Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Sol drenden kurtuldum.sağdaki kaldı.havasını almadan kapamısım ağrım vardı dıye.yarın yine gelicem dolmazsa inş.bugün belim düne göre daha çok ağrıyo ya.

Bugün sana anlatır mutlaka nemli olmasın yaran için sakıncalı iyice kuruduğundan emin ol, korsesiz bende kendimi çok tuhaf hissediyorum fena Alışkanlık yaptı bütünleştik resmen

Bende bütünleştim bikaç günde vallahi.hep varmış gibi:)göbeğimi gördüm bu hali bile eskiye göre güzel ama kendimi ayakta göremediğim için pek anladığım söylenemez.eski göbek yerimin bile üstüne çıktığını söyledi Ercan Bey..

Bugün 5.gün cnm ve bende avrupa yakasından geliyorum taksiye bin gel çok zor oluyo trafik berbat..yarın yine çağırdı mesela emin olamadı sağ drenden havasını almadan kapamısım..neyse sağlık olsun artık.

Güzelll bir haber, hadi güle güle kullan evhamlı hanım

Hadi ya tuh keske iyice havasini alsaydin bi daha gel git yasamazdin neyse dedigin gibi saglik olsun kuzum..
Eee baska ne dedi ercan bey hic anlatmiyosun neler yapildi tam detayli olarak canim mesela genitale el atmismi naappmiss zaten az once uyumusum ruyamda gobegimi yapmis ercan bey hic hosuma gitmedi yaptigi gobek

Prof. Mehmet MUTAF ı tanıyan var mı kızlar? Böyle bir başlık açmakta istedim yapamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…