Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Şişirir canım açık havada yapıyorsan özellikle çok fark eder daha fazla hava yutuyorsun ve pasif kaslar devreye giriyor teni güzelim
Ewet canım açık havada yapıyorum..üstüne bide booool boool burnumdan nefes alıp ağzımdan veriyorum..bilmiyorum ya havanın bi erkisi varmıdır..ama sıkılaşmayı biraz farkettim :))teşekkür ederim güzel sözlerin için..sizin gözler Allah vergisi benimde ten:)) ayy o bari bozulmasın :))

Allah kimseye yasatmasin kotu bir sonucu canim ama bu kadar da uzerime gelmene gerek yok ben kotu bisey sey dusunmedim yazmadimda
Bastan beri yardim etmeye calistim sana neden simdi sitem ediyorsun anlamis degilim
Allah seninde gonlune gore versin

Ben sana bir kac kere soru sordum sana ve hep utanarak sikilirak ozur diliyerek sordum. Bu soyledigin seyleri hak edecek bisey yapmadim sitem degil ona uzuluyorum sadece

Amin canım amin maaşallah suphanallah sana

Kızlar dikişlere krem kullanmaya ne Zaman başlanıyor iz geçirenlerden birde bu tape bant nedir arzum77 canım yetişemiyorsun sende ama :))merak ediyorum temin edeyim az kaldıysa

C ChAneL81 canım benim dikiş bantlarını 9.günümde çıkarttı doktorum bantla kapattı tekrar temizleyip seninki ne Zaman çıkacakmış:)

C ChAneL81 canım benim dikiş bantlarını 9.günümde çıkarttı doktorum bantla kapattı tekrar temizleyip seninki ne Zaman çıkacakmış:)
Vallahi canim kizlar burda bir ay kaldi o bantlar diyor benimkiler hala kanli bide degismedide bende yarin bir sorayim ercan beye ne zaman acabilirim diye gerci rahatsiz etmiyor sudan da koruyor aslinda
Ve o bantlardan sonra silikon bant kullacakmisim silikon banttan sonrada silikonlu jel yazdi onu kullanacagim

1 ay o bantlar kaldı bende sonra al yanak kontrolde çıkarttı bir kaç gün ara verip silikon banta geçtim onuda 1 ay kullanıp silikon jele geçtim elleşme bantlar dursun renkleri değişmez kanlıydı benimkiler çıkartıldığında

Peki canim ellemem :) bisey daha soracaktim k silikon bantlari sen enli yerinden kesip de mi kullandin ? Yoksa enli enli iki tane bant mi koydu? Baya kisa yani butun dikisi kapatmaz kezmessem

Senin kaç gün oldu
İylesme sürecini kısaca gün gün yapsana
Rahatlamaya nr zaman basliyorsun
11.günüm Can'ım valla ben bugün kendimi daha iyi hissettim 1hafta zorlandım kalkarken yatarken ama Ağrı'm yoktu belimden dolayı:)1haftaya hiçbirşeyim kalmaz bence

İlk günden feci sırt ağrım var
Normalde de hiç sırt üstü yatmamis ağır çünkü
Ercan bey yan yat dedi ama ne mumkun

İlk günden feci sırt ağrım var
Normalde de hiç sırt üstü yatmamis ağır çünkü
Ercan bey yan yat dedi ama ne mumkun
Benim belde çok yağ vardı lipo yapıldı oyüzden Ağrı'm vardı morluk çoktu yeni yeni geçmeye başlıyor ilaçlarını al birşey kalmaz bakayım resimlerine :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…