Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Kuzum her gün kuru incir yiyorum ve Lipton form plus içiyorum wc sorunum ara ara oluyor onuda bitkisel bir ilaçla çözüyorum
Lipton un çaylarını sık ve uzun süre kullanılmasını pek önermiyorlar Can'ım aklında olsun. Aktarlarda bitkisel karışımlar var. Yada mısırpüskülü,kiraz sapı gibi iki üç ot veriyorlar ödem atıcı için. Onları dene derim.
Birde ben actıvya yoğurt tüketiyordum. İyi geliyordu Bilgin olsun
Sabahları kurukayısı,üzerine ılık su.. Yarım yada bir limon sıkıp bir bardak ılık suyu aç karnına içip evde birkaç dakika yürüyüş yap. Çok iyi oda aklında olsun

seracim arkadaslar yazmislar aml tan cikmissin cok sukurler olsun oldu bitti kurtuldun darisida siradakilerine insallah, sana bul sifalar gecmis olsun, bende istanbula pazartesi geliyorum fakat sen hastaneden cikmis olursun ne kadar iyi olurdu seni gormus ve tanismis olurduk, kendine iyi bak canim optum

merhaba
uzun zamandır burada ki mesajları okumama rağmen bu attığım 2. mesaj.
9 ekim saat 12:00'da tam karın germe lipo ve iç bacak germe ameliyatı oldum ( ben karın bacağa lipo yapıldı + germe) 6,30 saat sürdü ameliyatım. günde 2 paket sigara içen insan olarak tek kelime ile söylemem gereken şey= lütfen içmeyin. kimimiz daha dayanıklı kimimiz daha dayanıksısız.şu an oksijen tüpü ile zaman zaman destek alıyorum hatta ara ara kortizon veriliyor. ameliyatım çok başarılı geçti ( albümden görebilirsiniz) fakat sigara kullanmam beni mahvetti. umarım bir an önce normal nefes almaya başlarım

Can'ım çok geçmiş olsun bende içiyorum hatta stresten çoğalttımbenim hiç olmazsa bugünden itibaren içmemem gerekiyor

Kızlar seraparisle konuştum şimdi bi tane türkiye telefonu vermiştim ona allahtan ordan ulaşabiliyorum iyiymiş sinirleri bozuk interneti yok diye :))

nasıl yok ya bizlerde hep girdik neden yokmuş paradan düşsün ))) çok sevindim çıkmış ve iyi olmasına konuşan giden herkes benden de selam söylesinnn

çok geçmiş olsun cnm doğru soyluyosun sigara her açıdan sıkıntı 10 gun sonra bacak lipo ve ic bacak germe aml olucam bende resimlerinizi gorebilirmiyim bende

Hastanenin Wi Fi is yokmu yahu.. Hem boşversğn şimdi interneti dinlensin Gözlerindende oldu ameliyat hem yormasın güzel gözlerini
Varmış arzum ama muhtemelen hastalara verilen internet hizmetinde arıza var o da internetsiz yaşayamaz :) kendine gelmiş beni aradı teli açar açmaz napıon iyiyim ben demiyorda internet yokmuş sinirim bozuldu diyor o halde düşün yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…