Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Günaydın kızlaar:) bu sabah 54.5 kiloyla uyandım:)) aralıkta ilk ameliyata giderken 64.2 ile gitmişim.Şubat da 2. Ameliyatta yaklaşık 65 kiloydum,ameliyattan 68 le çıktım.Diyet,yürüyüş,bisikletle verdim kiloları.Şimdi de yogaya başladım.Artık amaç sıkılaşmak çünkü kilo verdikçe sarkma meydana geliyor bacaklarda.son 1.5 kilo kaldı hedefime inşallah onu da yavaş yavaş kasa çeviririm.Ameliyatlara güvenip eskisi gibi yemeye devam etmeyin derim ben.İlk ameliyatta o hatayı yaptım.Aslında 4 kilo aşşağısında olmam lazımdı girdiğim kilonun ama oburluk ve bilinçsizlik engel teşkil etti:)) ameliyat olmuş tüm arkadaşlara geçmiş olsun,olucakların da herşey gönlünce olsun dilerim.Sevgiler

seni gördüm ya whatsup resimlerinden müthiş güzelsin incecik göbek içine geçmiş harikasın birde boyun uzun maşaşşallah

duellona .!.:
enik teşekkürler cnm bende seni izlemeye aldım foto müthiş çok beğendim tam mı yarım mı yaptırdın artık hayat sana güzel:)
Rica ederim canm tam gerdirme yaptırdım cnm inşallah bütün isteyenlere hayat güzel olsun ; )

Benim Albümüm yok fakat resim gönderebilirim özelden
Insallah canin.dun gece ruyamda kosuyodum dusun :KK70: :KK70: duzenli spor yaptigim icin surekli uzan,otur daha cok agritti belimi.insallah zamanla gecer.hala uyuyamadim duzgun.kapatip uyumayi denicem cekyati.saga sola donemiyorum kollarimi kullanmadan.zamanla duzelirim insallah.p.tesi de is basi.
Çekyatı kapatman güzel olur. Bende bir hafta yatak odamdaki normal yatagımda yatamadım hiç. Uçsuz bucaksız okyanus gibi destek alacagım dayanacagım bir yeri yoktu. Hep salonda koltukta yattım. Hafif yan yatıp koltugada sırtımı yaslardım. Sende cekyatı kapatıp oyle yapabilirsin

al yanak ha ha ha ha canım nldglp ve ogltken bu isimlerri biz takmıştık ona birde minnak ya minnak demiştik adam duysa kopar bunlara:)))))))))))))
Valla bîz bu isimleri sizden bağımsız koyduk :)) al yanağı zuzu dedi ilk, minnak doktorum diyede ben seviyordum :)) zuzu kız patentini alaydık keşke :KK70:

Slm kızlar şimdi doktorun yanından geldim karinla ilgili hiçbir problem yok spora başlayabilirsiniz artık dedi tabi ağır olmamak şartıyla Platesi önerdi sıkılasmam için ekim 20 gibi bacaklar ve kolları yapıcak inşallah tabi daha planlaması yapılıcak 10 gün önceden sigarayı mutlaka bırak yoksa yapmam dedi :KK70:

Slm kızlar şimdi doktorun yanından geldim karinla ilgili hiçbir problem yok spora başlayabilirsiniz artık dedi tabi ağır olmamak şartıyla Platesi önerdi sıkılasmam için ekim 20 gibi bacaklar ve kolları yapıcak inşallah tabi daha planlaması yapılıcak 10 gün önceden sigarayı mutlaka bırak yoksa yapmam dedi :KK70:
Hayırlı olsun. Karını yaptıralı ne kadar olmuştu?

Insallah canin.dun gece ruyamda kosuyodum dusun :KK70: :KK70: duzenli spor yaptigim icin surekli uzan,otur daha cok agritti belimi.insallah zamanla gecer.hala uyuyamadim duzgun.kapatip uyumayi denicem cekyati.saga sola donemiyorum kollarimi kullanmadan.zamanla duzelirim insallah.p.tesi de is basi.
@Merops baya toparladin artik canim spor yapacagin gunleede gelicek tatlim hepsi gecicek cogunu atlattin

="kardanadammiolurmus, post: 42551758, member: 436150"]Hayırlı olsun. Karını yaptıralı ne kadar olmuştu?[/QUOTE]
Teşekkürler bir buçuk ay oldu cnm

Selam canım, güzel haberlerle gelmişsin çok mutlu oldum. Inşallah bacaklarında istediğin forma kavuşur.

="kardanadammiolurmus, post: 42551758, member: 436150"]Hayırlı olsun. Karını yaptıralı ne kadar olmuştu?
Teşekkürler bir buçuk ay oldu cnm[/QUOTE]
Aramız yakınmış. Benimde 1 ay 2 gün oldu :) ee nasıl spora başla dedi şaşırdım. Bana 1 ay daha karın kaslarımı günlük normal eğilip kalkma için bile yasak. Gerçi ben çok fıtıklıydım onunda etkisi var ama yinede şaşırdım

Sağol cnm inşallah en çok istediğimseşey ince bacaklar a kavuşmak :KK70:
Aynı dertten muzdaribim biliyorsun hep bedeninden büyük pantolonlar giymek zorunda kalıyorsun oda daha kilolu görünmemize sebep oluyor, tez zamanda skinny giyebilmen temennisi ile sevgiler

X