Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Canim zaten dr'um dediki senin oule aman aman bir karnin olmadigi icin fazla degisiklik goremiyeceksin demisti ama sarkan deri yok olacak ve bombe olan karnin duz olacak demisti bakalim sabirla bekliyorum bence az sonra karnimin resmini yukliyecem canim

Seracim karninin tam dikisli hali nasil bifotu yollarmiisn bana ocakta ameliyat olmadan õnce hazirlanmak ve bilgilenmek istiyorum.azgermemi oldu genital bõlge dekinyaglar nasil kaldi nasil oluyor l
canim dikislerin uzerinde minik bantlar var onlari bir ay sonra cikarmam lazimmis yani dikisi ben bile goremiyorum
Genitaldaki derimden almamis sanki cunki hala eski yirtiklar duruyor uzerinde canim malesef bikini giydigim zaman tombul duruyordu ben duz istiyordum aslinda bakalim belki odemdir bekliyorum

Ne çayı bebiş

canım genitalindeki ödem olabilir benim hala ara ara inanılmaz şişiyo..ama eskiye kıyaslarsam o bıle cok farklı ve gergın memelerimide yaptırsam bısey ıstemıcem heralde

Kizlsr size bisorum ocak,ocakta malum meme būyūtme karin germe olcagim iki oglumvar var biride 6yasinda ama õzel bicocuk herseyini ben yapiyorum altiyasinda bezli daha fiziksel bisorum yok yasitlarina gøre gec gelisiyor beyni biride birbucukyasinda.sorum su annem bilet alcazda 1bucuk ay yetermiki kendime gelmeme gidince bakabilirmiyim cocuklara eve yoksa biraz dahami uzun kalsin.bifikir verirseniz iyi olur.kafam cok.karisik valla iyiki varsiniz:))

Bence yeterli canim 1 bucuk ay ben bile kendim yapiyorum herseyi altini bezliyorum wc ye otutturuyorum yemegini felan yapiyorum yani bide benim henuz 2 hafta olacak

Ddc112 lütfen ne çayı kullanıyorsun bildirirmisin?malum şişenler çokSiz gerildiniz şişiyonuz,ben gerilmeden şişiyorum

Kizlar Resim yukledim iki hafta olacak yarin gobek deligini de yakindan cektim kalbi dayanmayan bakmasin

Al yanak genitalimi toparladı sende gerek yoktu demekki Gül'üm benim kilo alıp verme durumum çok olduğundan sarkma olmuştu üzülme bence estetiği bozan bir durum görmemiştir
Oyle ama ben bikini giydigim zaman simdi karin duz olupta genital sis durursa olmaz bakalim odemdir belki bekliyorum

Oyle ama ben bikini giydigim zaman simdi karin duz olupta genital sis durursa olmaz bakalim odemdir belki bekliyorum
Peki eskiye göre dahamı belirgin öyleyse ödemdir benim lipo yaptı genitalime kilo verirsen eminim istediğin forma ulaşır güzellik

Seraparis beni neden sildin anlayamadim beni anlayan yardimci olan kimse yok sonucumu görmüyormusunuz cok kotu ameliyat gecirdim simdi ciddi anlamda iyi dr arayisindayim ve fotografinizi gormem lazim lutfen seraparis kizlar beni izlemeye alin yardimci olun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…