Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

cnm korkma ama aynı sıkıntıyı bende yaşadım ilk banyodan sonra enfeksiyon oldu doktoruna sor cnm

Bu zorlu süreci bir an önce atlatmanı diliyorum ben karın ve göğüs ameliyatı olup 15 -20 gün içinde işe dönerim diye düşünüyordum ama zor sanki

şahsi fikrimi söyleyim zor.ben çalışıyorum ama klasör fln kaldıramıyorum eğilemiyorum hala.11.gün işe başladım gerçi ama meme yaptırsaydım daha çok zorlanırdım diye düşünüyorum.

Sera Sağol cnm Can Kopal listemde var özellikle burun konusunda iyiymiş benim karın ve göğüs daha önce konuşmuştuk seninle Necdet Bey i duymadım ama onuda araştırayım ☺
Rica ederim karin germe olan arkadas var burda C capoeira can kopala bi bak istersen
Necdet beye de lipo olan bir arkadasim var oda medcezir :) umarim yardimci olurlar sana

Canım dur korkma. Bende de buna benzer olmuştu hala daha oluyor çok az da olsa. Bactroban sürdüğüm zamanlarda mutlaka oluyor. Nasıl anlatsam çok çok afedersiniz ama rengi sümük gibi oluyor. Başta yumuşak sonra durunca kuruyor. Dr a göstermiştim ben normal demişti. O sürdüğümüz ilaç o hale dönüşüyor heralde bilmiyorum ki. Yanlız kokusunu duymadım ben. Birde ben hiç kapatmadım üstünü hep açık, sadece korseyi takıyorum üzerinden. Belki senin kokması havasızlıktandır. Ama yinede iltihaptan şüpheleniyorsan mutlaka ama mutlaka ercancığıma sor.

sağol canım bana iltihap gibi gelmedi.ama anlamadım neden öyle oluyor sanırım ilaç yüzünden.cumartesi kontrolüm var gittiğimde soracağım.neymiş bakalım.

Bu zorlu süreci bir an önce atlatmanı diliyorum ben karın ve göğüs ameliyatı olup 15 -20 gün içinde işe dönerim diye düşünüyordum ama zor sanki

Necdet beyle telde görüşmüştüm iyi biri medcezir oldu memnun sonucundan adam yaptığı işin arkasında tele bakıyor dönüyor ilgili malum ne dr ler var ulaşmak sorun ilgisiz bence listeye ekle Necdet beyide görüşmekte fayda var kolay gelsin

Süper olmuş valla
Evet ya biletini aldim allahtan birsey olmazsa ben turkiyeye gittikten sonra kendisi iki gun sonra bizim evde olacak
Anne bambaska ya kiyamadi bana :)) bide bana diyoki kac euro verecen 1000€ dedim gercek fiyati duysa keser beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…