Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Alyanak a gittim akşam
Çabuk toparlandın dedi
Karnını içerde tut
İçerdeki kaynama o şekilde olsun Dedi
Bir dahaki gidişimde göbekteki dikişi alacak
Göbek deliğin ödemli çökecek içeri dedi

Göbek deliğimin etrafındaki deri soyulmaya başladı bu arada
Bu içeri çekme olayı ne tuhaf eskisi gibi kolay olmuyor :KK70:
Sizede söyledimi içerde tut diye

bugün doktora gittim kremlerimi yazdı doktor gece ayrı gündüz ayrı krem kullanıcam bant çıkınca biraz daha rahatladım alt keside biraz büyük kabuklanma olmuş obada iki günde bir ampül ilaç kullanıcam pazartesi tekrar kontrol var:KK68:

Kapnax Akay hastanesinde Orhan erbaş hocayamı aml.Oldun canım? Onunla da mail yoluyla görüştüm fakat fiyat vermedi nebil hocaya göğüs küçültme aml.olan bi tanıdığım var sonucundan memnundu.
Evt canım doktorum orhan erbaş..fiyat hastaya göre yapılacak uygulamaya göre değiştiği için hiç bir doktor hastayı görmeden fiyat vermiyo malesef,genelde gelin görüşelim diyorlar..ben doktordanda hastanedende memnun kaldım..hatta sonrası için rinoplasti düşünmeye başladım:))

Alyanak a gittim akşam
Çabuk toparlandın dedi
Karnını içerde tut
İçerdeki kaynama o şekilde olsun Dedi
Bir dahaki gidişimde göbekteki dikişi alacak
Göbek deliğin ödemli çökecek içeri dedi

Göbek deliğimin etrafındaki deri soyulmaya başladı bu arada
Bu içeri çekme olayı ne tuhaf eskisi gibi kolay olmuyor :KK70:
Sizede söyledimi içerde tut diye
Bana karnini icine tut demedi hic canim
Bu arada eski gobek deligim izini hic begenmedim cunku eski piercing izim vardi hem ustteki hem alttaki eski delik izi belli hatta burusuk gibi keske biraz daha uzun yapsaydi o izi de o eski delik izleri olmasaydi hic estetik bir gorunus yok :KK43: kesin bu buna cok takacam
Zamanla duzelecegini hic sanmiyorum bunun uzgunum

Bana karnini icine tut demedi hic canim
Bu arada eski gobek deligim izini hic begenmedim cunku eski piercing izim vardi hem ustteki hem alttaki eski delik izi belli hatta burusuk gibi keske biraz daha uzun yapsaydi o izi de o eski delik izleri olmasaydi hic estetik bir gorunus yok :KK43: kesin bu buna cok takacam
Zamanla duzelecegini hic sanmiyorum bunun uzgunum
Cnn birazcık daha gerilmiyo muymus

Serap,Ercan beye bahset bence
Bunlardan bunlardan memnun değilim dersin
Sonuçta estetik dr u
En iyi cozum onerisi yine ondan gelir

Yok Can'ım daha neler :KK48: Sen neleri atlatmışsın bundanmı korkacaksın :KK19:
Sonucu bekliyoruz :KK51:
Ölüyoruuuuum bu nasıl bir acıdır yeminle mahvoldum normalde çok dayanıklıyımdır fakat kaş aldırırken bile çok hassas oluyorum bittim bittim üç hafta sonra tekrar gideceğim görüntü değişebiliyormuş ikincide son şeklini alacakmış

Evt canım doktorum orhan erbaş..fiyat hastaya göre yapılacak uygulamaya göre değiştiği için hiç bir doktor hastayı görmeden fiyat vermiyo malesef,genelde gelin görüşelim diyorlar..ben doktordanda hastanedende memnun kaldım..hatta sonrası için rinoplasti düşünmeye başladım:))
Canım ameliyat sonrası dikiş izin,ağrıların ne durumda peki?sonuçta çocuklar var ilgilenmemiz gereken ağrıdan kalkamaz doğrulamaz olursam kendimi yetersiz hissederim.bana fotoğraf gönderirmisin rica etsem? Çok istiyorum bi an önce kurtulmayı ve sizler gibi mutlu olmayı pişmanlık yaşamak istemiyorum anlican

Ölüyoruuuuum bu nasıl bir acıdır yeminle mahvoldum normalde çok dayanıklıyımdır fakat kaş aldırırken bile çok hassas oluyorum bittim bittim üç hafta sonra tekrar gideceğim görüntü değişebiliyormuş ikincide son şeklini alacakmış
Deme
O kadar fena mi

Serap,Ercan beye bahset bence
Bunlardan bunlardan memnun değilim dersin
Sonuçta estetik dr u
En iyi cozum onerisi yine ondan gelir
Evet canim bahsederim ama su an erken diyecek onun icin bekleyip ilerde soylerim bu durumu duzelmezse :KK66:

Canim once krem surmedimi ben o kadar aci hissetmemistim yani..

Kıl tekniğimiydi seninkide yoksa dövme tekniğimi daha önce dövmem vardı bu kadar acımamıştı, krem sürüldü tabi
Her ikisini de denedim ben canim dovme uzerine kil teknigi yapmisti refl donemine yakin olduysa ondan da olabilir daha hassas oluyosun..

canım kıl tekniği mi yaptırdığın Neslihan hnm diye biri var karşıda bende onla yazıştım düşünüyorum ama sen böye yazınca tırstım ben

ssero çok acele ediyon kuzum bekle ya dur bir hemen şipşak değil süreç bebeğim bakarsın zaman geçsin zaten fıstık gibisin izinde geçer hepsinin süreci farklı
Bayan telaşe :) illa bi panikleyecek rahat durmuyorki dur hele ben şişip şişip sönüyorum hiç aml olmamış gibi hissettiğim anlar oluyor no panik baby

X