Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Ben germe yaptirmam bacaklara ama lipo dusunuyorum bakalim iyi fiyat verirse yaptirrim gerek gorurse tabii

benimde aklıma gelmişti o ama korsesini giymek zor bence ya.sürekli korseyle.bide mosmor oluyosun.hem senin fiziğin gayet iyiydi bebişim ya.elletme bence heryerini fıstık gibisin.benim hayatım diyet yapmakla geçiyo ben napim :KK70: :KK70:

kızlar lipoyu lokal aneztesi ile yapıyorlardı değil mi?meme yi yapmazlar sanırım.narkoz kafası beni fena etmişti de o yüzden soruyorum.sonra ameliyat olasım gelirse yine diye.gerçi evdekiler bu sefer bakmaz da vallahi kalırım bir başıma :KK70:

C ChAneL81 Türkiye sitelerinde bulamadım hepsi Fransa :KK70: Ürünün Açıklamasında ne için kullanıldığı yazıyormu aklıma geldide bugün nette buldum bir tane sezeryan ve karın germe aml sonrasında KULLANILIYOR yazıyor :)) ne oluyoruz demesinler. Teşekkürler fistukkk

C ChAneL81 Türkiye sitelerinde bulamadım hepsi Fransa :KK70: Ürünün Açıklamasında ne için kullanıldığı yazıyormu aklıma geldide bugün nette buldum bir tane sezeryan ve karın germe aml sonrasında KULLANILIYOR yazıyor :)) ne oluyoruz demesinler. Teşekkürler fistukkk
Canim istersen ben sana alip getireyim bi tane tabi bende eczaneye soracagim nette pahali geldi bana urun aslinda karin germeyle alakali hic bir sey bulamadim sadece spor yada incitme olunca bu sargi tape bandini uyguluyorlar

kızlar lipoyu lokal aneztesi ile yapıyorlardı değil mi?meme yi yapmazlar sanırım.narkoz kafası beni fena etmişti de o yüzden soruyorum.sonra ameliyat olasım gelirse yine diye.gerçi evdekiler bu sefer bakmaz da vallahi kalırım bir başıma :KK70:
Hayir canim bir dr biliyorum tugrul turan mi neydi sedasiyon ile yapiyor oda kas ustu kapiyor Meme icin
Lipoyu genelde narkozla yapiyorlar benim bildigim

C ChAneL81
image.jpg

Kızlar evlendikten sonra dört yıl içinde 15 kg aldım hepside basen ve belde toplandı 3 verdim 5 aldım derken birtürlü eski kiloma gelemedim ve üzerine hamile kaldım ay şükrediyorum Rabbim aratmasın anne Olacağım filan ama göbeğim şimdiden beş aylık gibi piskolojim alt üst oldu sonra sizleri okudum uzun uzun sayfalarca bi çaresi varmış en kötüsü ameliyat olurum dedim sanırım bebek doğduktan ve emzirme dönemi bittikten sonrası uygun olur al yanak doktorunuzu inanılmaz merak ettim memeydi göbekti basendi bi fabrika ayarlarıma döndürse beni sizinkilerin maliyeti nekadar tuttu bu süreçte para biriktirmeye çalışacağım en azından

Kızlar evlendikten sonra dört yıl içinde 15 kg aldım hepside basen ve belde toplandı 3 verdim 5 aldım derken birtürlü eski kiloma gelemedim ve üzerine hamile kaldım ay şükrediyorum Rabbim aratmasın anne Olacağım filan ama göbeğim şimdiden beş aylık gibi piskolojim alt üst oldu sonra sizleri okudum uzun uzun sayfalarca bi çaresi varmış en kötüsü ameliyat olurum dedim sanırım bebek doğduktan ve emzirme dönemi bittikten sonrası uygun olur al yanak doktorunuzu inanılmaz merak ettim memeydi göbekti basendi bi fabrika ayarlarıma döndürse beni sizinkilerin maliyeti nekadar tuttu bu süreçte para biriktirmeye çalışacağım en azından
Allah evlatlarimiza uzun omurler versin allah eksik etmesin onlari basimizdan..

