Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Boğazımda balgam birikiyor onun için öksürurkek fena oluyorum
Ben eve geldiğim gün öksürürken ağladım şimdi kontrol ediyorum yavaş yavaş öksürerek yukarı çek balgamı ayağa kalkıp eğil elinide iç dikişlerine bastır öksür zorlamadan kendini ben öyle çözüm buldum:)

Aynen karnına bastırıp oksuruyorum
Canim o feci ya o oksuruk bende yavas yavas okusuruyordum dizlerimi karnima dogru cekiyordum ama yinede agriyor iki uc gun sonra geciyor kalmiyor yani dayan biraz arada sirada su ic bogazina pastil al

Ay Hadi bakalım,sonuçları güzel gerçekten Artık öncesi sonrası yaparsın bakarız
Ücreti nedir?
Sürpriz :)) detayları konuşacağız başka bir müşteri vardı konuşma esnasında İşlemi yapacak olan bayan cuma almanyaya gidiyor dönüşüne ayarladık sen ne kadar ödemiştin bu işin boyası çok önemli sen nerde yaptırmıştın fıstık. Bugün çizim yaptı kaş yapımın çok iyi olduğunu söyledi yaklaşık 1,5 saat sürecekmiş senin tecrübelerin nedir acımıyormuş

Kaş albümümde detaylar yazıyor canım Acıdı valla ne yalan söyliyim.. Birde uyuşturucu krem sürüp beklettiler

Benimde boşluklar vardı ve incelmişti çıkmıyordu kaş. Kalınlaştıramadım yani. İşlemle harika oldu Evet çok doğal oluyor gerçekten
Ilk gebeliğimde çok döküldü bu sefer tatlı bademle destekledim faydalı oldu fakat kalınlığı istediğim gibi değil

Biraz önce göbek deliğime locoid sürerken birşey dikkatimi çekti valla abartıyormuyum bilemiyorum fakat deliğim resmen küçülmüş şaşkınım

Biraz önce göbek deliğime locoid sürerken birşey dikkatimi çekti valla abartıyormuyum bilemiyorum fakat deliğim resmen küçülmüş şaşkınım
Ayy zuzum demekki degisiyor minicik olsur insallah :) odemler geciyor ya icine daha fazla gomuluyir o gobek iyi ne guzel odemlerden de kurtuluyosun

Ayy zuzum demekki degisiyor minicik olsur insallah :) odemler geciyor ya icine daha fazla gomuluyir o gobek iyi ne guzel odemlerden de kurtuluyosun
Ödemlerim duruyor fakat korse takıyorum iki gündür acaba omu toparladı göbek deliğimi anlayamadım :) neyse ne sebep olduysa iyi oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…