Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Sol drenden kurtuldum.sağdaki kaldı.havasını almadan kapamısım ağrım vardı dıye.yarın yine gelicem dolmazsa inş.bugün belim düne göre daha çok ağrıyo ya.

Bugün sana anlatır mutlaka nemli olmasın yaran için sakıncalı iyice kuruduğundan emin ol, korsesiz bende kendimi çok tuhaf hissediyorum fena Alışkanlık yaptı bütünleştik resmen :KK70:

Bende bütünleştim bikaç günde vallahi.hep varmış gibi:)göbeğimi gördüm bu hali bile eskiye göre güzel ama kendimi ayakta göremediğim için pek anladığım söylenemez.eski göbek yerimin bile üstüne çıktığını söyledi Ercan Bey..

Oh cok sukur dahada iyi olursun drenler alindiktan sonra
Bugun kac gun gecti canim ameliyat olali hesap yapiyorum drenlere gore tabi benimde senin gibi az gelirse .. Cunku ben avrupa yakasindan gelip gidecegim hep zor olacak onun icin drenden az sivi gelirse bir daha git gel yapmamayim

Bugün 5.gün cnm ve bende avrupa yakasından geliyorum taksiye bin gel çok zor oluyo trafik berbat..yarın yine çağırdı mesela emin olamadı sağ drenden havasını almadan kapamısım..neyse sağlık olsun artık.

Bende bütünleştim bikaç günde vallahi.hep varmış gibi:)göbeğimi gördüm bu hali bile eskiye göre güzel ama kendimi ayakta göremediğim için pek anladığım söylenemez.eski göbek yerimin bile üstüne çıktığını söyledi Ercan Bey..
Güzelll bir haber, hadi güle güle kullan evhamlı hanım

Bugün 5.gün cnm ve bende avrupa yakasından geliyorum taksiye bin gel çok zor oluyo trafik berbat..yarın yine çağırdı mesela emin olamadı sağ drenden havasını almadan kapamısım..neyse sağlık olsun artık.
Hadi ya tuh keske iyice havasini alsaydin bi daha gel git yasamazdin neyse dedigin gibi saglik olsun kuzum..
Eee baska ne dedi ercan bey hic anlatmiyosun neler yapildi tam detayli olarak canim mesela genitale el atmismi naappmiss zaten az once uyumusum ruyamda gobegimi yapmis ercan bey hic hosuma gitmedi yaptigi gobek:110:

X