Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Aynen... Jiletlediler resmen
Banada krem sürmüşlerdi ama fasa fiso... :)))
Beni birde acıdanmıdır nedir hapşırma krizi gelmişti birde
Tekrar yaptırımıyım.... Evet Çok güzel sonuç oluyor ama

Beni de eklermsinz fotograflariniza bakmak isterim.bir de dr soyadi ne acaba?

ssero çok acele ediyon kuzum bekle ya dur bir hemen şipşak değil süreç bebeğim bakarsın zaman geçsin zaten fıstık gibisin izinde geçer hepsinin süreci farklı

Bayan telaşe :) illa bi panikleyecek rahat durmuyorki dur hele ben şişip şişip sönüyorum hiç aml olmamış gibi hissettiğim anlar oluyor no panik baby
Kizlar bu telasla yada odemle ilgili bisey degil gececek bir durum da degil eski gobek izimden bahsediyorum foto atarim bi ara yakindan anlarsiniz belki zamanla goze takilmaz belki cok asagi iner bilmiyorum iste onun icin ercan beye bunu soylemek icin erken..

Oyle deme canim ben eye liner bile yaptirmistim onda sifir aci hissettim surdugu krem cok onemli bak resim ekliyorum gozlerim kizarmisti ama acidan degil emin ol
Acı olmaması ilginç yani o jilet darbelerini anca lokal anestezi geçirebilir, benki çok dayanıklıyımdır fakat çok etkilendim kaş bölgem zaten çok hassastır benden önceki uygulama yapılan bayan arkadaşı ve uygulamayı yapan kişide olmak üzere çoook çoook acı hissetmişler düşün kendisi bile mahvolmuş

Bu gozu yaptirdigim yerde kaslari da yaptirmistim aci yoktu ama onceki gittigim yerlerde aci oluyordu tabiki sanirim degisik ve daha guclu kremler var
Ama Bir fransiz atasozu var : guzel olmak icin aci cekmek lazim

offff kaşım olmasın boyarım kalemle uyuşturmuyorlar mı yahuuu
Kalemle uğraşmaktan bıktıgım için yaptırdım ben. Sonuç gerçekten inanılmaz doğal oluyor,sanki kaş ekimi yapılmış gibi
Acı oluyor olmuyor desem yalan olur,benim oldu. Krem sürülmeseydi dahamı fazla olurdu bilemiyorum .. Belirli bir noktadan sonra dişlerimi sıkmaya kasmaya başlamıştım kendimi. Ama dayanıyorsun yani İhtiyacın varsa yaptır,vazgeçme
Benim albüm var,izlemeye alanlar görebiliyor bak istersen

Merhaba zuzu cum,bende gorebilirmiyim fotograflarini?

Kesi izi maşallah çok güzel ama beni rahatsız eden şey buruşukluk oldu.
Aynen canim kesi izi yok denecek kadar var ama o burusuk duzensiz yer kotu ercan beyde silikon bant koy dedi bide eski gobek piercing izi dedi ... Baska bisey demedi

Bende avrupa yakasinda Doktor ariyorum,sen. Buldunmu Canim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…