Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Tsk ederim canim evet sayili gun cabuk gecer derler yeterki bir gun belirle
Sigarayi son hafta azaltmayi dusunuyorum insallah dayanimiyorum
Goze gelince burunla berabe yaparim dedim ama eger burnumu yaptirirsam kbb dr ´una yaptiracagim oda gozden anlamicak kafam cok karisik hayirlisi canim dr yapalim derse yaptirrim

Kızlar selam sonunda foto yükledim
Göz kapağı karın bakın bakalımmmm
Kardan kardeş :) sende bakkk
Bende düşünüyorum karin germe 2 doğum yaptım 1 sene geçti bende görebilirsiniz karnini fikir almak açısından

ozo76 sen al yanakta aml olmuştun dimi? Valla görüntün çok iyi durumda ödemlerinden ne zaman kurtuldun 4. Ayı geçtin sanırım yanılmıyorum değilmi :)) benim ayva göbeğim var Ödemler göbek deliği Etrafında toplandı 50 günlük oldum bu Arada, sevgiler

hello seraparis, gozlerin cok guzel dusundugun cok dogru gozlerinin sekli semasini degistiriyor, gozlerimin sekli badem sekliydi iki hafta sonra yavas,yavas kendine gelmeye basladi gozlerim fakat 1ay sonra gozlerim tam yerine oturdugunda resmen kurbaga gozleri gibi bir 6ay gezdim ve sonrasinda iyi oldu ama eski badem goz seklini donmedi, mesela goz makyaji surme eskisi gibi guzel durmuyor. yinede sen bilirsin, arkadaslarin dedigi gibi daha cok gencsin, belki 40ortalari yaptirirsin hemde 8sene sonra yeniden eski haline donuyor ben yaptirdigim icin biliyorum canim iyi dusun

Gordum canim morluk yok fazla ben daha kotu bir goruntu bekliyordum
Peki eski halinle kiyaslayinca mutlumusun cokmu degisim oluyor iyi yonden canim ?
evet cnm en beğendim gözlerim su anda 5 sene geriye gidiyo belki daha fazla daha canlı duruyosun kesinlikle başarılı olucak aynı doktor ve iz hiç belli değil cnm rahat ol

evet cnm ayva yanak :) ödemler benim karnımın alt tarafında toplandı üst taraf düz çok iyi ama alt tarafta bir gariplik oldu Ocak gibi küçük bir oprsyon olucam şu önceki izi de kapatıcak inşallah

Tsk ederim canim sen ne yaptirdin gozlerine tam olarak resmin varsa gorebilirmiyim canim ?
Neden surme eskisi gibi durmuyor ? Aslinda daha guzel durmali

Evet canım araştırmalardayım bu konuyu akşam eşime söyledim göz kapağımı yaptırsam mı şu çizgilere botox yaptırsam falan dedim..leyn hatun senin içine ajda pekkan mı kaçtı dedi
Senin botoxu kim yaptı sonra alın kaya gibi sert mi oluyor ?

Siz badem göz estetiğimi oldunuz yoksa göz kapaklarındaki fazla derimi alındı?

Ay hepimizin icine kacti aslinda o ajda pekkan bosver :)
Benim botoxu alpaslan topcu yapti kendisi zaten botox egitimi bile verdigi icin guvendim ona ve gercekten cok memmun kaldim baslarda kaslarini catamiyosun evet tuaf bir duydu ama kaya gibi sert hissi yoktu bende sadece kasimin ucu kalkiyordu ilk aylarda sonra duzeldi kismet olursa tekrar yaptirmaya kararliyim geldigimde

Can'ım bence pek sorun yok.. Gayet normal bu kadar düşğklğk olması.. Ama sen bilirsin tabi,doktorun yapalım iyi olur derse düşün. Yoksa kafaya takacak bir durum değil..
Evet kafama ara sira takiliyor ilerde yaptirmadigim icin pisman olurmuyum ki bi daha firsat gecmez elime diye
Bide guzel olursa dusuncesi beni yiyip bitiriyo bakalim drum cevap vermedi belki gordugu zaman yapalim yada yapmayalim der mutlaka tsk ederim

merhaba güzel hanımlar. ameliyat olanlara geçmiş olsun. olmak isteyenlerede allah kolaylık versin.ben de bu ameliyatı çok istiyorum fakat kiloluyum.
kiloluyken olan varmı bu ameliyatı yardımcı olursanız sevinirim

Evet,doktorunun önerisi önemli. Eğer bir iki sene sonra gerekir,daha iyi olur dalan derse olmuşken yaptır. Fırsatı kaçırma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…