile alakalı herhalde:)))

zuzu53 zuzu53 kaşını beğendim yeni olmasına rağmen avrupa yakasına geçmeyip onun yaptırdığı yerede gidebilirim önce alyanakla işleri mi halledim :) sağolun kızlar

Bugünde baktım bir kaç yaptıran kişilere bazıları acı çok diyor bazıları az ağrı eşi ile alakalı herhalde:)))

zuzu53 zuzu53 kaşını beğendim yeni olmasına rağmen avrupa yakasına geçmeyip onun yaptırdığı yerede gidebilirim önce alyanakla işleri mi halledim :) sağolun kızlar
Sağol canım, valla karın gerdirdim gıkım çıkmadı ama lipodan çok çektim yalnız hastaneyi 1 günde terk ettim yani acı eşiğim yüksektir fakat acıdı buda bir gerçek :KK70:

en sevdiğim pozisyon uyrken yan yatmak bende sırta destek yastıkla yapar yatardım şimdi tepiniyorum artık yatarken unuttum süreci
Ben bir ay 45 derecelik açıyla hep Sırt üstü yattım al yanak yan yarabilirsin demişti fakat göbeğim eskisi gibi olur diye korkumdan yanıma dönemedim :KK70:

Zuzu selam canim...lipo cok acidi dedinya en cok nerelerde cok acidi sen heryerimi yaptirdin...ben bacak ici..popo bel karin yaptiricam karin germeyle cokmu acir diyorsun oof ooof

Zuzu selam canim...lipo cok acidi dedinya en cok nerelerde cok acidi sen heryerimi yaptirdin...ben bacak ici..popo bel karin yaptiricam karin germeyle cokmu acir diyorsun oof ooof
Benim bel,popo,basen,diz içleri,uyluk bölgem ve genitalime yapıldı bacaklar Vücudun en çok hareket ettiği yer olduğu için Yürürken zorlandım fakat sonuca odaklanınca tölere ediliyor

Kızlar alakasız ama merak ettim eşlerinizin tepkileri nasıl :KK56:
Sonuclar daha ortaya cikmadi iyileselim bakalim memnun olurlar heralde, su an bi ise de yaramiyoruz malum sarkik gobusler gitti, ben yemekte yemiyorum kilo veriyim diye veririm insallah, sizler diyet yapiyor musunuz..
Kızlar alakasız ama merak ettim eşlerinizin tepkileri nasıl :KK56:

Zuzu sen ağustos ortalarında falan ameliyat olmuşssun,birde uzun korsen var..o sıcaklarda zor olmadımı??bence kış ayı daha uygunn bu aml için..
Bende zuzu gibi ağusttosta oldum. Zor değil felaketti sıcaklarda korseyle durmak. Ben ameliyattan sonra sıcaktan çektiğimi başka hiç birşeyden çekmedim yani ağrım bile yoktu. Siz siz olun yazın yaptırmayın.

X