Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Kizlar gunaydin.gunlerdir cekyatta yatmak icin cebellesiyordum
Belim daha cok agriyordu.dun gece yatagima gittim cok sukur guzel uyudum.yarin da ise basliyorum eski duzene donunce daha kolay olcak hersey sanki.cok daha rahatim ayrica..muckladim sizi
artık taş gibi oldun tatlım bak gordunmu 10 güne çok iyi olucaksin demiştim sana neguzel senden bunları duymak :KK59:

nankör pisik seni:KK48: sana attım ya öncesi sonrasını ayy sen pek kıskanıyon bu zuzuzyu kızın günahı ne göbek deliği yetişmiş :KK70:senden iyi izi iyileşiyor :KK48:
Dövmeli de istiyom ben banane:KK60:
Zuzuma takılıyom ben espiri kaldırıyo diye, bir de aynı zamanda olduk ya onla uğraşıyorum kimle uğraşıcam başka canım sıkılıyo :)) C ChAneL81 olsun ameliyatını onla da uğraşıcam :KK71:

Kizlar gunaydin.gunlerdir cekyatta yatmak icin cebellesiyordum
Belim daha cok agriyordu.dun gece yatagima gittim cok sukur guzel uyudum.yarin da ise basliyorum eski duzene donunce daha kolay olcak hersey sanki.cok daha rahatim ayrica..muckladim sizi
Yürümen nasıl oldu diklenebildinmi? İş yerindekilere söyliyecekmisin ameliyatı? Birde nasıl hissediyorsun kendini, işe başlayabilecek kadar iyimisin? Yarın yanında küçük bir yastık, kırlent tarzı otururken belini destekliyecek birşey götür. Sandalyede zorlanma.

Bugun ilk gezmemi yaptim.erkek arkadasimla ciktik dolastik.dik olamasamda daha i
Yürümen nasıl oldu diklenebildinmi? İş yerindekilere söyliyecekmisin ameliyatı? Birde nasıl hissediyorsun kendini, işe başlayabilecek kadar iyimisin? Yarın yanında küçük bir yastık, kırlent tarzı otururken belini destekliyecek birşey götür. Sandalyede zorlanma.

Pek dik sayılmam ama eskisi gibi de değilim.fıtık aml olduğumu biliyor ofistekiler.yastık götürmek benimde aklıma geldi.dik olmamak ve yattığım yerden kalkmak,sağa sola donememek dısında cok sorunum yok.yürüdükçe dikleşirim heralde.mesela artık sırtımda iki yastıkla yatıyorum başında beş yastıl yetmiyodu..gün geçtikçe daha iyiyim çok şükür.

Kızlar bir kutu kas gevşeticim bitti.bugün ikinci kutudan içtim.acaba bıraksam mı yoksa açılmam için devam etmem gerekir mi ne dersiniz?ağrı kesicileri bıraktım mesela..bilemedim ne yapsam siz ne yapmıstınız?

Dövmeli de istiyom ben banane:KK60:
Zuzuma takılıyom ben espiri kaldırıyo diye, bir de aynı zamanda olduk ya onla uğraşıyorum kimle uğraşıcam başka canım sıkılıyo :)) C ChAneL81 olsun ameliyatını onla da uğraşıcam :KK71:
Canin sag olsun ben ameliyat olim de dunya yansa umurumda olmaz :KK70: hem sen o zamana kadar baya baya iyilesirsin ben ise kambur nine gibi olacagim yazik degilmi bana :KK61:

Bugun ilk gezmemi yaptim.erkek arkadasimla ciktik dolastik.dik olamasamda daha i

Pek dik sayılmam ama eskisi gibi de değilim.fıtık aml olduğumu biliyor ofistekiler.yastık götürmek benimde aklıma geldi.dik olmamak ve yattığım yerden kalkmak,sağa sola donememek dısında cok sorunum yok.yürüdükçe dikleşirim heralde.mesela artık sırtımda iki yastıkla yatıyorum başında beş yastıl yetmiyodu..gün geçtikçe daha iyiyim çok şükür.
İyi iyi.. O kadar sıkıntın olması normal. Bu hafta biraz zorlanabilirsin iş yerinde ama cumaya doğru çok farklılaşıcaksın. Haftaya pazartesi eski haline çok yakın olucaksın. Bu hafta sık biraz dişini. Ofistekilerde biliyormuş aml olduğunu onlarda yardımcı ve destek olurlar biraz.

Kızlar bir kutu kas gevşeticim bitti.bugün ikinci kutudan içtim.acaba bıraksam mı yoksa açılmam için devam etmem gerekir mi ne dersiniz?ağrı kesicileri bıraktım mesela..bilemedim ne yapsam siz ne yapmıstınız?
Ben 3. Günden sonra hiç birşey almadım ilaç olarak. Bilemedimki şimdi dr a soruver whatsapp tan. O benim ağrı kesicilere dvm ettiğimi sanıyormuş 8. Günde artık bırak demişti mesela.

Ben 3. Günden sonra hiç birşey almadım ilaç olarak. Bilemedimki şimdi dr a soruver whatsapp tan. O benim ağrı kesicilere dvm ettiğimi sanıyormuş 8. Günde artık bırak demişti mesela.
Ben hepsini dibine kadar içtim ama hepsi ihtiyaçtan :KK70: o sulanma olan yerim bugün baktığımda kurumuştu sigara içmemenin etkisi diye düşünüyorum. Perşembe günü kayınvalidemler geliyor 1 ay bende kalacaklar valla aç bi bakıyım der diye tırsıyorum :)) gerçi istersede gösteririm Görsün gelininin ne kadar hasta olduğunu dimi yaaaa :KK70: yalandan battım valla Hiçte hoşuma gitmiyor bu durum ama mecburiyet Gereği pembe yalan pembe

Aaaa niye o kadar Ara verdiki al yanak'ım :KK70: bana 1 yada 2 ay sonra görüşürüz dedi dün :)) sen uzaktan geldiğin için olabilir zor olmasın diye düşünmüştür
Güzeller güzeli tatlılar tatlısı en sevdiğim hastam seni taa bursalardan buralara yormıyayım emret ben ayağına geleyim evinde bakayım dedi :-):-)
4. Ayda mutlaka görücem ama daha önce yolunuz düşerse uğrayın dedi canım. Whattsaptanda resimli kontrollerimi yapıcak. Çünkü bizim için ciddi zor oluyordu gelip gitmek. Herşeyde yolunda gidince böyle bir karar aldık.

Güzeller güzeli tatlılar tatlısı en sevdiğim hastam seni taa bursalardan buralara yormıyayım emret ben ayağına geleyim evinde bakayım dedi :-):-)
4. Ayda mutlaka görücem ama daha önce yolunuz düşerse uğrayın dedi canım. Whattsaptanda resimli kontrollerimi yapıcak. Çünkü bizim için ciddi zor oluyordu gelip gitmek. Herşeyde yolunda gidince böyle bir karar aldık.
Ahhhh ben onun ince fikirlerini yerim yaaaa :)) üzmez hastasını bilirim bir tanedir o al yanak :KK70:

ve işe başladım kızlar..günaydınlar..daha dik ama tam dik değilim.zamanla açılcam heralde..dün fazla gezdim sabah mide kısmım ağrıyordu..hala karnım taş gibi.ne zaman normal göbek şeklini alcak merak ediyorum.normal hayatıma döndüm çok şükür :KK70: :KK70:

X