Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

cok güzel olmus göbek deligin vallahi canim ya, senin adina sevindim, bakalim doktor ne diycek hepsi birden agir olur derse gögsü sonradanda olurum benim protez konmuycak sadece diklestirilicek gögüs.....simdi sirayla sorulari cevapliyayim kizlar....doktor olarak Op. Dr. Nurettin Noyan muayene oldum hemde aile dostumuz iyi ameliyatlari ona olayim dedimde tamda bilmiyorum tabi simdi ercan beyede yolluyabilirim resimlerimi bakalim o ne diycek....bunun disinda genital düzeltme ameliyati olmak istiyorum demistim..sezeryandan sonra yamuk hatali dikilmis sis duruyor o düzeltilicek ve rahim icten düzeltilicek dogumda cok zorladiklari icin rahimi patlatiyorlarmis son anda sezaryana alindik ölüyorduk yani, o yüzdende rahimde sorunlar varmis onlar düzeltilicek cünki sürekli agrilarim var artik antibiyotik kullanmaktan vucudum tepkide vermiyor....böyle iste kizlar

Ben çok sık duş almıyorum :)) koktum desem yeridir benim bantlar sımsıkı üstelik kurutulması gerektiğinide bilmiyordum cmts günü bantlarımı çıkartacak al yanak sonra silikona geçeceğim bantların altınıda çok merak ediyorum nasıl acaba yaram

Resmi olmayan yeni kullanıcıları eklemiyordum ama profilini incelediğimde ilgi alanındaki konular hoşuma gitti izlemeye aldım :)
Cnm çok teşekkürler fotolara baktım çokkk beğendim harika görünüyorsun seni gördükten sonra en doğru kararı verdiğime bir kez daha inandım BUDUR

Aa o plastik bantlari cikardiktan sonsa silikon bant ki takiyor yine ayni sekilde?o nekadar sure kalicak ki acaba?neyse oyleyse bantli daha iyi goruntusu en azindan:)

Yaa süpersiniz epey muhabbet dönmüş Mutaf la ilgili şarkıcılığı bir dönem keyif için yapmış ama cerrahlığı özellikle bazı alanlarda tartışılmaz Romanya da yüzü ve elleri yanan bir çocuğu tedavi etmesi için ülkede kampanya yapıldı para toplandı şimdi onu tedavi ediyor çocuğun adı Alex 2 ay sonra sonuçlar tam belli olacak elleri dert görmesin

Cnm senin olay tamam yapılacak bir yer kalmamış :))

Geçmiş olsun, ağır şeyler atlatmışsın. Benim genitalle ilgili hiç bilgim yok malesef.

Ya ben manyak gibi hergün duş alıyordum, birde çok sıcaktı ya o aralar. Ondan oldu heralde.

Aa o plastik bantlari cikardiktan sonsa silikon bant ki takiyor yine ayni sekilde?o nekadar sure kalicak ki acaba?neyse oyleyse bantli daha iyi goruntusu en azindan:)
Bu silikon bant yara iyileşmesi için. İçinde vitaminler falan oluyormuş. İz güzel iyileşsin diye. Diğeri gibi bandaj amaçlı değil.

Brovo adama ya millette ne yetenekler var bizde biri bile yok. Maşallah

Ay gerçektenmi mest oldum şuan da:))) bende aynı şeyi Matruska75 i gördükten sonra demiştim. Vurulmuştum göbeğine
Ben kendimden başka bu şekilde(eski halin yani) karın yoktur diye düşünmüştüm çoğu zaman varmış :) Ameliyat fotolarına hep internetten baktım öncesi sonrası ama hep bir şüphe vardı fotomontaj falan seni görünce oluyormuş dedim ve bende mest oldumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…