Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Şimdi Ercan bey aradı @Merops iyiymiş biraz dedikodusunu yaptık çok korkuyordu dedi evet bu konuda ciddi tereddütleri vardı dedim neyseki herşey yolundaymış, geçmiş olsun arkadaşım
Kız o kırmızı yanak sana özel bilgimi veriyor allah allah? Beni benle ilgili olarak bile aramıyor valla Zaten eski göbek deliği izimide bırakmış, çok çirkin duruyor. İyice kızmaya başladım

Kız o kırmızı yanak sana özel bilgimi veriyor allah allah? Beni benle ilgili olarak bile aramıyor valla Zaten eski göbek deliği izimide bırakmış, çok çirkin duruyor. İyice kızmaya başladım

ha ha ha ha ne kıskançsın sen ya :)))))))ayyy dur daha sen şimdiden ağlarsan yandı yeni olanlar iz miz diye iz hop diye geçmez karın germe izi hele hiç geçmez sadece hafifler ara doktora zırla kıza ne sataşıyon :))))))onu sevmiş demek ki seni sevmemiş

Beni sevmeyen ölsün bea Doktor sevmiyosa doktorda ölsün Ama C ChAneL81 ciğimi aml ettikten sonra ölsün, kız çok bekledi :)
Varya ben biliyom neden böyle olduğunu. Ben hep kendi işimi kendim hallederim kimseyi rahatsız edemem kolay kolay. Ondan kimsede bana ilgi göstermez. Sade doktor değil her zaman böyle olur benim işler. Ama dur sen bi mızmızlığa başlıyımda ben ona görsün o anyayı konyayı. Hemen arıyorum şimdi diyecem ki ay doktorcuğum bu iz beni öldürecek

kizlar cok alemsiniz valla su ercan beyi gercekten cok merak ettim

Hahhaha ayy agzindan yel alsin kiz soyleme oyle
Bi daha nerdenbulacagiz oyle bir doktor hem sana daha lazim'o bak daha uc aylik resimlerini cekecek unutma
Aynen bende senin gibiyim ama her zaman ilgi beklerim aslinda kim istemez ya ilgiyi

Valla tam kuafördeydim kaşlar bi dünya olmuştu aml önce alınmıştı baktım tlf çalıyor sesimi duymak için aramış açıkçası hiç beklemediğim bir tlf du bu arada ben iki gün Kabızlık çektimde zor aradım Ercan beyi :)) eşim illa ara ara başımın etini yedi, sabaha kadar yapamadım diye defalarca uyandırdım adamı tabi

Kızlar aml önce çektiğim bir resmimi buldum silmiştim boy olanı bacaklarım neymiş öyle vayyyyy şu anki durum Şiş olmasına rağmen epey fark var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…