Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Sorma Can'ım,merdivenlerden inerken son basamakta ayak ters döndü .. Ayağımın üstünden kemik fırladı valla Kırık çok fazla hatta parçalanmış Dedi doktor bakalım ne olcak ..
Ohoooo... Sen benim tüylü pullu yastıkları bir görsen
ne bileyim canım ya merak ettim.. evet şimdi düşünüce biraz komik olmuş dediğim. takma kafana bu arada kırık değilmi iyileşir hemen. bol bol süt iç sen..
İnşallah öyle kolay iyileşir bakalım.. Ameliyat yolu gözüküyor gibi .. Bekleyeceğiz .. Süt,peynir,yoğurt,paça suyu,kemik suyu,kellepaça... Ne bulursam yiyorum valla :)))
arzum77 kuzucum ne oldu bacağına çok geçmiş olsun, tatilde bir sorunmu yaşadın
Yok Can'ım,tatilde değil merdivenlerden inerken oldu .. Son bir basmakta ayağımda spor ayakkabı varken hemde.. Kaza işte.. Sağolasın inşallah ameliyat gerek kalmaz iyileşir..
Benim vajınoplasty ve labıoplasty ameliyatında ertelendi ((

İnşallah ameliyata gerek kalmaz. Hayatın önümüze ne getireceği belli olmuyor. Biz burda planlar yaparken sonra bi bakıyoruz nelerle uğraşıyoruz. Allah beterinden saklasın, bununla geçmiş olsun

Ben al yanak'a bir sorayım spora yazılmayı düşünüyorum sıkılaşmam gerekiyor bana müsade etmemişti düğünden döndüm resim göndereceğim birde dış görüntüsüne bakın babyler

Bana da etmemişti ama artık yapabilirsin hatta kosabilirsin dedi.sadece karnı zorlayan hareketler yapma sakın dedi.şimdilik bize tempolu yürüyüş ve bisiklet yeter canım :)

Ayaktaki kemikler paramparça olmuş resmen.. Şişlikler var inmesini bekliyoruz. Sonra komple alçı yapılacak,gözlem altında olacağım. Kemikler kaynarsa iyi ama kaynamaz tutmazsa ameliyat gerekecekmiş maalesef
çok geçmiş olsun canım acil şifalar diliyorum

Gozun aydin canim yinede yavas yap sorunu kuzu dikkatli ol
Ne dedi meme icin anlat bi ne onerdi?

Ayaktaki kemikler paramparça olmuş resmen.. Şişlikler var inmesini bekliyoruz. Sonra komple alçı yapılacak,gözlem altında olacağım. Kemikler kaynarsa iyi ama kaynamaz tutmazsa ameliyat gerekecekmiş maalesef
Geçmiş olsun arzum77 Allah şifalar versin..bilirim o süreci..bende yaşamıştım..inşallah ileridede sorun çıkarmaz..ben hala yaptığı deformasyonla uğraşıyorum..çok dikkat et..tez canlılık edipte ayaklanayım deme..

Canım benim çok geçmiş olsun şimdi nasılsın? Vallahi nazar değiyor sana

İnşallah ameliyata gerek kalmaz. Hayatın önümüze ne getireceği belli olmuyor. Biz burda planlar yaparken sonra bi bakıyoruz nelerle uğraşıyoruz. Allah beterinden saklasın, bununla geçmiş olsun
Sağolasın Can'ım... Aynen öyle,Allah daha beterinden korusun bizi çoluk çocuğumuzu...
arzum77 cok cok gecmis olsun allah acil sifalar versin hersey kismet ne diyelim
Teşekkür ederim Can'ım .. Amin ..
çok geçmiş olsun canım acil şifalar diliyorum
Teşekkür ederim ..
arzum77 çok geçmiş olsun canım..
Sağolasın Can'ım
Yaaa... Daha bir hafta olmadı inan daraldım . Birde şu anki bekleme süreci yani müdahale edilemiyor çok can sıkıcı bir süreç Yerimde de duramayan bir insanım.. Başkalarının eline muhtaç olmak ayrı eziyet İnşallah iyileşirim ameliyata falan gerek kalmaz . Çok teşekkürler ..
Canım benim çok geçmiş olsun şimdi nasılsın? Vallahi nazar değiyor sana
Sorma Can'ım,nazar evet kesin :)
arzum77 geçmiş olsun Can'ım acil şifalar
Çok teşekkür ederim .. Amin ..

Ne güzel bir heyecandır o şimdi :)) Bende şimdi böyle gün sayıyor olacaktım Hayırlısı olsun :)
Benim ruh halim daha berbat emin ol :))
Evet ya cok heyecanliyim hemen hemen ayni gun olacaktik sen kendine iyi bak senin operasiyon kolay canim

Evet ya cok heyecanliyim hemen hemen ayni gun olacaktik sen kendine iyi bak senin operasiyon kolay canim
Öyle tabi.. Birde çok aciliyeti olan birşey değil yani Önemli olan şu anki ayak durumum
İyileşsin hayırlısı ile herşey olur
Senin ameliyatın daha büyük bir ameliyat. İnşallah sorunsuz güzel sonuçlar olur Can'ım

Aynen onemli olan su anki durumun gerisi kolay tesekkur ederim canim insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…