Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Melebelex simdiden gecmis olsun kolayca atlatirsin insallah ,darisida bana būyūk gūn 2ocak hem meme būyūtme hem karin germe)

Ya ben ne zaman dik yürüyeceğim kamburum çıkacak popişim çok komik duruyor yürürken

Ya ben ne zaman dik yürüyeceğim kamburum çıkacak popişim çok komik duruyor yürürken
Ben dik yuruyorum canim hic oyle cok egik yurumedim
Ama bazen diyorum ki ercan bey sanki cok az gerdi beni
Bi kere kesim oyle uzun bir kesi degil yan kemiklere bile gelmiyor
Ikincisi genitalimin yaglarini ve sarkan derisini al demistim ama sanki hala ayni gibi geldi bana umarim bir kac ay sonra mutlu eder beni yoksa yine bana ameliyat gozukur

Göğüs altımda hala gergin düz duramıyorum hala benim kesi izim yanlara gidiyor ödemden sonra çok inmezse dövme yaptıracağım benimde genital tombul duruyor üstü ödemden kaynaklıymış sordum inecek dedi tekrar düşünme morelini bozma düzelir ben baya inceldim çay buldum doktorum söyledi onu içiyorum baya ödem attım birde senin fazla birşeyin yoktu çok iyi gözüküyorsun karnının yeni resmini yüklermisin bakayım:)))

Seracim karninin tam dikisli hali nasil bifotu yollarmiisn bana ocakta ameliyat olmadan õnce hazirlanmak ve bilgilenmek istiyorum.azgermemi oldu genital bõlge dekinyaglar nasil kaldi nasil oluyor l

Ddc 112 beni izlemeye alirmisin fotularin varmi bakabilirmiyim gùzel karnina

kızlar selam hepiniz iyisinizdir umarım..ben yoğunluktan hiçbişey yapamıyorummm..bu arada al yanak korsemi çıkarabileceğimi söyledi.korseyle vedalastım sankı daha cok sısıyomus gıbı hıssedıyorum..ama alısmaya da basladım..

ne çayı içiyorsun canım?göğüs izlerin çok mu kötü.ben hala izlerden korktuğumdan ameliyata karar veremedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…