Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Drenlerimden kurtuldum sonunda ohhh:))on gun sonra kontrol.yarin dus.ay daha ne olsun cok sukur..kisa da olsa dus alacagim.insana benzerim artik :KK70:
Gozun aydin canim ohh guzelce dus al bakim kurtul su pis ameliyat kokusundan :)) dikkat li al ama dusunu yaninda biri olsa daha iyi olurdu

Mutluyum valla:)) darısı olmak isteyen herkesin başına.
Amin canim insallah herkes senin gibi mutlu olur masallah :nazar:

Drenleri cekerken acidimi guzellik hic sesin cikmadi o konuda :KK70:

Ay cikinca cani kiymetli,abartmis oluyorum :KK70: e hissediyosun tabi ama dusundugum kadar kotu degildi.Ercan bey oncesinde beni bayagi bi hazirladi.ikisinide cekerken.once senin sakin olup rahatlamani istiorum dedi cekmedi.dusun adam bile anladi benim panik atak oldugumu hahahaha kisa suruyo ama.al yanaklinin eli hafif cok seker ya :)

Ay cikinca cani kiymetli,abartmis oluyorum :KK70: e hissediyosun tabi ama dusundugum kadar kotu degildi.Ercan bey oncesinde beni bayagi bi hazirladi.ikisinide cekerken.once senin sakin olup rahatlamani istiorum dedi cekmedi.dusun adam bile anladi benim panik atak oldugumu hahahaha kisa suruyo ama.al yanaklinin eli hafif cok seker ya :)
:KK70: ay alemsin ya iyi buda bitti sukur geriye gibek disileri ve beklemek kaldi :KK51:

Kızlar bu arada bu silikon bantlar heryerde bulunmuyormuş haberiniz olsun. Doktor bana yazalı 5 gün oluyor ancak sipariş verebildim. Memorial ın orda iki eczanede satılıyormuş sadece. Benim haberim yoktu. Koca bursada aradım bulamadım. İst dan bi ilaç firmasından bi eczane aracılığı ile güç bela getirtiyorum. Ama bir hafta kaybettim. Siz siz olun doktor yazar yazmaz ona eczaneyi sorun ve hemen alın.

Kızlar bu arada bu silikon bantlar heryerde bulunmuyormuş haberiniz olsun. Doktor bana yazalı 5 gün oluyor ancak sipariş verebildim. Memorial ın orda iki eczanede satılıyormuş sadece. Benim haberim yoktu. Koca bursada aradım bulamadım. İst dan bi ilaç firmasından bi eczane aracılığı ile güç bela getirtiyorum. Ama bir hafta kaybettim. Siz siz olun doktor yazar yazmaz ona eczaneyi sorun ve hemen alın.
Aynısını bulabildinmi canım

ne güzel yaaaa artik bir cogunuz atlatti...insallah bende sizin gibi kolay atlatirim, bir sey sormak istiyorum bu göbek yeri degisiyorya cokmu kötü dikiliyor yani internette bazi göbek dikislerine bakiyorumda korkuyorum....birde sunu sorucam ben bir doktor buldum komple karin gericek...lipo yapicak....gögüs diklestiricem birde genital düzeltme yapicak hepsine 15000 tl cokmu sizce, ercan beyde assagi yukari dahami uyguna olur bana birazcikta olsa bilgi verirmisiniz, icimden ercan beye gideyim diyorum siz böyle güzel yorumlar attikca....ve hepsi birden cokmu agir olur ne diyorsunuz napim cok kafam karisik...

Kizlar dus alirken bantlariniz cikti mi?kurutma mak.ile kurut dedi.soguk
Kismiylami kuruttunuz.dusu sicak
Alma dedi cunku.kisa ve ilik
Olsun dedi.ben cuma alayim dedim
Ne olur ne olmaz.drenlerin ciktigi yer kapanir hem biraz.

Ay cekmez miyim kendimi daha ayakta
Gormedim.catlaklarin bi cogu gitmis.gobegim bayagi yukardaydi bugun sedyede kendime baktim da..yalniz acaip sistim bikac saattir.heryerim tas gibi oldu.
Daha çok şişeceksin bende üç dört gündür fena şişiyorum midem resmen ağzımda no panik :KK70:

ne güzel yaaaa artik bir cogunuz atlatti...insallah bende sizin gibi kolay atlatirim, bir sey sormak istiyorum bu göbek yeri degisiyorya cokmu kötü dikiliyor yani internette bazi göbek dikislerine bakiyorumda korkuyorum....birde sunu sorucam ben bir doktor buldum komple karin gericek...lipo yapicak....gögüs diklestiricem birde genital düzeltme yapicak hepsine 15000 tl cokmu sizce, ercan beyde assagi yukari dahami uyguna olur bana birazcikta olsa bilgi verirmisiniz, icimden ercan beye gideyim diyorum siz böyle güzel yorumlar attikca....ve hepsi birden cokmu agir olur ne diyorsunuz napim cok kafam karisik...
Asagi yukari hemen hemen ayni foyatdir canim sen genitali duzeltecek dedin nasil bir duzeltme ? Distan deri duzelecek dimi?
Bunu zaten ercan beyde yapiyor
Gobek deligi dr'una bagli bazilari cok kotu yapar bazilari guzel :KK66:
Meme diklestirme cok uygun bir ameliyat deil heleki protez eklenirse
Hangi dr a ameliyat olmak istiyordun ?

Darısı seninde başına.
Valla benim resîmlerimi gördüysen eski göbek deliğimden sonra bu minicik çok güzel geliyor bana.
Fiyat ercan beyin fiyatla neredeyse aynı :)
Ben dikleştirme olmadım, sadece meme başından silikon kondu+karın germe ve birazcık bele lipo oldum. Takip ettiysen bilirsin yanlız yatıp kalkma dışında çok zorluk yaşamadım. Ama buna zaten doktor karar veriyor, yani hepsini kaldıramıyacağını düşünürse birini yapmaz. Çünkü zuzu arkadasımız ameliyatında dikleştirmede istemiş ona yapmamış ağır gelir diye. Doktorun fikri önemli yani

okyanusgibi okyanusgibi bak bu benîm göbek delîğî resmim. Soldaki önceki, sağdaki yenisi. Hemde 4 günlük hali.

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    45,5 KB · Görüntüleme: 87
Kizlar dus alirken bantlariniz cikti mi?kurutma mak.ile kurut dedi.soguk
Kismiylami kuruttunuz.dusu sicak
Alma dedi cunku.kisa ve ilik
Olsun dedi.ben cuma alayim dedim
Ne olur ne olmaz.drenlerin ciktigi yer kapanir hem biraz.
3. Haftadan sonra çıkışmaya başlamıştı benim. Hatta gevşeklikten içlerine su girmiş heralde iyi kurumayınca hafif sulanma yapmıştı iltihap gibi. Sonra ben bantları cıkardım hatta. O sulanan yerler şuandada yara. Sen sen ol iyi kurut ve iyi gözlemle. Ama bu da duştan korkutmasın seni. İlk haftalarda sımsıkı oluyor o bantlar kolay kolay birşey olmaz. Dıktorun dediklerini iyi yap

X