Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Daha çok kaşınacaksın, ben kurtlanmış gibiyim hele bacaklarımı hatur hutur kaşıyorum. İyileşiyorsun ondan bu belirtiler, hadi bak iki gün geçti bile biraz daha sabır. Güzel günler seni bekliyor
Hem iyilesme hem o korseden dolayi canim benim cildil pul pul dokulmustu siyahti korsem goruyordum bol bol nemlendirici surun nede olsa gerildi catlak olmasin

Daha çok kaşınacaksın, ben kurtlanmış gibiyim hele bacaklarımı hatur hutur kaşıyorum. İyileşiyorsun ondan bu belirtiler, hadi bak iki gün geçti bile biraz daha sabır. Güzel günler seni bekliyor

Ben açıp kaşıyamıyorum da .hemşireye korsemi biraz aç dedim açmadı yaa hafif genişletmesini istedim ya sıkıyo gibi ya da şişiyo vücudum:)

Hem iyilesme hem o korseden dolayi canim benim cildil pul pul dokulmustu siyahti korsem goruyordum bol bol nemlendirici surun nede olsa gerildi catlak olmasin

Ama iyileştikten sonra sürcem dimi nemlendirici fln..gerçi doktora da sorarım.direnleri cıkarırken cok acır diye korkuyorum simdide:)

Canim agri kesicileri agzdanmi veriyorlar ? Kan yoluyla niye vermiyorlarki

Ağızdan aprolfort veriyolar cnm.dün sadece kalçadan iğne yaptılar.bugün cok ağrın varsa iğne yapabiliriz dediler ama iğne yaptırmadım..belki yarın eve gitmeden yaptırırm.kalçam morarmıs ax önce fsrkettim korse mi sıktı yoksa baska bişey mi anlamadım..

zuzu53 ve kardanadammiolurmus alemsiniz kizlar keske birbirinize soyleseydiniz ayni anda gelirdiniz hastaneye
Valla ben yedi düvele duyurmuştum bugün gideceğimi :)) belki kardanadammiolurmus fark etmemiş olabilir. Gönüller bir olsun inşallah görüşürüz birgün
Kızlar benim bugün gelme ihtimalim çok düşüktü, eşimin işinden dolayı. Kesin olmaz gözüyle bakıyordum. Birde uzak yoldan gelince garantisi yoktu. O yüzden birşey demedim. Gelirsem sürpriz olur diye düşündüm. Zuzu yu göreceğimi tahmin ediyordum. Çünkü kontrolleri hep aynı saatlere veriyor ercan bey. E gördüğümde tahminde ettim aslında yaştan dolayı. Eğer oysa Dilaranın odasında yakalarım dedim. Kıl payı kaçırmışım. Birde isim falanda bilmediğim için 'merhaba ben kardanadammıolurmus' mu diyecektim :)))))) o değilse rezil olurdum. Sıyırmış bu derlerdi. Öyle garip birşey oldu işte :))

Yaşım çokmu belli oluyo kız :)) biz bugün randevu saatimizi değiştirdik trafik var diye yol berbattı bak ikimizde içimizden geçirmişiz rastlaşacağımızı dediğim gibi bir dahakine ayarlayalım isterseniz, sinemadayım 22:00 seansı reklam seyrederken bakınayım dedim :))

Geçen yaş muhabbeti olduğunda söylemiştin ya 33 e giriyorum ye. Ordan tahmin ettim. Baktım genç bir çift çıkıyor 33 le uyuşuyor bunlar dedim :)

Şimdi kontrolümün ayrıntılarına gelelim.
Tam 1 ayım dolmuştu. Göbek deliği dikişimi aldı. Fıtıklarım çok olduğundan korseyi 1 ay daha tak ve karnını kullanma, ağır kaldırma dedi. Dikişim için bant verdi. 6 gün yapıştırıp 1 gün boş bırakıcakmışım. 1 ay boyunca böyle. Sonrada iz için krem sürücekmişim günde 2 kere. Bu arada göbek deliğine 1 ay daha bactroban sürücekmişim.
Memelere her sabah masaj verdi. 5~6 kere sıkıcakmışım :)
Veeeeee benim tatlımı tatlı al yanaklımı al yanaklı minnak doktorum eski göbek deliği izimi bahar da düzelticekmiş, karnımı yaza hazırlıyacakmış Lokal aneztezi ile aml olmadan 5 ~6 santim karın orta kesi yerini tekrar açıp ordaki eski izin %50 sini alıcam dedi. Çok küçük birşey kalır oda çamaşırın içinde kalır dedi. Hem kalan izde böyle değil çok silik olucak dedi. 4. Ayın sonuna kadar belinin incelmesi devam edicek bundan daha ince olucak dedi :) çok mutlu oldum. İst da olmadığım için bundan sonra whatsapptan resimli kontrol edicek, seni yormıyayım buraya kadar dedi. Ama 4. Ayın sonunda mutlaka görcem dedi. İşte böyle :)

Korseden morarma olmaz lipo dan kaynaklaniyordur canim benim karnima lipo yapilmisti genitalim morardi ne alaka demistim yer cekiminden dolayi alt tarafa dogru iniyor morarma
Igne yapmalari sinirimi bizdu hic sevmem igneyi kan yoku varken niye oyle igne yada ilac oldugunu anlamiyorum benim meme ameliyatimda hersey damar yoluyla verilmisti...

Senin aml da inş hep birlikte geliriz düz göbeklerimizle bebişim:))o zamana kadar dikelirim heralde inş:)
Insallah canim beklerim.. o zamana kadar tabiki dik yurusun canim

Herşey yolunda ne güzel çok sevindim o izin minimize olacağına, yaza bol bol resim çeker atarız birbirimize gerçi ben kışada razıyım yeterki güzelleşsin göbişim

Cok sevindim canim ne guzel demekki duzeliyormus bak o kucuk iz %50 sini alirsa hic biseyin kalmicak zaten ufacik bisey kalir insallah bende olmaz cunku ben uzaktayim ve tekrar gelmek zor olacak..
Bu arada gibek deligin dikislerini baya gec almis senin ben sadece 10 gun kaliyorum umarim sorun olmaz olursada burda hemsireye aldirrim napalim..
Anlamadigim o bant olayi
Birincisi senmi aliyosun eczaneden onu nasil bir bant bu ve ne kadara aliyosun?Ve kac ay kullanman lazimmis?
Ikincisi 6 gun kaliyo diyosun kremi surmek icin acip kapatiyomusun onu ?
Korseni mutlaka tak canim hem odem olusmaz hem daha duz olur karnin
Bu arada memisleri gorelim artik dimi

100 küsür verdik başka bir ilaçla birlikte 136 tl vermişiz şimdi sordum eşime :)) önce bant kullanıcaz sonra jel kullanacağız 2 ay süreyle benim şu an yaramda bantlar var haftaya Ercan bey onları çıkartacak sonra bu aldığım banta geçeceğim

Geçmiş olsun

Canim o bantlar silikon bant mi?

Kızlar benim göbegimde ki dikişler de kendiliğinden eriyen dikisti sizinki neden öyle değil merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…