Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Slm kızlar Nasılsıniz buaralar giremiyorum is yerini taşıyoruz çokyyoğun ve yorgunum göbegimi sorarsaniz ayni hicbir degisiklik yok
Aslm canim kacak seni gel ozletme kendini kiz :) ameliyatin ne zamandi bakim senin

Gobek piercing izi gecmez canim o deriyi kesip atmadikca cunku senelerdir var o iz gitmedi hic
Narkoz desen almak istemiyorum bi daha aslinda cok fazla narkoz da kotu eger lokalle hallederse ilerde iyi olurdu bakalim
Senin ameliyatin ne zaman olacakki ? Ben hemen yaptiramam canim en az 6 ay gecmesi gerek... Bende revizyon gerekebilir belki durumum farkli benim ..

Görebilirsiniz tabiki
Zuzu anladığım kadarıyla sizde karın germe yaptirmişiniz hangi Dr. A ve kişiden kisiye degisiyor ama maliyeti ne oldu? Birbirimize destek olalım kızlar ameliyat olanlar lütfen bildiklerinizi ve fotoğraflarınızı bizden esirgemeyin.kafamizda deli sorular oluyor fikir edinmek iyi geliyor insana.olumlu düşünüyorsun..

Persembe tam bir ay olacak ameliyat olali .. Bugun gibekteki dikislerim alindi hic acimadi tam 12 tane dikisim vardi .. Drum bactroban surmeye devam et dedi enfeksiyon olmasin diye gobek deligip daha hos bir goruntu sergiledi dikissiz

Yeni uyelere gelince lutfen bize de anlayis gosterin biz sizi anliyoruz tabiki ama bizim de ozel resimlerimiz var albumlerde meme ameliyati gibi .. Siz album olusturup su anki karninizin resmini cekip koyarsaniz bizim icin daha guvenilir olur

Valla kafamı bozmayın dikiş izimi çekerim hepiniz kaçarsınız kadınlar klübü bana kalırşaka bir yana kabuk başlamış tuz döksen yanar içimama morelimi bozmuyorum geçecek

Bende avrupa yakasinda Doktor ariyorum,sen. Buldunmu Canim?
bu forumu okumaya devam ediyorum canım. Henüz Avrupa yakasında görüşebileceğim bir isim yok. İki isim var aklımda. çok zormuş bu işler okudukça onu anladım. ameliyata karar verdiğimde evime en yakın özel hastanede olurum diye düşünüyordum. İnternetten araştırmaya başlamıştım o doktoru. Forumu okudukça bu işlerin o kadar kolay olmadığını anladım. İnan Anadolu yakasına gitmeyi hiç takmıyorum artık. Hakkımızda hayırlısı olsun.

Ben 30 ekimde lipo ve karin germe oldum, bakirkoy incirli de ethica var biliyor musunuz orada ameliyat oldum.. Doktorum gokcen ayyildiz cok memnun kaldim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…