Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Jelesec sen bir tanesin ben nacizane Katkıda bulunmaya çalışıyorum, estetik cerrahlar çok yönlü oluyorlar kimisi kara kalem çalışıyor kimisi müzisyen marifetleri diz boyu doktorlarımızın eline kimse su dökemez iyiki varlar.

Kızlar 6

Cnm 10 gunde diklesmistim ben insallah sende diklesirsin agirlik bele yuklendigi icin bel cok agriyo tabi lipoda var sende

berbat bir bel ağrısı cnm ya..geçmek bilmedi.yoksa aml yerlerimde ve lipo yerlerimde öyle ağrı sızı yok...hatta aml 2.günü bukadar mıymıs dedım sadece dik değildim..sonrasındaki bel ve sırt ağrısı mahvetti beni..su an dıklesmek ıcın pek uğrasmıyorum zaten belim ağrıyo..

Bi müddet bu Sıkıntılar olacak ben kambur kalmadıysam kimse kalmaz yan yatmak ilk günler için oldukça güç ben daha yeni yeni deniyorum kendimi

Erca Bey de yan yat belin ondan ağrıyor diyor da yan yatamıyorum..babam da aksam gelmıs bu sefer de bel fıtığı olcaksın dedi allahım ya :)

Erca Bey de yan yat belin ondan ağrıyor diyor da yan yatamıyorum..babam da aksam gelmıs bu sefer de bel fıtığı olcaksın dedi allahım ya :)
Olmaz birşey ben korkumdan yan yatmıyorum göbeğim yamuk olur diye :)) sanki nasıl yatarsam öyle kalacak gibi en iyisi Sırt üstü yatayımda hep dümdüz olsun

Bak nasıl Düşüncelerin Değişti paniksin panik :)) ben ne demiştim karın germe çok basit bir aml şimdi beni anlıyormusun, söylediğim kadar varmıymış

Icime su serptin canim varsin bel agrisi olsun ona raziyim :) insallah bende bu kadarmiymis diye soylenirim

OIUY7T678

Bir gün ameliyat olursam sizlerin sayesinde olacak zaten Arkası yarın diziler gibi okuyorum bu topiği 650. sayfadayım. Bazen gülüyorum bazen gözlerim doluyor walla. Çok güzel dostluklar var o sayfalarda. İnsanın hiç tanımadığı birine bu kadar destek olması inanılacak gibi değil Benim aradığım İstanbul Avrupa yakasında bayan doktora ameliyat olan var mı. 650. sayfaya kadar rastlamadım malesef Herkes Ercan Beyden bahsediyor. Eşim takıntılı ille bayan doktor bul diyor. Bende internetten rastgele bulmak istemiyorum. Bu topikteki arkadaşların tecrübeleri memnuniyetleri çok çok önemli benim için

Bende butun sayfalari okutup kitap okur gibi cok guzel dostuklat oldu bulusmalar felan imrendim ..
Bayan dr olarak bi tane biliyorum oda Ay'in bilgin karanlik ama arkadasim ona hem meme hem germe oldu sonucu basarizdi ..
Eser aydogdu var bide bayan olarak onun sonuclarini gormedim gecen biri yazmisti meme bolumunde eser aydogdudan uzaklas diye simdi her kafadan ses cikabiliyor iyice aratir canim yada erkek dr'a yaptir bence en guzelini erkek cerrahlar yapiyor
Guzel arastirmalar dilerim icine sinen bir dr bulursun

Icime su serptin canim varsin bel agrisi olsun ona raziyim :) insallah bende bu kadarmiymis diye soylenirim

yok cnm gerçekten aml ağrısı yok denecek kadar az oldu..ilk gün sadece.o da ilaç veriyolar uyuyosun zaten..yürüme sıkıntısı ve bel ağrısı dısında sıkıntı yok..hem sonucu güzel olcak inşallah..

inşallah çok teşekkürler Aylin Bilgin Karanlık Hanımı biraz araştırmıştım internetten. Çok fazla yorum bulamadım malesef. Pahalı galiba biraz. Birkaç sayfa sonlardan okudımda Jelesec arkadaşımız hala yazıyor bu topiğe ne güzel. Şu an onun devresini takipteyim onun ameliyat maceralarını bekliyorum. Çoktan olmuş iyileşmiştir tabi.
Dikkatimi çeken ameliyatının üzerinden 8-9-10 ay yada 1 sene geçmiş olupta şu an çok çok iyiyim hiç ameliyat olmamış gibiyim hiç bir problemim yok yazan olmamış. Bi iz bırakmış sanki ameliyat. Gaz şikayeti, şişkinlik, eskisi gibi iş yapamama (halı kaldırmak falan gibi ağır ev işleri) ne bileyim her bünyede farklı bi etki bırakmış sanki Bunlarda korkutuyor beni. Çocuklarım küçük daha birazda titiz ve tez canlıyım. Kendi ev işimi kendim yapmak isterim. İllaki yaş geçtikçe değişiyor insan eskisi gibi iş yapamıyor ama ne bileyim. 30 yaşındayım en azından 15 sene daha bu enerjimi kaybetmek istemem

Gecenlerde Matruska75 yazdi ve oda eski uyelerden gobeginle muslutluymus yani demekki sorun yasayan yok ve tabiki Jelesec hala yaziyor oda cok mutlu
Yoksa gelip yazarlardi sikintilarini ..bi daha buraya girmeyenleride anliyorum girdikce heryerini yapasin geliyor bende 34 yasindayim bende titiz biriyim daginikliga bile gelemiyorum benimde oglum henuz 2 bucuk yasinda ama bazen anneligi kenara birakip kendimize de bakmamiz lazim deilmi?
Tabi ill aylarda agir kaldirmak spor felan yasak birakta halilari esin kaldirsin :)
Aylin hanima ameliyat olan arkadasim cok pismanlik yasadi ve gercekten gobegini gordum cok guzel olmamis malesef cok uzuluyordu en son

Hele bir göbeğim doğal görünümünü kazansın bakın ben ne resimler ekliyorum Al yanak'ın kapısı aşınır artık :)) matruskamın ve jelesecimin göbişleri fevkaladenin fevkinde darısı bana Ve kararını vermiş yada vermekte olan bütün kader ortaklarıma, sevgiler

Mutluyum valla:)) darısı olmak isteyen herkesin başına.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…