Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Benim anacımda bilmiyor yazık..üçüncü günü aniden geldi..nedicemi şaşırdım..çok kötü mide bağırsak enfoksiyonuns yakalandım dedim..yazık kadın çok üzüldü ve inandı..ama söylesem çok kızardı

Benim Annem karın ameliyatında hep yanimdaydi amlyattn çıktığımda agliyodu canım ya hiç kiyamaz anneler şimdi bacakları yaptiricam dediğimde delirdin sen iyice dedi bana kadının yüreğine inicekti

Benim Annem karın ameliyatında hep yanimdaydi amlyattn çıktığımda agliyodu canım ya hiç kiyamaz anneler şimdi bacakları yaptiricam dediğimde delirdin sen iyice dedi bana kadının yüreğine inicekti
Ahhhh canım yaaaa benimki üç çocuk annesinin neyine aml dedi ilk Başlarda

Cenk Tokat ta burun ve meme konusunda çok iyi aklında olsun Karın germe sonucunu görmedim ama..
Hemen ekliyorum listeme karın-meme-yağ enjeksiyonu-burun sıralamasından gideceğim için :) Teşekkürler cnm paylaşımın için enik ve zuzu53 un da yazdığı gibi yaptırdıkça daha fazlasını istiyoruz sanırım yaşasın estetik

Rica ederim karin germe olan arkadas var burda @capoeira can kopala bi bak istersen
Necdet beye de lipo olan bir arkadasim var oda medcezir :) umarim yardimci olurlar sana
Özelden yazacağım arkadaşlara yardımcı olacaklarını düşünüyorum hepimiz aynı süreçlerden geçiyoruz yaşanan tecrübeler önemli benim ameliyatlar bitsin hem yorumlarımı hemde fotolarımı cömertçe paylaşacağım inşallh:) An itibariyle İzmir deyim randevuları ayarlıyorum haftasonuna kadar kesin kararımı vermiş ve tarihi netleştirmiş olacağım hayırlısı bakalım teşekkürler cnm

Çok sağol cnm İzmir e geldim görüşmelerim başlayacak yarından itibaren ameliyat sonrası destek de kesinlikle çok önemli haftasonuna netleşmiş olur herşey sonucu sizlerle paylaşırım hepimize kolay gelsin :)

ya kizlar ben cok korkuyorum zaman yaklastikca...her gece rüyamda görüyorum artik internettede böyle baska sitelerde kötü resimlere bakiyorum daha cok panikliyorum ölüp kalirim diye cok panikliyorum...bir cok ameliyat bir arada olucakya acaba vucuduma cokmu agir gelir sizde fikirlerinizi yazin lütfen....ileri derece panik atak var onuda göz önünde bulundurun tabi kizlar....benim istedigim ameliyatlar sunlar..
- Karingerme
-Lipolazer (Karin, Bel, Bacak ici)
-Gögüs diklestirme
-Vaginoplasti
-Popoya biraz cekilen yaglardan koydurmak istiyorum dogumdan sonra düzlesti nedense

hepsi sanirim fazla gelebilir acaba diyorum ilk önce
- Karin germe
-Lipolazer yaptirsam sonra 3 ay sonra gögüs diklestirme ve Vaginoplasti ve popoya yag yaptirsam dahami iyi olur....

Canim bi kerede hem karin hem popoyu yaptirma cunku poponun uzerine yatmak acili olabilir memeden ve karindan dolayi da baska turlu yatamazsin zaten ...bence hem popoyu squat ile cok guzel yapabilirsin inan bana bence lazer liponu karnina beline yaptir ayni anda zaten karin germe ve meme diklestirmeni yaptir
Bi sonraki ameliyatinda bacak icini yaptir yaglarini popona eklet ayni anda vaginoplasti ya bana bu daha mantikli geldi bir de panik atagim diyosunuz yani hepsi birden baya uzun surecek
Ne zamandi ameliyatin canim ?

Vajınoplastı ve labıoplastı ameliyat Olacağım canım :)
Canim dün okudun ilk defa yeni projelere yelken acmissin hayirli olsun. Güzel sonuclar alirsin insallah bizimlede mutlaka tecrübelerini paylas canim.

Bu arada bende biletimi aldim kizlar diklestirmem 24.12 tarihinde kesinlesti esim ve cocuklarla beraber gidecegiz adami gelmemesi icin ikna edemedim :) insallah bi aksikik olmazda yeni yila yeni cicilerle girerim

sagol canim yazdigin icin...bende senin gibi düsündüm aslinda simdi gittigimde karin gerdirme..bel, karin,bacak ici lazer olayim diyorum....3 ay sonrada gögüs ve vaginoplasti olurum diyorum...belki popo isini birakirim squatla düzelir biraz zaten yaglar belden karindan gidince otomatikman popoda biraz kalkar ve ortaya cikar diye düsünüyorum.....ben 18 aralikta istanbula ucmayi eger tahliller normal olursa 21 aralikta ameliyat olmayi düsünüyorum bakalim hayirlisi....

Sağol canım,bakalım Inşallah diğer opr. Gibi mutlu Mesut geçiririm Süreci

Hayirlisi olsun canim ..

Kızlar bugünlerde çok şişiyorum canım sıkıldı regli dönemime gireceğim etkilermi sizce resmen yusyuvarlak bir balkonum var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…