Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Seraparis beni neden sildin anlayamadim beni anlayan yardimci olan kimse yok :KK43: sonucumu görmüyormusunuz cok kotu ameliyat gecirdim simdi ciddi anlamda iyi dr arayisindayim ve fotografinizi gormem lazim lutfen seraparis kizlar beni izlemeye alin yardimci olun :KK43:
Canim seni sildim cunki ayni soruyu tekrar etmekten sen bikmadin :-) ben cevaplamaktan yoruldum inan
Senin ne yaptiracagin bile belli degil bir burun bir cene bir meme bir karin diyosun anlam veremedim kusura bakma yani bir sene olacak nerdeyse hala bir karar veremiyosun ciddi ciddi bir arastirma pesinde oldugunu gordugum zaman izlemeye tekrar alirim cnm .

Hu hu
Kızlar iyiyim
Gerginlik ağrı var
Ama iğne yaptılar rahatlattı baya
Dikine çizgim var
Göbek deliği mi minnak yapmış
Yemeğimi yedim ayağa kalkmak için hemşiresi bekliyorum
Masallah sana daha iyi olacaksin o sonta ciktigi zaman insallah ne guzel ya minik gobek deligin olmus keske bende israr etseydim bu konuda :KK43:
Demek seninde dikine izin var olsun ilerde yok ederiz onu insallah gecmis olsun tekrar

Peki eskiye göre dahamı belirgin öyleyse ödemdir benim lipo yaptı genitalime kilo verirsen eminim istediğin forma ulaşır güzellik
Yok ayni eskisi gibi iki parmagimla sīktihim zaman bile bir fazlalik var yani bisey yapmamis genitale malesef ama ben takarsam kafama simdi yine yatarim ameliyata :KK70:

Zuzucum spor insanı şişirirmi ya valla yürüyüşe başladıktan sonra tartıda fazla çıkıyorum:mad:anlamadım ben bu işi:KK58:milo deyildir eminim ama neyin ödemi bu!!!
Canim yaglar gidince kas yapinca daha agir geliyorsun ama yuruyus de kas yapmazki bende anlamadim belki tuzu cok tuketiyorsan odem olabilir

Hu hu
Kızlar iyiyim
Gerginlik ağrı var
Ama iğne yaptılar rahatlattı baya
Dikine çizgim var
Göbek deliği mi minnak yapmış
Yemeğimi yedim ayağa kalkmak için hemşiresi bekliyorum
Ohhhh misler gibi göbişin oldu hadi güzel bir Sürecin olur inşallah çok çok geçmişler olsun

Zuzucum spor insanı şişirirmi ya valla yürüyüşe başladıktan sonra tartıda fazla çıkıyorum:mad:anlamadım ben bu işi:KK58:milo deyildir eminim ama neyin ödemi bu!!!
Şişirir canım açık havada yapıyorsan özellikle çok fark eder daha fazla hava yutuyorsun ve pasif kaslar devreye giriyor teni güzelim

Boyle korkunc bir ameliyat gecirseydin sen ne yapardin tabiki cok dikkatli oluyorum artık ve hemen olmak mumkun degil para hemen biriktirilmiyor yapacagim ameliyatlar burun cene implant geri cunku cenem
meme revizyon liposuctioun yeterli olmazsa karin germe. Sen de butun forumlardasin seraparis bu arada bunda ne var ki senim basariz ameliyatin olmamasina rahmen.allah herkesin gonluna gore versin zaten psikolojim alt ust cok tskler boyle hakkimda kotu şeyler dusundugun icin

X