Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Merhaba arkadaslar,bende bu ameliyati kesin olacagim,ama doktorumu nasil sececegim
Merhaba ilk basta hangi sehirde yasadiginiza bagli sonra ona gore iyi bir dr secmelisiniz sonuclarini gordugunuz ve begendiginiz bir dr olmali tabi sonra ucret konusu da var ..

Seraparis seni okuyorum ameliyati gunlerini,nasilsin,memnunmusun?
Cok iyiyip tsk ederim uc hafta gecti ama ben bastan beri cok iyiyim sukur hic zorluk cekmedim herseyi kendim yaptim sadece hastane cikisi arkadasim yemek yapiyordu yada disardan yemek yiyorduk

Son düzenleme:
Merhaba ilk basta hangi sehirde yasadiginiza bagli sonra ona gore iyi bir dr secmelisiniz sonuclarini gordugunuz ve begendiginiz bir dr olmali tabi sonra ucret konusu da var ..
Ben almanyada yim Canim,Keske burda olabilsem,olmazsa Istanbul uygun fiyatli doktor tercihim,burada da fiyat yok malesef

Keske seninle Beraber olsaydim,sen yalniz basarmisin,tebrik ederim,masallah
Canim bende fransadan gittim bende tek basimaydim inan korkulacak bisey yok bu ucuncu ameliyatim ve her zaman tek gittim hotelde kaldigim da oldu hic zorluk cekmedim

Fiyat olarak yaptiracagin isleme bagli sadece karin germe yaparsan zaten bel karin lipo dahil 3000€ canim asagi yukari fiyatlar boyle

Tesekkurler Canim,sen. Kac Gun kaldin,yeterli oldumu
Canim ben 15 ekim ameliyat oldum 24 ekim dondum hatta daha once bile donebilirdim cok iyidim dikis oluyor gobek deliginde oda uc hafta sonra alinmasi lazim bende burda aldiracagim sen daha az kalabilirsin eger benim gibi kolay atlatirsan gerci benim dr diyor ki ameliyat ettigim hastalar uc gun sonra cok iyi oluyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…