Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Evet kalacağım tabi.. Sünnetli çocuklar gibi gezerim herhalde :KK70: Ben eve çıkarım sen ameliyata gidersin :KK66: Keşke aynı hastane olsaydı kız :KK66:
:KK70: evet okudum da icte ki dikisler eriyene kadar rahatsiz edebilir distakileri zaten aliyor sanirim
Aman aman bir agri olmuyor diye okudum hayirlisi
Evet keske sen gelirdin benim odaya artik :KK70:

Evet ya biletini aldim allahtan birsey olmazsa ben turkiyeye gittikten sonra kendisi iki gun sonra bizim evde olacak
Anne bambaska ya kiyamadi bana :)) bide bana diyoki kac euro verecen 1000€ dedim gercek fiyati duysa keser beni :KK48:
Heheeee ay bende anneme fiyatı yarıya çekip söyledim yoksa tansiyonu tavan tapardı :KK70: anneler birtanedir yaaaaa rabbim başımızdan eksik etmesin

Zuzucum fark edilmeye başladınmı..soruyolarmı nasıl böyle zayıfladın diye
Bugün Arkadaşımın kızıyla rastlaştık abla sen çok Zayıflamışsın dedi :)) hastayım aml oldum dedim hayırdır dedi mide aml dedim :)) gerçi henüz istediğim görüntüye kavuşmadım fakat dış görünüşüme yansımış yorumlar bu yönde :))

Bugün Arkadaşımın kızıyla rastlaştık abla sen çok Zayıflamışsın dedi :)) hastayım aml oldum dedim hayırdır dedi mide aml dedim :)) gerçi henüz istediğim görüntüye kavuşmadım fakat dış görünüşüme yansımış yorumlar bu yönde :))
Rejim yaptım deseydin :))

Kıyamam benimkide çok tepki gösterdi aml olmama şimdi diyoki sen bir pankart hazırlayıp boynuna as karnımı gerdirdim ondan zayıfladım diye :KK70:
Benim annem de diyoki aman kizim kimseye soyleme bi bilse memeleri bile yaptirmisim :KK70: ayy dedim yok anne soylermiyim :-)

C ChAneL81 ' cim , Yok canim niye yalnis anliyayim :)) .... Evet almanyada doktorum kullaniyor ve üc tanidigi Dr daha varmis, öyle demisti bana! O tecrübesine dayanaraktan, en güzel sonucu bu Tapebandindan almis! Bu yüzünden sadece bunu kullanir! Ama sonrasi icin yani Üc ay doldurduktan sonra, baska kremler vs kullanilabilir! Ama bununla beraber bunuda altini cizerkten hep belirti, dokunun kendi kendini iyilestirme funktionu da cok önemli! Onun icin zaten herkesin izi farkli iyilesir, bazilarin izi nerdeyse yok olur, bazilarin ise cok belirgin kalir, kullanidigimiz ne olursa olsun sadece destekleyici olur!

Bende 3 ayi dolduramamistim, cünkü tenim tepki gösterdi. 2,5 ay falan ancak kullandim. Tepki gösterdigi zaman birakmami tavsiye eti doktorum! Sonrasinda bepanthen kullandim sadece

Eger herhangi bir kuskun falan varsa kullanma istersen, ama ben ve arzum da kullandik memnun kaldik!
Karar senin canim

Benim annem de diyoki aman kizim kimseye soyleme bi bilse memeleri bile yaptirmisim :KK70: ayy dedim yok anne soylermiyim :-)
Memişleri bilmiyormu ? Ay valla battık yalandan fıtık ameliyatı ve mide yırtılması dedim gerçi onlarıda oldum gerdirirken zor işler memelerdede kist vardı diyim bari :KK70: bu arada annem beni oyacak :))

Senindemi bilmiyo annen canım
Hayir canim bilmiyor

Memişleri bilmiyormu ? Ay valla battık yalandan fıtık ameliyatı ve mide yırtılması dedim gerçi onlarıda oldum gerdirirken zor işler memelerdede kist vardı diyim bari :KK70: bu arada annem beni oyacak :))
Bilmiyor canim napim ama bi ara citlatmistim anne goguslerim kotu yaptiracam demistim oda git surdan deli ne geregi var demisti bende o zaman demistimki seninkiler bile benimkinden guzel gulmustu :KK70:

Karnim icinde arzum77 arzum77 sayesinde aklima geldi bu fitik yalani
Arzumun fitigi var diye kesi boyle boyle olacak demisti benimde aklima geldi dedimki anne bak fransada cok kotu kesi yapiyorlar hem pahali dedim ona para verecegime hem fitik hem karnimi gerdirecem dedim ooo iyi o zaman dedi :KK70:

Hayir canim bilmiyor

Bilmiyor canim napim ama bi ara citlatmistim anne goguslerim kotu yaptiracam demistim oda git surdan deli ne geregi var demisti bende o zaman demistimki seninkiler bile benimkinden guzel gulmustu :KK70:
memeyide bi atlatsam bu sefer hiç söylemiycem eşimin tarafına :)) bir gece yatar kaçarım hastaneden :KK70:

X