Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Peki ben sirt ustu asla yatamiyorum evde napcam kizlar
Ne zaman duzelir bu.dogrulamiyorum bile cok aciyo.mumya gibi yatiyorum valla allahtan agrim
Azaldi mide kismi agriyo.bide oksurme korkusu surekli.:sirt ustu yatmaya baslarim ama dimi yavas yavas fena germis beni bu adam ahahaha

amsterdam12 mide kaslarında dikildimi canım

Ay cok cok gecmis olsun masallah baya kendine gelmissin

Geldi ilk sorular kacin kizlar derin yetismismi canim extra iz varmi eski gobek deligi izi ?

Ben hala Sırt üstü yatıyorum desem yavaştan soluma doğru dönüyorum ama fazla yüklenmiyorum

Ben hala Sırt üstü yatıyorum desem yavaştan soluma doğru dönüyorum ama fazla yüklenmiyorum

Sırt üstü yatmaya razıyım ben de tam sort üstü yatamıyorum yatak bayağı yukarda ayak altında yastık..bu gerginlik çok sürmez inş hastane yatağı olması iyi de evde zor olcak..yürüdüm çok az ama yine midem cok bulandı çıkardım geri yatırdılar..şimdi de zanax içirdiler ağrım az gib su an..öksürük boğazımda delirtti beni pastil emiyorum öksürmüyorum da korkudan acaip acıyo ya..hele hapşırırsam işte o zaman yandım :/

Ilık su içmeni tavsiye ederim, çok faydasını göreceksin. Evdede yastıklı yatacaksın 45 derecelik açıyla

canım çok geçmiş olsun bukadarini atlattin çok şükür 3 günde baya toparlicaksin güzel uykular cnm

Kızlar ben ne zaman gülmeye baslarım acı cekmeden ya ? alın size saçma bir soru daha hahaha abim sağolsun öyle seyler söylüyo ki kovdum odamdan.gülmek isteyince ölüyorum sandım
Daha dur ben halen garip garip gülüyorum, bırakamıyorum kendimi. ağağaaa diye bir ses çıkıyor :))

Bak sen hemen çözdün beni. Hacı hacıyı mekkede deli deliyi dakkada bulurmuş :) deli olmasak ne işimiz var aml masalarında :) göbek deliği izini iyiy ki söylemiş hakikaten hazırlıklıydım. Gerçi %95 olmayacak demişti ya neyse.. Hatırlatmayın. Bi deriyi yetiştirememiş Çekeleyiverseydin ya be adam onu azıcık. Çarşaf böreği gibi gelirdi o! Birde diyorki deri 20 katına kadar esneyebilen bir şeymiş. Azıcık gelse yeticekti

Bende üzerime beton dökülmüş gibiydim. Evde yastıklarla destekleyeceksin bacaklarını ve sırtını. O yastıklarla epey haşır neşir oluyorsun :) ben ayağımın altındakini daha yeni bıraktım. Ama öyle bir alışmıştımki hala daha sarılıp yatıyorum. Valla kocama sarılmıyorum ona sarıldığım gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…