Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Sitede aradim bu ismi kimse bu dr adinda konusmamis iyice arastirin bence drunuzu
Sera cım aslında çok ünlü bir cerrah yaptığı yüz nakilleri ile yurtdışında dahi tanınıyor ancak KK da kimse hakkında konuşmamış neden bilemedim eski hastaları ile konuşmak güzel bir paylaşım olurdu

Aynen canim genital toparlanmis yag cekmemis ama gerince daha yukara duruyo tabi.aml oncesi anlatiyo zaten cizim yaparken.ayakta kendimi gorsem ayrintili anlaticam da:)sadece bel bolgeme lipo yapmis karin dokusuyla beraber toplam 3 kg yag almis.karin duvarimj tamir etmis,dogustan yirtikmis benim.dikisleri 20 gun sonra aliriz dedi.ins yarin sorunsuz su dreni alir.ama hala bayagi egik yuruyorum.ne zaman duzelirim bilmiyorum :/

Super iyi 3 kg oh genitali da duzeltmis ne guzel ...
Drun ne zaman dik yurumeye basla derse o zaman yavas yavas dik yurumeye baslarsin deri gerilmis canim birakta gevsesin buraz sonra dimdik olursun zaten oklava yutmus gibi
Bu arada dikisleri 20 gun sonra alacak diyosun bu gobek dikisleri degilmi ? Benim alamucak o zaman cunku ben 10. Gun gidiyorum

Herkes burda paylassa keskeee ama bak benim meme ameliyatimi yapan drun ismi de gecmiyordu sayemde tanittim simdi yavas yavas ona kendini emanet olan oluyor
Git gorus bence yaptigi ameliyatlari vardir mutlaka fotolari vardir git bak

Kontrollere gidip geldikçe dik durmanla ilgili talimatlar verecek, kendini durabildiğin kadar dik tutmaya çalışacaksın

Kontrollere gidip geldikçe dik durmanla ilgili talimatlar verecek, kendini durabildiğin kadar dik tutmaya çalışacaksın

Su an dik durmaya calismiyorum dogru mu yapiyorum cnm?belim ve sirtim koptu resmen ya.aml yeri agrimiyo belim
Kadar.sirt ustu yatmaktan olur dedi ama yan yatamiyorum.bide kambur durmaktan belim agriyo heralde

Evet cnm gobektekini alicakmis.bana 20.gun olucak o dedi.o zaman senin nasil olcak baska doktora aldircaksin heralde mecburen.ya da ercan beyle konusursun oncesinde bakalim ne dicek.

Evet cnm gobektekini alicakmis.bana 20.gun olucak o dedi.o zaman senin nasil olcak baska doktora aldircaksin heralde mecburen.ya da ercan beyle konusursun oncesinde bakalim ne dicek.
Olsun burda bir hemsireye gider aldirrim artik mecburen

amsterdam12 , en zor günleri atlattın sen darısı ben gibi bekleyenlerin başına,

kardanadammiolurmus göğüslerin gerçekten çok iyi duruyor sabah ki karın fotoğrafını çekip eklersen sevinirim
zuzu53 en çok işlemi yaptıran siz oldunuz ama maşallah kısa sürede toparladınız diyet derken kendiniz mi uyguluyorsunuz yoksa dr tarafından uyulması zorunlu liste mi?
C ChAneL81 siz sadece aml olmk için TR ye geleceksnz sanırım . Maşallah azminiz benim boş vermişliğimi tetikliyor

Su an dik durmaya calismiyorum dogru mu yapiyorum cnm?belim ve sirtim koptu resmen ya.aml yeri agrimiyo belim
Kadar.sirt ustu yatmaktan olur dedi ama yan yatamiyorum.bide kambur durmaktan belim agriyo heralde
Bi müddet bu Sıkıntılar olacak ben kambur kalmadıysam kimse kalmaz yan yatmak ilk günler için oldukça güç ben daha yeni yeni deniyorum kendimi

Evet canim tek basima geliyorum sirf ameliyat olmak icin ve tabiki bu arada arkadasimi gormek icin
Bu ucuncu gelisim olacak canim bak sende azimli ol bis verme sonra neden daha once yaptirmadim diyeceksin yaptir hayatini yasa

Kızlar 6
Cnm 10 gunde diklesmistim ben insallah sende diklesirsin agirlik bele yuklendigi icin bel cok agriyo tabi lipoda var sende

Bende böyle bir rüya görmüştüm aml önce
İnsan psikolojisi hep aynı demekki

C ChAneL81 su yolu yaptı buralara hep buralarda :)))bende hayranım valla azmine beni solladı geçti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…