Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

ve işe başladım kızlar..günaydınlar..daha dik ama tam dik değilim.zamanla açılcam heralde..dün fazla gezdim sabah mide kısmım ağrıyordu..hala karnım taş gibi.ne zaman normal göbek şeklini alcak merak ediyorum.normal hayatıma döndüm çok şükür :KK70: :KK70:
Harika bak ne güzel artık düzenine geri döndün. Yarın tam 1 ay olacak aml olduğum daha doğal görüntüme kavuşmadım 4. Ayı bulur dedi al yanak'ım

Harika bak ne güzel artık düzenine geri döndün. Yarın tam 1 ay olacak aml olduğum daha doğal görüntüme kavuşmadım 4. Ayı bulur dedi al yanak'ım

göbeğine dokunduğunda hala beton gibi sert mi?inanılmaz gergin ve sert benim karnım.sanki taş var içinde..mide kısmı daha yumusak..ödem var çok şiş tabi de bukadar sert olmasını beklemiyordum.

keske yastık getirseydım tasıyamam diye kaldı halen cantamı zor kaldırabılıyorum..ofiste sürekli oturmak zor geldi.durmadan kalkıp yürüyorum iyice kitlenmeyeyim diye :)

keske yastık getirseydım tasıyamam diye kaldı halen cantamı zor kaldırabılıyorum..ofiste sürekli oturmak zor geldi.durmadan kalkıp yürüyorum iyice kitlenmeyeyim diye :)
kolay gelsin cnm sevindim iyi olmana çok uzun süreli oturma zaten her fırsatta yürümeye çalış çok oturunca sanki kaslar birbirine kilitleniyo gibi oluyo :KK70:

kolay gelsin cnm sevindim iyi olmana çok uzun süreli oturma zaten her fırsatta yürümeye çalış çok oturunca sanki kaslar birbirine kilitleniyo gibi oluyo :KK70:

ayyy evet kilitlenip kalıyorum yürüdükçe açılıyorum..oturduğum yerden kalkınca herkes korkuyo artık :KK70:

Kızlar ben bugün göbek deliğimin içinde o siyah dikiş iplerinden gördüm bir tane küçük. Boştamı diye cımbızla tutup çektim gelmedi, boşta değilmiş :)) ne olucakki o öyle unutmuş heralde bizim karın deşen ercan :)))

Kızlar ben bugün göbek deliğimin içinde o siyah dikiş iplerinden gördüm bir tane küçük. Boştamı diye cımbızla tutup çektim gelmedi, boşta değilmiş :)) ne olucakki o öyle unutmuş heralde bizim karın deşen ercan :)))
:KK70: karin desen mi ayy bi bu kalmisti soylemedik hahaha bende bir isim bulurum elbet ama gormem lazim ben basta ona dombili diyordum :KK70:
Hemsireye cikart o kala dikisi canim eriyemen dikis ya unutmustur onu :))

ay unutmus cidden karındeşen..onun içinde kalkıp bursadan gelmek zor tabi.dikişler alınırken acıyo mu canım?benim kontrolum c.tesi belki alır bakalım ne dicek..

kızlar göbek deliği ve çevresi hala çok uyusuk benim.dokununca hissetmiyorum hatta derime..içten acıyo ama cok uyusuk normal mi bu sizinde öyle miydi ?

:KK70: karin desen mi ayy bi bu kalmisti soylemedik hahaha bende bir isim bulurum elbet ama gormem lazim ben basta ona dombili diyordum :KK70:
Hemsireye cikart o kala dikisi canim eriyemen dikis ya unutmustur onu :))

koptum ya adama demediğimiz kalmadı.benimde erkek kardeşim bu adam kendine niye lipo yapmıyo demişti :KK70: :KK70: gülemiyorumda ameliyatlı ameliyatlı.al yanak ya :KK70: :KK70:

X