Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Kız ne ciddiye alıyosun takılıyorum ben sana :) al yanaklınla aranı bozmaya çalışıyorum :KK45: Benim o bölgeye lipo bile yapılmadı, senden kaç kg yağ aldı şişer tabi, ne diyorsa doğru demiştir benim minnakım.

boz aralarını bende destek olurum hatunu taş yapmış torpilli var bunun :KK70: aha şimdi yeni resim atmış çat diye çatladım ortadan hemde eski göbek izi de yok düşün yaniii:oops::KK53:

Jelesec Jelesec BenToprak BenToprak a özelden msj attım, teşekkür ederim bana yol gösterdiğin için.
Bu arada bu insanların olduğu dönemi hatırlayınca aklıma Begonya02 Begonya02 geldi. Ah öyle çok merak etmiştimki onu. Herkes çok güzel olmuş diye anlatıyordu. Begonyanın memeleri aşagı begonyanın memeleri yukarı :)))))

hımmm o görünce yazar mutlaka onunda yaşadığı senin sürecinle aynıydı yetişmemişti eski göbek deliği aahhhh beğomm enfesti enfes :KK19:

Kiz banada göndersene merak ettim :KK66:

canım zuzuya attığım resim gönderebilecek tarzda bir resim değil o bana özelden atınca bir kaç açık resim bende al benim de karnım böyle demek adına idi:))) yeni çekince daha kapalı resim atarım mutlaka bunda yüzümde açık bayağı heryerim açık:oops:ha bikinili ama ben utanıyorum ya :KK23:

Kizlar gunaydin.gunlerdir cekyatta yatmak icin cebellesiyordum
Belim daha cok agriyordu.dun gece yatagima gittim cok sukur guzel uyudum.yarin da ise basliyorum eski duzene donunce daha kolay olcak hersey sanki.cok daha rahatim ayrica..muckladim sizi

10 güne kalmaz tamamen iyi hisseden kendini şişlik arada kramp rahatsızlıkları olur banyondan sonra dikişleri iyi kurut mutlaka arada bak bişey olmasın (açılma,akıntı vs)

X