Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

serro sana parti yapalım ya 7 katta :cool: 3 doktora ameliyat olan her yeri 3 ayla narkoz yiyen en hızlı üye diyeee:KK70: senden önce biri vardı ya ameliyat olacak sen sonrasın demi gün gibi hepinizi birden kesse de tek ziyaret herkesi görsek:KK73:
Özlemiştir tebi senden önce kim aml olmuştu ist dışından gelmişti dedi :)) tekirdağdanmı dedim olabilir dedi, artık çok göremiycem daha Aralıklı gideceğim serâp'ın aml denk gelir büyük ihtimal kontrolüm

doktora bir sor bakalım yani ne kadar yukarda yanda anlamadım ben çok üstemi çok yandamı dediğim gib çok erken evrede ödemden farklı durabilir bi kaç haftaya baksın bakalım artı doktor beni de kesen biçen doktor yanlış göbek deliği zor yani adam hergün gözü kapalı yapıyor bu işi:)rahat olsun arkadaşın

Zaten ben arkadaşa sorduktan sonra o da kafasına takmış aramış Ercan beyi :KK48: Kesinlikle ödemden dolayı zaten göbek deliğini farklı bir yere alabilmem mümkün değil demiş tam sonuçlar en erken 4 ay sonra iyice oturur demiş. Yaklaşık 1 cm kadar sağdaymış şuan göbek deliği ama aşırı şişlik varmış.

Al yanak'ım dediki en çok mide bölgesi şişer bunlar hep inecek sen sakin takılma dedi üstelik dramatik bir değişimin var 1 ay olmasına rağmen dedi ağzından bal damlıyor şekerpare yaaaa :KK70: genitalim ilk günlerde çok daha şişti biraz daha güzelleşti ama oda iyice inecekmiş minnak öyle diyor :))

Ay ins korsenin icine zor sigiyorum resmen.dokununca tas gibi.gaz flb gibi se degil tuhaf biseymis bu.spora baslayabilir misin sordun mu bebisim?

Özlemiştir tebi senden önce kim aml olmuştu ist dışından gelmişti dedi :)) tekirdağdanmı dedim olabilir dedi, artık çok göremiycem daha Aralıklı gideceğim serâp'ın aml denk gelir büyük ihtimal kontrolüm
Kız senden önce ben oldum ya ameliyat :KK34: Hemde îst dışından geldim. Konuyu çok anlamadım ama benimdir o ben. Minnak doktorum beni sormuştur beni :rolleyes:

Kızlar ben tam 1 ay 5 günlük oldum. Dr günde 1 sigaraya izin vermişti. Fakat alkolü hiç sormak aklıma gelmedi. Sizin bilginiz varmı bu konuda? Haftada bir iki gün bi bira içeyim diyorum, canım istiyor ama vijdan azabından içemiyorum :110:

Al yanak'ım dediki en çok mide bölgesi şişer bunlar hep inecek sen sakin takılma dedi üstelik dramatik bir değişimin var 1 ay olmasına rağmen dedi ağzından bal damlıyor şekerpare yaaaa :KK70: genitalim ilk günlerde çok daha şişti biraz daha güzelleşti ama oda iyice inecekmiş minnak öyle diyor :))
Yalan söylemiş senin al yanaklın benim hiç mide bölgem şişmedi :KK53:
Şişlik hep göbek deliği altındaki bölgedeydi. Göbek deliği altından diren deliklerime kadar şişti benimde. Artık çok hafifledi şişlikler.

C ChAneL81 senden önce ben olabilir miyim ki acaba
Ben sigarayı bırakamadığımmiçin hala aml olamadım
olabilir canim sendin heralde ben elekteoni sigara alacagim kendime kardesim baslamis nikotini en aza indirip iciyormus gunde 13 tane icen kardesim 3 taneyi zor iciyormus canim bende 15 gun kala basliyacagim bakalim sende bi dene ama hepsi guzel degil bizim aldigimiz boyle minik nargile seklinde

Valla sönükmü sönük bir izim var şok oldum kıpkırmızı bekliyordum. Resim çeker gönderirim. Doktorcuğum geçen haftada resim çekmişti bu haftada çekti, uygun bir zamanda düzenler gönderirim dedi herşey yolundaymış al yanaklım makale yazıyordu yağmurdan dolayı biraz sakinim bugün onları hallediyordum dedi memelerimi 2 ay sonra yapabilirmiş ama kilo verme işine son verene kadar erteleyelim dedi eşim şok oldu konudan habersizdi :KK70: ben onu kandırırım zamanı gelince diyo :)) ay gelde yanaklarını Sıkma yaaaaa
Masallah masallah ama izin su an sonuk bir haftaya kadar kizarik olabilir sasirma bu kotuye gidiyo demek degil korkma sakin benim memeler oyle oldu cunki

Şişlik hep göbek deliği altındaki bölgedeydi. Göbek deliği altından diren deliklerime kadar şişti benimde. Artık çok hafifledi şişlikler.

Aynen benimde midem sis degil.gobek deligimin alti ve drenlerin ciktigi genital
Bolgesi tas gibiyim.1 ay da inecekse super.

Neeeeeee kızdım şimdi ona ama var demek bir bildiği benim göbek deliği üstüne çıkılmıştı belkide odur sebebi :KK43:

Kızlar ben tam 1 ay 5 günlük oldum. Dr günde 1 sigaraya izin vermişti. Fakat alkolü hiç sormak aklıma gelmedi. Sizin bilginiz varmı bu konuda? Haftada bir iki gün bi bira içeyim diyorum, canım istiyor ama vijdan azabından içemiyorum :110:

içebilirisin izin benden sana:)))sıkıntı yok bize için demişti al yanak:)

eskilerde okumuşusundur herkes de farklı iyileşme şekli aynı doktora olsak da eski tayflarda gördüm bunu:KK51: bak kesi izi bile değişiyor dr aynı iken sana resmine yorum yaptın acele etme eski göbek izin için hatta BenToprak BenToprak özelden yaz durumu aynen senin gibyidi en son gördüğüm de zerre rahatsızlık duymuyordu izi eskidi zor bakalım nasılmış eğer senin izin kötü iyileşirse yaptırırsın doktor kaçmazsa buaralardan:)))

Neeeeeee kızdım şimdi ona ama var demek bir bildiği benim göbek deliği üstüne çıkılmıştı belkide odur sebebi :KK43:

yok yok yazdım ya farklı kişiden kişiye 20 gün iki büklümde gezen oldu ikici gün dikilen gezen de herkes kendi sürecini yaşıyor

Sen Bursa'dan onu biliyorum Jelesec Jelesec ten önce o gruptan birisi aml olmuş ondan bahsediyordu :KK70: al yanakım

evet evet ogltkn ogltkn idi gelen şehir dışından partiye refakatcilerden biri idi :KK19: o meme olmuştu al yanağa

Kız ne ciddiye alıyosun takılıyorum ben sana :) al yanaklınla aranı bozmaya çalışıyorum :KK45: Benim o bölgeye lipo bile yapılmadı, senden kaç kg yağ aldı şişer tabi, ne diyorsa doğru demiştir benim minnakım.

X