Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Beni ne kadaaaar mutlu ettiniz anlatamam..arka arkaya ikinizi gorunce hem cok sasirdim hem cok sevindim..gozumle gormus oldum bir ay sonraki halimi..buyuk destek oldunuz..seviyorum sizi cook mutlu oldum kizlar yaaa:))

Aaaaa ben neden seni fark edemedim :)) gelseydin keşke tanıştırdık koklaşırdık dertleşirdik bir köşede göbeklerimize bakardık :)) evet siyah elbiseli paçoz hatun benim tatlım , normalde etrafımı pek bir incelerim :)) sen hangi hatunsun içimden geçmişti bugün kontrole gideceğin keşke haberleşseydik neyse bir dahaki sefere inşallah, dikişlerin alındımı? Benimkiler alındı bant ve jel yazdı bantı aldık jel pzts gelecekmiş cmts kontrole gidince onuda alacağım

Siz ercan beyin odadan çıktığınızda hemen orda oturanlar bizdik. Kıvırcık saçlı minyon birini görmedinmi o bendim işte :) aslında göz gözede geldik. Birde dilarayı ziyarett ettikten sonra siz asansörden inmiş yürüyordunuz bende asansöre doğru tek başıma yürüyordum. Ordada göz göze geldik :) ne diyeceğimi biemedim ya sen değilsen diye çekindim.
Benimde dikişim alındı ve aynı şeyleri yazdı :)

Beni ne kadaaaar mutlu ettiniz anlatamam..arka arkaya ikinizi gorunce hem cok sasirdim hem cok sevindim..gozumle gormus oldum bir ay sonraki halimi..buyuk destek oldunuz..seviyorum sizi cook mutlu oldum kizlar yaaa:))
Bende çok memnun oldum canım, sıra C ChAneL81 de onun göbeğini kutlamaya gideceğiz hep birlikte :)) ben nasıl yürüyordum bugün tam 3 hafta oldu bazen sağa çekiyor bedenim bacaklarımdan ötürü ama ne edek güzelleşicez dimi :))

Kırmızı tshırt mü giyiyordun canım ?

Heheee resmen bakışıp bakışıp konuşamamışız, esmer bir bayan Hatırlıyorum yanılıyormuyum

Bende bir yuruyeydim sizin gibi..yanlar kendini hissettirmeye basladi dun agrimiyody simdi sanki korsem
Cok sikiyomus gibi hissediyorum.yandaki lipo yerleri agriyo sanirim..bide bugun cok yurudum.yatinca Zor dogruld..zaman cabuk gecsinnnn..

Valla kizlar ikinizde fistik gibiydiniz..iyi ki yaptirmissiniz gobekleri.Daha bir fistik oldunuz tabi..ben de su pacoz halimden kurtulsam.yurusemmm.kaslari bile aldiramadim zaman yoktu on gun daha boyle gezecegimi dusundukce...Allahimmmm:)

Valla kizlar ikinizde fistik gibiydiniz..iyi ki yaptirmissiniz gobekleri.Daha bir fistik oldunuz tabi..ben de su pacoz halimden kurtulsam.yurusemmm.kaslari bile aldiramadim zaman yoktu on gun daha boyle gezecegimi dusundukce...Allahimmmm:)
25 gün üzerine dün aldırdım kaşlarımı hiç birşeycikler olmaz kalın kaş moda nede olsa :))

Kardanadammıolurmus ve zuzu yeni fotoğraflarınızı ekleyin bakalım
Birde me dikişi aldırdınz dikiş yok demişti ercan bey
Merops iyi olmana sevindim

Yanlarımda kaşıntı basladı kızlar ya ağrımda arttı sankş..şimdi ağrı kesici içtim..yarın öğleden sonra cıkacağım inş daha iyi olurum..
Daha çok kaşınacaksın, ben kurtlanmış gibiyim hele bacaklarımı hatur hutur kaşıyorum. İyileşiyorsun ondan bu belirtiler, hadi bak iki gün geçti bile biraz daha sabır. Güzel günler seni bekliyor

Yanlarımda kaşıntı basladı kızlar ya ağrımda arttı sankş..şimdi ağrı kesici içtim..yarın öğleden sonra cıkacağım inş daha iyi olurum..
Canim agri kesicileri agzdanmi veriyorlar ? Kan yoluyla niye vermiyorlarki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…