Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

23 Ağustos'ta oldum ama ben 1 hafta önceden fena oluyorum. Stres falan yapmadın değilmi aml olacağın için bazen mevsim değişiklikleri etkilemişte olabilir
Hic gecikmezdi bu kadar ne bilim umarim fazla gecikmez yoksa ameliyata denk gelir ekimde :KK43: stres de yapmadim ne bilim belkide mevsimdendir dedigin gibi

Yarın al yanak'ı arayıp soracağım bakayım be diyecek ya bu durumlar aml olan herkesin başına gelmişte ben bir türlü kabullenemiyorum :KK70: oysaki çokta Sabırlı bir kişiliğimdir pöfffff

Hic gecikmezdi bu kadar ne bilim umarim fazla gecikmez yoksa ameliyata denk gelir ekimde :KK43: stres de yapmadim ne bilim belkide mevsimdendir dedigin gibi
Çok kafana takacaksan Öncesinde geciktirici al derim meme gibi olmaz pedle uğraşman zor olur gerçi sen tampon kullanıyordun dimi canımcım

Çok kafana takacaksan Öncesinde geciktirici al derim meme gibi olmaz pedle uğraşman zor olur gerçi sen tampon kullanıyordun dimi canımcım
Evet tampon kullaniyorum da geciktirici nedir ki dogum kontrol hapimi??
Eger oysa hic hazmedemiyorum o hapi ya midem bulanir ya baska bisey olur

zuzu53 zuzu53 cnm amlyat sonrası ilk rglde bende çok sismistim günler öncesinden aynen dediğin gibi olmuştum C ChAneL81 cnm bekle biraz daha mevsimsel olabilir ama geciktirici kullanmadan dr.sor benim aml tarihi rgle denk gelmişti ve Dr. Tarihi ertelemisti asla geciktirici kullanmama izin vermedi ve regl ken amlyat yapmak çok riskli demisti:KK43:

zuzu53 zuzu53 cnm amlyat sonrası ilk rglde bende çok sismistim günler öncesinden aynen dediğin gibi olmuştum C ChAneL81 cnm bekle biraz daha mevsimsel olabilir ama geciktirici kullanmadan dr.sor benim aml tarihi rgle denk gelmişti ve Dr. Tarihi ertelemisti asla geciktirici kullanmama izin vermedi ve regl ken amlyat yapmak çok riskli demisti:KK43:
Hadi ya :KK43: bi sorarim dr uma insallah regl olmam ya ona gore ayarlamistim tarihi halbuki

bende sorduğumda regl olman aml için hiçbir şekilde sorun teşkil etmez demişti al yanak.ben yine bir hafta öne çektim zorlanırım diye..ama nedense aml oldum eve geldiğimin ertesi günü regl oldum zorlandım tabi..az oldu allahtan kolay atlattım..çektiğim bel ağrısı katlanmıştı ayrı :KK70:

Memişleri bilmiyormu ? Ay valla battık yalandan fıtık ameliyatı ve mide yırtılması dedim gerçi onlarıda oldum gerdirirken zor işler memelerdede kist vardı diyim bari :KK70: bu arada annem beni oyacak :))

bende sabah meme aml olmak istiyorum dedim kadın önce şok oldu.sonra tam ağlayacaktı şakaaaaa dedim :KK70: :KK70: yahu anlamadım dertleri ne bizimle :)

Benim memeyi esim ve kiz kardeslerimden baska kimse bilmiyor soylemedim ne olur ne olmaz hayat bu bir gun basima kalkarlar diye :KK70: soylememek en iyisi

bebişim bişey sorcam.ben al yanak a memeyi sorduğum da yine 4 gün hissedersin dedi.iş için sormustum cunku.kendini hissettirir 4 5 gun gıdemezsin dedi..sen ne dusunuyorsun kımseye soylemeden olmyı dusunuyorum da kımseye caktırmadan olabilir miyim dersin?karın germe kadar sıkıntılı olmayacağını dusunuyorum gerci de ..sana da moral vermiş oldum şimdi :KK70:

bende bugün tartılayım dedim kızlar..aml a 75 kg girmiştim bugün 71 cıktım..ama diyet yaptım onun etkisi büyük diye düşünüyorum.bel çevremden aldığı 3 kg yağ nerde bilemedim şimdi ya da boşa mı aç gezim günlerdir :KK70: :KK70: ama karnımdan memnunum yanlarının şiş olmasına rağmen.şiş yerlerde sanki kütle varmış gibi dokunduğumda ödemli yerler orası sanırım.o kütleler erise güzel olcak bakalım.

bebişim bişey sorcam.ben al yanak a memeyi sorduğum da yine 4 gün hissedersin dedi.iş için sormustum cunku.kendini hissettirir 4 5 gun gıdemezsin dedi..sen ne dusunuyorsun kımseye soylemeden olmyı dusunuyorum da kımseye caktırmadan olabilir miyim dersin?karın germe kadar sıkıntılı olmayacağını dusunuyorum gerci de ..sana da moral vermiş oldum şimdi :KK70:
Dogru demis al yanak ben 4 uncu gun gezmeler gitmistim kisiden kisiye degisir tabiki
Kimseye caktirmadan atlatabilirsin aslinda :KK66:

X