Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

bence gayet duzgun ve guzel gozlerın.boşa acı cekme gercı sen bılırsın yıne de..hem yasın genc ne gerek var tas gıbı hatunsun :)
Canim acili degil bu ameliyat ama basta baya bir morarip sisiyor ikincisi bakisimi degistirecek diye korkuyorum bi guzel olan gozlerim var onuda halledersem olmaz dimi tsk ederim bu arada

Reglim gecikmedi ama tekrar Kabızlık problemi yaşamaya başladım al yanak'ın verdiği ilacı içeceğim bugün, şişkinliğime sebep oluyor

Canim acili degil bu ameliyat ama basta baya bir morarip sisiyor ikincisi bakisimi degistirecek diye korkuyorum bi guzel olan gozlerim var onuda halledersem olmaz dimi tsk ederim bu arada
Sen badem göz aml olacaksın Serap'ım yoksa göz Kapağınımı yaptıracaksın

Bütün doktorlar ayrı fiyat veriyor bazıları uçmuş neye dayanarak fiyatlarda değişiklik oluyor cvp verirseniz sevinirim birde karın germe lipo göğüs kombin olanlar fiyat yazabilirmi?:)

Kizlar sizce ust goz kapagimi yaptirrimmi yaptirmayimmi karar veremiyorum (

C ChAneL81 cim çok beğendim gözlerini sakın dokundurtma. benim bir göz kapağım düşük ama çok korkuyorum bakış ifade değişir diye zaten eşimdende izin çıkmaz. bende bu konuda araştırma içindeyim aslında gizli saklı kaş aramda belirgin iki çizgimde var ama botox olmaz bence artık derinleşti ne yazık ki..

Tsk ederim canim benim benim de kas arasi cizgiler olusmaya baslamisti ben haziranda botox yaptirmistim cok iyi geldi inan bi dene istersen o cizgiler yavas yavas aciliyor geri yada oraya dokgu dene yaptirmayacagim heralde bu beni cok rahatsiz eden bisey olmadigini farkettim

Bütün doktorlar ayrı fiyat veriyor bazıları uçmuş neye dayanarak fiyatlarda değişiklik oluyor cvp verirseniz sevinirim birde karın germe lipo göğüs kombin olanlar fiyat yazabilirmi?:)
Merhaba fiyatlar hasteneye gore degisebiliyor ve yaptigiracaginiz isleme gore tabi
Lipo bolgeye gore fiyat artabilir canim
Sen en iyisi bu kombin olarak ameliyat ucretini dr'lara sor mail ile yada telefonla gorus canim
Ha birde su var devlet hastalneleri daha cok uyguna yaptigini duydum

Arkadaşlar yeni üye oldum yaaa bende karnimi gerdirmek istiyorum ankara da tavsiye edeceğiniz bir doktor var mi

Sağol Can'ım bu gidişle vazgeçeceğim neye Nasıl karar vericem şaşırdım eğer onaylarsam bu ayın ortalarında günüm verilecek kafam çok karışık çok fazla istenmiş denildiğinde durakladım

Cok fazla derken bu kombine kac tl istediler ?

Kizlar sizce ust goz kapagimi yaptirrimmi yaptirmayimmi karar veremiyorum (
merhaba C ChAneL81 zaman hızl ilerlemiş ben daha uygun zaman bulamamışken senin günün geldi çattı.
inşallah sigarayı azaltmışssındır.
bu arada göz yapın ve rengi çok güzel ama göz kapağında ki deri fazlası göze batıyor şahsi fikrim olmuşken aml onu da çıkar aradan.
Bol şans şimdiden

Kızlar selam sonunda foto yükledim
Göz kapağı karın bakın bakalımmmm
Kardan kardeş :) sende bakkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…