Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Ilık su içmeni tavsiye ederim, çok faydasını göreceksin. Evdede yastıklı yatacaksın 45 derecelik açıyla

Arkama yastiklari dizcem dimi ayaklarimin altina da bi tane?bu aksamda kaliyorum ben.az once bakti ercan bey..suyu oda sicakligindan biraz daha mi ilik iceyim cnm oksuruk icin dimi?

canım çok geçmiş olsun bukadarini atlattin çok şükür 3 günde baya toparlicaksin güzel uykular cnm :KK30:

Ins cnm benimmm bugun yurumeye baslarim.dun gece bir kez yuruyebildim sadece..bugub yataktan kalkip koltukta da oturmaya calisicam..nasi bi kas acisi ya gulemiyosun bile..ayakta durunca yururken konusamiyorum sesim okdr az cikiyo ki acidan:/ ama dusundugum kadar berbat bir agri degilmis..lipo az oldu diye heralde

kız çok yemekten mide kaslarınımı yırtmışsın :)))) obur seni

Hahahaha dogustan olur geneld dedi ya da kilo alip vermeden.mideyi cevreleyen karin kaslari ayrikmis benim.dogustan oldugunu tahmin ediyorum dedi..kardesim kaliyodu aksam gonderdim onu da simdi..kendi basima ne zaman kalkarim ben?sondayi bugun cekiceklermis.

Arkama yastiklari dizcem dimi ayaklarimin altina da bi tane?bu aksamda kaliyorum ben.az once bakti ercan bey..suyu oda sicakligindan biraz daha mi ilik iceyim cnm oksuruk icin dimi?
Ercan beymi kalmani istedi canim ? Yastiklari hemsire dizer ona soyle aliskinlar nede olsa bu ameliyatlari gore gore

Ins cnm benimmm bugun yurumeye baslarim.dun gece bir kez yuruyebildim sadece..bugub yataktan kalkip koltukta da oturmaya calisicam..nasi bi kas acisi ya gulemiyosun bile..ayakta durunca yururken konusamiyorum sesim okdr az cikiyo ki acidan:/ ama dusundugum kadar berbat bir agri degilmis..lipo az oldu diye heralde
ilk günler böyle geçiyo tabi direnlerde insanı rahatsız ediyo ben 3 gün direnlerle dolaştım hastanenin içinde sürekli kalkıp yuruyodum ama çok yorgun dusuyo insan en zor olan karın aml demişti dr bana bence cekilmicek bişey değil tatlim :)

ilk günler böyle geçiyo tabi direnlerde insanı rahatsız ediyo ben 3 gün direnlerle dolaştım hastanenin içinde sürekli kalkıp yuruyodum ama çok yorgun dusuyo insan en zor olan karın aml demişti dr bana bence cekilmicek bişey değil tatlim :)

Kambur yürümek cok zor öksürük berbat acıtıyo yoksa idare ediyorum kalktım yataktan sandalyede oturuyorum su anda mesela.ama mide kaslarımda cok ağrı var öksürme gelince kendimi sıkıyorum daja kötü ağrıyo

Ben evde Kıyameti kopardım ilk zamanlar beni güldürmeyin diye, annemle eşim korsemle çok dalga geçiyorlardı resim çekip atıyorlardı whatsapptan :KK70:

Aptal saptal şeylere gülesim geliyo kızlar sinirlerim bozuldu resmen:)sonra o acı bi giriyo anında duruyorum :)

Ercan bey kalmak ister misin kal istersen dedi.bende kalayım dedim sürekli ilaç geliyo fln..daha iyi oluyo.
Iyi yaptin canim orasi daha iyidir simdi senin icin
Kiz yemekler nasil orda iyimi ?
Meme ameliyatimda resmen tuzsuz corba vardi bide hosaf bildigin sekerli su

Ilk gün diyet menüsü tuzsuz yemekler ertesi günün menüsünü sen belirliyorsun liste getiriyorlar onlar gayet iyiydi normalde hastane yemeklerinin suyu bi tarafa yemeği bi tarafa olur fakat önemsedikleri aşikâr

Tuzsuz çorba içtim bnde cnm.bişey yiyemedim zaten pek.yemekler iyi ama çorbalar tuzsuz geliyo kahvaltıda öyle ama yeme içmede yasak olan bişey yok dedi doktor.

Bende üzerime beton dökülmüş gibiydim. Evde yastıklarla destekleyeceksin bacaklarını ve sırtını. O yastıklarla epey haşır neşir oluyorsun :) ben ayağımın altındakini daha yeni bıraktım. Ama öyle bir alışmıştımki hala daha sarılıp yatıyorum. Valla kocama sarılmıyorum ona sarıldığım gibi :-)

Simdi eskisi gibi dik yürüyor musun cnm ya?ay böyle kalmam inş hahahaha

Simdi eskisi gibi dik yürüyor musun cnm ya?ay böyle kalmam inş hahahaha
Kendi gözünle gördün bak nasıl yürüdüğümü :)))
Kızlar amsterdam12 amsterdam12 u ziyarete gittim, çok iyiydi oturuyordu. Çok tatlı çok cana yakın bi insan. Maşallah 41 kere :)
zuzu53 zuzu53 seni kıl payı kaçırmışım. Ama kim olduğunu tahmin ediyorumm :)) sen çıkmışsın ben girmişim çünkü. Siyah elbiseli tatlımı tatlı o hatunsun sen :) ah tahmin etmiştim aslında ama asansörden inmiş eşinle yürüyordun. Sorucaktım garip oldu soramadım :KK64:

X