Hepimizin derdi bu malesef fabrika ayarina gelmeye calismak :KK70: ama tam olarak olmasada bazi ameliyatlar mucize gibi
Al yanakli sana da bir mucize yaratir insallah
Fiyat konusunda ayni olmaya bilir cunku ben mesela kombin olarak goz kapagi da yaptiracagim icin farkli fiyat oluyor yanlislik olmasin diye siz ercan beye mail attin ve fiyat ogrenin gerci siz dogum ve emzirmeden sonra baya bir Zaman gecer ve fiyat yukselir
Siz once hayirlisiyla bir dogumunuzu yapin bebeginizi emzirin ve ondan sonra ercan beye yazarsiniz derdinizi :KK66:

Canim karin germeden sonra kullanilan bir bant silikonlu degil yani yapiskanli lastik bir bant kesi izinin genislemesini onluyor
Meme icin deil yani

Canim karin germeden sonra kullanilan bir bant silikonlu degil yani yapiskanli lastik bir bant kesi izinin genislemesini onluyor
Meme icin deil yani

sadece karin germe icin degil canim! meme icin de, benim resimlerde görebilirsin. memeucunda var! benim doktor bütün ameliyatlarinda kullanir!!!

Kızlar bu tape bandla ilgili kafam karıştı biraz. Şimdi biz zuzu ile silikon bantlara yeni başladık. 1 ay kullanıcaz. Sonrada jel sürmeye başlıyacaz. Sanırım oda 2 ay ( yanlışım varsa düzelt zuzucum)
Sizce ondan sonramı bu tape bandlara geçicez? O aşamadan sonra hala faydasını görürmüyüz peki?
Birde C ChAneL81 ve zuzu53 zuzu53 arkadaşlarım sağolsun yutdışından istersem benim için getirebileceklerini söylemişler:KK68: Kızlar çok düşüncelisiniz seviyorum sizleri. Peki getirtsem size ücreti nasıl ulaştırıcam o_O O işi nasıl hallederiz?

Kızlar bu tape bandla ilgili kafam karıştı biraz. Şimdi biz zuzu ile silikon bantlara yeni başladık. 1 ay kullanıcaz. Sonrada jel sürmeye başlıyacaz. Sanırım oda 2 ay ( yanlışım varsa düzelt zuzucum)
Sizce ondan sonramı bu tape bandlara geçicez? O aşamadan sonra hala faydasını görürmüyüz peki?
Birde C ChAneL81 ve zuzu53 zuzu53 arkadaşlarım sağolsun yutdışından istersem benim için getirebileceklerini söylemişler:KK68: Kızlar çok düşüncelisiniz seviyorum sizleri. Peki getirtsem size ücreti nasıl ulaştırıcam o_O O işi nasıl hallederiz?

simdi bu tape bandi benim Doktorum kullaniyor bütün ameliyat sonrasinda. yani bu tape bandi onun sayesinde sanirim burda gündeme geldi, onun icin ben sana doktorumun dedigini aktarayim.

bu Tapebandi ilk üc ay cok önemli ve yararini gösterirmis!! onun icin 3 ay sonra zarari olmaz ama en önemli zaman gecmis olur!!! ama karar tabkik senin canim.

sadece karin germe icin degil canim! meme icin de, benim resimlerde görebilirsin. memeucunda var! benim doktor bütün ameliyatlarinda kullanir!!!
Evet gordum meme ameliyatindada kullanmis drun ama ben bi tek sende uygulandihini gordum bu bandin yanlis anlama yani cok cok faydali olsaydi sence butun dr lar kullanmazmiydi bu bandi ? Aklima gelende bu nedense
Butun fransiz sitelerini dolastim hic birinde bu bant takilmamis ve fransizca recetesinde yazilan sey sadece spor yapmadan once onu kullaniyorlar bazi yerleri incinmesin diye
Ezcaneye sordugumda kadin gozlerini ayirdi bugun dediki bu yapiskanli bir bant onu cikartinca deriyede yapistigi icin sorun olabilir biz bu bandi dikis atilmis yerlere onermiyoruz dedi
Aklim karisti dogrusu ..

Bende seni seviyorum canim senden ucret isteyen kim kuzum
Gerci bu bandi askkitabi dedigi gibiyse basta kullanmak lazimmis
Sahsen ben kullanmamaya karar verdim ben silikon bandi ve kremi kullanacagim arada katoron yag surerim daha ne olsun dimi :)

X